Най-после!

  • 61 626
  • 1 946
# 1 290
Кръчмарите донякъде сами са си виновни, защото се надяваха всичко да стане като в приказката "ще се измирише бе, братчет" и така и да не се приеме пълната забрана.

да, и за дебелината нищо чудно скоро да стане, а може и да го правят тайно, като те погледнат или като те пратят на лекарски преглед. Застрахователите няма да се прецакат те!
Виж целия пост
# 1 291
направо ме влудяват.

Ее, пази си нервите, че по твоята логика ако сам си  причиниш някакъв душевен проблем, не може да потърсиш специализирана помощ  Laughing А ако развия размислите и страстите ти, някой ми дължи сериозна сума пари, защото за продължителното и съвсем не скромно здравно осигуряване съм ползвала само раждане (частично платено) и две леки операции.
Виж целия пост
# 1 292

Отсега точа зъби как ще вдигна скандал, ако от утре попадна на някой невинен човечец, запалил цигара в затворено обществено място.

Ох, ама и твоята не е лесна  Tired  Глей на какви работи се радваш.  Joy
Виж целия пост
# 1 293

Отсега точа зъби как ще вдигна скандал, ако от утре попадна на някой невинен човечец, запалил цигара в затворено обществено място.

Ох, ама и твоята не е лесна  Tired  Глей на какви работи се радваш.  Joy

Ама това хич не е малък повод за радване. Направо си е огромен. И дългоочакван  Laughing  Много е готино, когато нещата стават така, както аз искам  Twisted Evil

П.П Виж ми подписа под никнейма - не е случайно. Към цигари и простотия имам зверска непоносимост.
Виж целия пост
# 1 294
М, виж ми татуировката на аватара. Изобщо не ме вълнува към какво имаш непоносимост  Laughing
Но, да си призная, щом те радва, че имаш поводи за скандали, родила си се в правилната държава и навярно си един много щастлив човек. Тук правила и закони да искаш да се нарушават - ми то всеки твой ден е като благословия-можеш под път и над път да се дърляш.
Виж целия пост
# 1 295
М, виж ми татуировката на аватара. Изобщо не ме вълнува към какво имаш непоносимост  Laughing
Но, да си призная, щом те радва, че имаш поводи за скандали, родила си се в правилната държава и навярно си един много щастлив човек. Тук правила и закони да искаш да се нарушават - ми то всеки твой ден е като благословия-можеш под път и над път да се дърляш.

Тенкс за анализа. Ще помисля задълбочено върху него, защото той това заслужава  Laughing
Виж целия пост
# 1 296
От някои от последните изказвания останах изумена  Shocked Абсурдните изказвания в  темата стигат неподозирани граници.Първо ви пречеха цигарите,после алкохола,а сега и пълните хора  ooooh! Не се ли сещате,че има хора,които са пълни и без да се тъпчат,заради хормонални проблеми..? А това,че пушиш и пиеш и си пълен и нямаш право да искаш да те лекуват-е няма такава простотия наистина.Някой май се е взел много на сериозно,че да съди по този начин другите хора  Peace
Виж целия пост
# 1 297
А какво си мислиш, че застрахователите няма да ти скроят шапката и на теб ли, ако си с хормонално затлъстяване! Праскат ти и на теб по-кофти коефициент, пъък ти обяснявай, че нямаш сестра! Оттам тръгна приказката, от застрахователите, пушенето и пиенето, та се стигна и до килограмите!
Виж целия пост
# 1 298
Застрахователите изобщо не ме вълнуват  Wink никога не съм си правила застраховка,не мисля и да си правя.Ако тръгна да умирам,не виждам за чий .... ще  ми е тази застраховка  Laughing
Просто наистина прозвуча отвратително,че като сам си го причиниш,нямаш право да искаш лечение  ooooh!
Виж целия пост
# 1 299
Разбрах, че освен  пушач съм и много дебела, грозна, миришеща с неизмити зъби т.е. воняща, душ не зная какво е /такова животно у дома няма/, смърдящ дом с вонящи пердета и мебели с мръсни пожълтели пръсти от никотина, убиец на малки деца, умираща , престъпник който е за затвора... да ама не употребявам алкохол, така, че катастрофа поради тази причина нямам/ и дано никога да нямам/, та аз съм за тотална забрана и  на алкохола, който според мен причинява много по -големи вреди/ или както бях пуснала в една друга подобна тема: "хайде Марче в затвора" /моля ви носете ми цигарки от време на време/.Нямам нищо против непушачите, ще бъда толерантна, от утре 1.06 т.г.
Виж целия пост
# 1 300
Само да допълня,че най-вероятно пушачите сме виновни и за глобалното затопляне  Laughing
Виж целия пост
# 1 301
Само да допълня,че най-вероятно пушачите сме виновни и за глобалното затопляне  Laughing


Да,да  мой пропуск, поради изпускан дим към небесата.
Виж целия пост
# 1 302
Втриса ме от дребните радости на някои потребители. Егати дребния живот.
Виж целия пост
# 1 303
като сам си го причиниш,нямаш право да искаш лечение  ooooh!

Здравната система все още е на солидарен принцип у нас. Т.е. всички плащаме, ползват  само нуждаещите си. Аз не пуша и ако ме питат предпочитам моите пари да отиват за лечението на хилядите нуждаещи се деца в България, отколкото за някой пушач, който е добре информиран за рисковете от противния навик, на който е роб.
Виж целия пост
# 1 304
Здравната система все още е на солидарен принцип у нас. Т.е. всички плащаме, ползват  само нуждаещите си. Аз не пуша и ако ме питат предпочитам моите пари да отиват за лечението на хилядите нуждаещи се деца в България, отколкото за някой пушач, който е добре информиран за рисковете от противния навик, на който е роб.

И аз може да не искам парите ми да се насочват към хипохондричка-непушачка, която точи здравната каса месечно с три прегледа при личния и с поне две направления за специалист, а годишно с четири пълни изследвания и две хоспитализации за нЕма нищо. Ама факт  Laughing И стига сте ни изкарвали болни пушачите, на няколко пъти ви бе разяснено, че сме от здрави по-здрави, след като удържаме на цялата пушечно-никотинова инвазия, а вие се давите и от далечен полъх от далечна пейка  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия