Written by MICHAEL JACKSON

  • 63 134
  • 737
# 195
     http://        http://i50.tinypic.com/259l6c3.jpg 
Виж целия пост
# 196
    
Виж целия пост
# 197

Добро утро, милички!  Hug

+


Виж целия пост
# 198
Добро утро, Вале!
От вчера сме на тема "наслада за очите", но на мен това ми носи почти физическа болка. Гледам да избягвам ровенето в снимките, дори рядко слушам музиката, защото не се чувствам добре от това!  Sad




Дано поне тази се запази!!!

....................
Виж целия пост
# 199
За съжаление този сайт, в който са най-хубавите снимки, не си ги дава и малко след постването им си ги прибира. Жалко!

.............
Виж целия пост
# 200
Добро утро, Вале и Бенисима!   bouquet Много сладки снимки и невиждани до сега от мен.   bouquet Ооооо, Бенисима, споделям болката ти. Аз правя обратното. Не минава ден да не гледам негови снимки или да си пусна клип. Обожавам музиката му.....и всичко в него.  love001
Хубав ден момичета! Обичам ви много! Hug

Виж целия пост
# 201

  love001  love001


Виж целия пост
# 202

За съжаление този сайт, в който са най-хубавите снимки, не си ги дава и малко след постването им си ги прибира. Жалко!


Миличка, дай направо сайта, че искам да ги гледам.   bouquet
Виж целия пост
# 203

Заповядай, Яне, http://www.fanpop.com/spots/michael-jackson/images/30465430/title/mj-photo
аз като се зарових в сайта и слушайки Your Ways http://www.youtube.com/watch?v=D9eRN1c3sug&feature=player_embedded не усетих как мина време...
Виж целия пост
# 204
За съжаление този сайт, в който са най-хубавите снимки, не си ги дава и малко след постването им си ги прибира. Жалко!
Миличка, дай направо сайта, че искам да ги гледам.   bouquet

Яне, Валето ме е изпреварила, приятно гледане!
Сега се връщам да си изтрия хиксчетата от предните постове.

Виж целия пост
# 205

Бенисима,  Embarassed Peace  Hug   bouquet

Ново от Оксижен: Michael Jackson Scream Acapella ReMix by DJ_OXyGeNe_8

Виж целия пост
# 206
Гледам да избягвам ровенето в снимките, дори рядко слушам музиката, защото не се чувствам добре от това!  Sad
Аз съм същата.
Виж целия пост
# 207
За съжаление този сайт, в който са най-хубавите снимки, не си ги дава и малко след постването им си ги прибира. Жалко!
Миличка, дай направо сайта, че искам да ги гледам.   bouquet

Гледам да избягвам ровенето в снимките, дори рядко слушам музиката, защото не се чувствам добре от това!  Sad
Аз съм същата.

При мен нещата се случват спонтанно... но май повече ровя...
Виж целия пост
# 208

Уаау, какъв финал, Тито как успя да не падне ...  ooooh!  Party

Destiny - The Midnight Special 1979

Виж целия пост
# 209


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия