Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 18

  • 41 835
  • 753
# 315
Ами по предписание е newsm78
Виж целия пост
# 316
Моят хемоглобин е 114,и аз не пия нищо,след няколко дни ще пускам изследвания,дано се е вдигнал малко поне,направила съм си(сусамов тахан,орехи и мед и си ям)много помага казвам го от опит,след операция го пих от 90 стана на 110 за няма и месец..)))Но доктора ми видя изследванията,и частният доки също ,но каза ,че за момента няма да пия нищо..)))Но всеки лекар различно,и аз се чудя защо ти е изписал...не е толкова нисък..в началото колко ти беше?
Виж целия пост
# 317
В началото беше 128, но бебка е ин витро и затова предполагам доки иска да се презастрахова. А аз някъде из нета четох, че приемът на желязо наистина може да намали апетита, ама рекох да ви питам и тук ако на някой му се е случвало. Защото при мен не е намален апетит, а направо липсващ  Crazy
Виж целия пост
# 318
И мойта бебка е инвитро в ТУРЦИЯ,бях чела някъде ,че и ти там си ходила..))))Може да е от жегите липсата на апетит,вземи си витаминичета ,да си похапваш от тях,аз не пия витамини,папкам само от тази смес по една лъжичка сутрин и и вечер,много  вкусна,направи си ..)))Прохладна вечер   bouquet
Виж целия пост
# 319
лаленце 74, благодаря  Hug Hug
Виж целия пост
# 320
А моят хемоглобин е 99, бил е 102 преди месец и половина, пих желязо 20 дни? newsm78 Чудя се сега дали пак да пия , както ми казаха, или да пробвам с тая таханова смес? Каква е опасността от нисък хемоглобин? newsm78 Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 321
А моят хемоглобин е 99, бил е 102 преди месец и половина, пих желязо 20 дни? newsm78 Чудя се сега дали пак да пия , както ми казаха, или да пробвам с тая таханова смес? Каква е опасността от нисък хемоглобин? newsm78 Embarassed Embarassed

Здравейте, моят хемоглобин е 120, но се чувствам много отпаднала. Каква е тази таханова смес, за която говорите, как се прави, за да си направя и аз. Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Няколко поста преди моя я има. Peace Хемоглобин 12 е в нормата май.
Виж целия пост
# 323
хемоглобин 120 - 140 е нормата за небременни. Така че е повече от перфектно. Може от жегите да имаш ниско кръвно и от там да не се чувстваш добре
Виж целия пост
# 324
 А какви са опасностите от нисък хемоглобин?
Виж целия пост
# 325
http://az-jenata.bg/index.php?page=article&aid=5566
Виж целия пост
# 326
Моят е 119 в момента, аз го поддържам с мръвки.

Искам да попитам...понеже от седмица пия Пренатал- от кумова срама, че преди това само фолиева киселина пих, та струва ми се, че от този Пренатал се запекох зверски  Blush. Някой друг има ли подобни оплаквания от тази добавка?
Виж целия пост
# 327
Едва ли е от витамините, те не дават такъв ефект  Simple Smile
Виж целия пост
# 328
Little Evil, аз имах такъв проблем точно в периода на бременността в който си ти, държа ме месец-два и сега пак съм в др. крайност.
Виж целия пост
# 329
Едва ли е от витамините, те не дават такъв ефект  Simple Smile

Странно, защото с миналата бременност нямах такива проблеми, а сега съвпаднаха с пиенето на Пренатал...иначе хапвам плодове, млекце...Нищо де, ще се боря  Crazy.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия