БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 886
  • 732
# 315
трябваше да ушия нещо спешно за подарък и ето това открих и уших снощи
ако някой има нещо подобно -бързо и лесно за шиене  ще се радвам да го сподели
по отношение на ключа на маковете определено на мимоза може повече да се вярва но това което си качила Диде е от девочника ,а в галерията мимоза е качила друг ключ който ви качих в предното съобщение има разлики
приятен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 316
Здравейте сръчни момичета!Аз съм нова в този форум ,иначе шия отдавна имам няколко готови гоблена ще ви ги покажа по-нататък.Сега искам да ви питам как се сдобивате с гоблени на Дименшънс.Аз съм си харесала един от снимки в нета но незнам как да го поръчам.Надявам се да ми помогнете.Още въднъж искам да ви поздравя за красотите които правите.  bouquet
  Понеже никой не ти отговорил ,си позволявам да се намеся.Аз шия основно на Дименшън и  поръчвам от този сайт ,много са коректни!
 http://www.123stitch.com/
  Успех!
Виж целия пост
# 317
трябваше да ушия нещо спешно за подарък и ето това открих и уших снощи
ако някой има нещо подобно -бързо и лесно за шиене  ще се радвам да го сподели
по отношение на ключа на маковете определено на мимоза може повече да се вярва но това което си качила Диде е от девочника ,а в галерията мимоза е качила друг ключ който ви качих в предното съобщение има разлики
приятен ден на всички   bouquet
На каква тематика ти трябва? Имам много мънички и симпатични само кажи горе-долу повода или темата. И мейл ако може - да ти ги изпратя
Поздрави!
Виж целия пост
# 318
 ooooh! Добре бе, момичета ! Може ли толкова рано да ме изкушавате - още не съм закусила, а вече ми потекоха лигите по тези макове.  Crazy Мен повече ме кефят другите, не тези дето ги шие  zhak
Ето тези http://www.artgoblen.com/components/com_virtuemart/shop_image/pr … 4fc899c074772.jpg

А за водениците - думи нямам. Умирам за такива неща- природа, тишина и зеленило....

zhak Браво! То и моето дете ми каза, че под напрежение правя по-хубави неща отколкото ако имам време и се старая.

Сисак   bouquet Напредваш и се получава много добре!
Виж целия пост
# 319
Здравейте! Много харесвам гоблените, които показвате, вие сте страхотни майсторки  Hug
Имам една молба, искам да подаря на една приятелка гобленче, в знак на благодарност, за това, че винаги е до мен и ми помага. Търсих из нета, но не мога да попадна на нищо подходящо. Нещо от рода на "Благодаря, че си до мен" или "Благодаря за приятелството". Не точно това да е изписано, а самото гоблнче да носи това значение. Дано обясних както трябва  Embarassed Благодаря ви предварително   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 320
коутс са официални вносители на лука с. ако си поръчаш директно от тях сигурно ще е по-евтино  Wink а и сега имат промоция, за покупки над 60 лева подарък лупа
http://www.coatsbulgaria.bg/Stitching/News/magnif+glass.htm

Не виждам в сайта да предлагат Лука.   smile3518

Цитат
В промоцията са включени комплекти с марките на Коутс: Анхор, Роял Париж, Глорафилия, Майа и Идена.
http://www.coatsbulgaria.bg/Stitching/Designer+Profiles/artgoblen.htm
Виж целия пост
# 321
Момичета, здравейте   bouquet
Искам да питам някой да е пазарувал от този сайт и да е доволен?  Flutter Flutter

http://www.crossstitchworld.com/
Аз съм купувала много гоблени оттам и съм доволна, коректни са, пазаря от сайта от 2 години и повече. Даже днес получих един гоблен, поръчан оттам.

Каква е цената за доставката до България?Допълнително ли се плаща за доставката или е включена в обявената цена?
Виж целия пост
# 322
Чета аз тук за изненади разни и ето какво ми се случи днес.Отивам с децата на детската площадка и пощальонката ми вика да си взема едно пакетче newsm78  Викам си няма томбола,нито празник ,кой да ми праща Thinking  И като го взех видях че е от ДЕчко  ,подарък за малките ми принцеси за 1 юни Crazy  Веднага отворихме подаръка,всички лакомства бяха опитани ,а фибичките сложени на косата.
Мила Пенке искренно ти благодаря,това беше истинска изненада за мен  newsm51 smile3525  Kissing Heart
Виж целия пост
# 323
Албенка, и аз получих от  Де4ко95 Wink. Още веднъж благодаря  bouquet
zhak на каква тема ти трябват? - и аз имам разни дребоси.
Виж целия пост
# 324
Gal_ka цената за доставката до България обикновено се дава допълнително. Обявената цена е само за гоблена или артикула.

И да не пропусна да се похваля - Blush свърших ги вече пилците. Контура ми взе здравето #2gunfire



Eто и етапче от лодките



И едни делфинчета, които започнах по молба на сина ми, и които направо сами се шият

Виж целия пост
# 325
Албенка, и аз получих от  Де4ко95 Wink. Още веднъж благодаря  bouquet
zhak на каква тема ти трябват? - и аз имам разни дребоси.
като за подарък например за РД или друг празник но на жена не детски
Виж целия пост
# 326
Момичета,записвам се и аз.Скоро ще гледам да снимам и моите гоблени.Дано намеря време!
Виж целия пост
# 327
teddybearm
Уникални птиченца  Crazy
Виж целия пост
# 328
Тeddybearm пилците ти са страхотни.  smile3501

На коя фирма са? Много сполучливи.
Виж целия пост
# 329
Както винаги много красоти,браво на всички. HugДокато сте на тема подаръци , да ви попитам и аз.На мен ми предстои да ходя на 50-годишнина на мъж, какво ще ме посъветвате да избоцкам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия