БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 894
  • 732
# 480
Разгледах албума и много ми харесаха количките.Може ли да ми изпратиш схемите им,ако ги имаш.Сина  ми има август месец рожден ден и ще го изненадам.Пощата ми е bibisita@abv.bg
Виж целия пост
# 481
На мен ми се иска да си ушия престилчици, обаче на извивката ми се получава нагърчена лентата  Confused - опитах. Как го правите така да си стои правичка и непосукана където има извивка? newsm78

При правенето на престилчици се използва сатенена веревна лента , а не от тези обикновените.Има ги във всякакви цветове /дори сребърни и златни/ в  галантерийните магазини, по-широки са и като ги изпънеш са еластични.Но продавачката трябва да знае Peace
Справила си се блестящо с балеринките newsm10 smile3501 smile3525

ba4iiska -   bouquet за дамата/и аз съм ги шила Mr. Green/, а картичките ти са на  newsm10 ниво.Блазе на госпожите  Grinning

А аз нищо не съм шила от 2 месеца  Embarassedи няма какво да покажа .Неотложни но приятниангажименти изместват моето хоби ,нали съм баба BlushОтговарям и на Реа-бабите не само шият  Grinning

Виж целия пост
# 482
Здравейте момичета отново само красоти

  ba4iiska  -много хубави подаръци.Аз също бих се зарадвала на такива.
     
   didida - бабалинките (както казваше дъщеря ми когато беше малка) са много сладурски. smile3501за оформлението им

   sianie - честита придобивка.Много е хубав

  Реа- дори и без глава дамата се получава добре. Кой ти гледа сега главата  Simple Smile


                     
Виж целия пост
# 483
Пепен, малката е много сладка! Моите деца така и не случиха на баби да ги гледат ... Sad Поздравления за това, че помагаш!
Пропуснах да похваля балеринките - много са сладки и оформлението е много хубаво!
Виж целия пост
# 484
  Реа- дори и без глава дамата се получава добре. Кой ти гледа сега главата  Simple Smile
                   

Благодаря, одобрението значи много за мен като начинаещ гобленошиец  Grinning


pepen, сладка придобивка-ангажимент  Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
Пепен, радвам се, че са ти приятни другите занимания. Що се отнася за дамите на РТО -  аз ги видях от теб  Embarassed и много ми харесаха. Като ходих последния път на Плевен видях, че в магазина ги бяха комплектовали заедно с рамка, конци и схема за по 7 лева бройката.

Дидида, прекрасни баРелинки! Добре, че не ги видя дъщеря ми, че ще почне да ме врънка

Реа, аз с радост уших картичките, дано съм зарадвала този, който ги е получил. Детето с рождения ден беше на З години - просто сега други неща са му в главата, но определено на майката се хареса картичката.

За учителките - не знам  newsm78 Дано да са се зарадвали !
  И Реа, продължавай, че без глава не се чете - хубаво става!  Grinning
Виж целия пост
# 486
Благодаря ви дами за хубавите думи BlushПорасна ми носа, но се почувствах мноооого добре Joy
pepen златната  душичка естествено, че е с приоритет Heart Eyes и благодаря за пояснението за веревната лента.
ba4iiska картичките са много свежи и някак излъчват настроение  Peace
Реа като за начинаещ гобленар Hug...какво да кажа освен едно голямо БРАВО с този гоблен-вижда ми се труден Thinking
bibisita виж тук http://club.osinka.ru/topic-54077?highlight=
Виж целия пост
# 487
Благодаря.Свалих си.  bouquet
Виж целия пост
# 488
.....N... (Lady N) - беше писала че шиеш Целувката на Казанлък - ако е комплектовка на Микра сподели моля те как се получава - дали са добри схемите, конците, абе дали си доволна, че съм харесала нещо тяхно и  newsm78

съседката ши гоблени на микра и беше много доволна, сега не се сещам за всички, но едно от нещата, които наистина ми хареса беше арабското момиче
 Wink  като за адаптиран гоблен беше мнооого добро  Hug

донякъде заради нейната добра оценка, донякъде заради недоставена поръчка, за една томбола подарих японка на фона на цъфнала вишня на фирма микра   Confused не съм я видяла ушита. може би не се е харесала толкова, колкото на мен  Confused
Скрит текст:
готова съм да си я откупя, а дружката да си вземе нещо, което и харесва  Hug но не помня на кого я изпратих
Виж целия пост
# 489
...N... (Lady N) разгледах темата в другия форум, но станах с впечатление че не са доволни от конците в гоблените на Микра. Все пак имат и комплектовки с ДМЦ.

st. Dobri благодаря за отзивите - значи мога смело да си взема техен гоблен и да пробвам.
Виж целия пост
# 490
Аня, аз също бих поръчала!  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 491
Добро Утро на всички,

Отдавна не съм влизала в темата но си изплакнах окото за всичкото време, което съм пропуснала.Не съм шила от много време, но страшно ми хареса този гоблен "Бонзай Сакура",
ако някой има схемата би ли я споделил с мен?!?!?!

Пожелавам на всички не толкова горещ и спорен ден!!!
Виж целия пост
# 492

ba4iiska картичките са много свежи и някак излъчват настроение  Peace

Да, ама не и това настроение, което ти ми донесе! Hug


......, но страшно ми хареса този гоблен "Бонзай Сакура",
ако някой има схемата би ли я споделил с мен?!?!?...

За този ли става въпрос? http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/318275_4293287304 … _1764001140_n.jpg

http://club.osinka.ru/search.php?forum=57&q=%F0%E8%EE%EB%E8%F1+1036
Виж целия пост
# 493
Здравейте! Отдавна ви следя, но до сега не бях писала. Търся схемите на Сезоните на DOME?
Виж целия пост
# 494
Супер креативни сте всички!Постоянно изскачате с някакви невероятни идеи!Ей това сега с балеринките-с тези цветните ленти отстрани направо ме разби!Никога нямаше да се сетя.Много са сладурски.Браво!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия