БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 890
  • 732
# 345
Да ви дам последна информация за лятната воденица на Лука-С  - гобленов бод 1:1 струва 69.90 , а бод кръстче струва 118.80
Виж целия пост
# 346
Да ви дам последна информация за лятната воденица на Лука-С  - гобленов бод 1:1 струва 69.90 , а бод кръстче струва 118.80

         Joy hahaha Отивам да пазарувам Ланарте- проверени, одобрени, прелестни и квалитетни!!!
Виж целия пост
# 347
Zhak ето тук качих. Можеш да правиш комбинации - торта, подарък, годините....някои от цветовете са малко ярки като за 50,60годишни хора, но винаги могат да се сменят Wink
miangelova, merix1  и вие може да откриете нещо подходящо Peace
http://didida74.snimka.bg/tapestries/shema.648450.27479011
благодаря ти скъпа има интересни неща   bouquet
Виж целия пост
# 348
Момичета, някой шил ли е нещо на тази фирма Харесах си този гоблен и не бих искала на празно да си губя времето.
Виж целия пост
# 349
Момичета, някой шил ли е нещо на тази фирма Харесах си този гоблен и не бих искала на празно да си губя времето.

Разгледай на skorpion галерията.......................
http://skorpions.multiply.com/photos/album/17/17
Виж целия пост
# 350
По повод на Коутс и аз да съм на всяко гърне меродия : Харесах си два Анхора много отдавна, преди още да се пуснат схемите им нета. Започнах да звъня по телефона за да ме ориентират за цените - около 28 лева преди 3 години може би.  #Crazy И то тази цена се разбра може би след 3-4 обаждания от моя страна и 2-3 от тяхна за да се уточни точно модела. Става въпрос за този и този и този. Ако не се лъжа не можах тогава да разгледам по-обстойно и страниците им. Ако имаше следваща страница просто не можех да вляза в нея. Whistling

Вече им намерих схемите на тези двата гоблена - нямаше да дам толкова пари за сравнително неголям гоблен.Но съм се убедила, че Анхор са с доста контур, и тези не правят изключения; дори вече съм си купила конците, отрязала панамата, но не се наемам да ги започна. Ще изчакам дали няма да се появи пренабор. Grinning
Виж целия пост
# 351
Дами, някоя от вас шила ли е Golden Ice? Гледам, че има два варианта на голдъна. Единия е по-кафяв, а моя си е баш златен  Laughing  Ето мини етапче:
Хм, тази картинка изглежда малко неприлично, но скоро ще се оправи ...
Трябва да стане това:
Виж целия пост
# 352
*** Lady N *** аз съм го шила,но не на черна панама.Моя е с Ариадна по схема от Галерия бродерия.На мен ми хареса как се получи.Мисля,че някой от форума го уши зимата и беше показан и то на черна панама.
Виж целия пост
# 353
Бонели, сега си спомням, че ти го ши в този вид. Харесва ми много. А във вида, в който го започнах аз не съм го виждала ... дано да не съжалявам. Шия го с кръстчета и отива страшно много конец на всичкото от горе.  Hug
Виж целия пост
# 354

ето го и моя, той пък съвсем червен  Crazy
днес съм доволна, пумата ми потръгна, днес цял ден боцкам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 355
Хм, този кон си става хубав както и да се ушие явно! Донсита, чудесен е! На кръстчета си го шила, нали?
Виж целия пост
# 356
Да, кръстчета на Аида 14.
Виж целия пост
# 357
Е докъде го докарах  Laughing

Виж целия пост
# 358
ina. Много си напреднала и става красиво.Сега съм на морска тематика.Шия раковини на плаж.
Моя кон е 1:1.
Виж целия пост
# 359


Мерси ,аз  лятото все шия сняг  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия