ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 165

Анелко, хубу, де, първи - първи! Тогава меткам моя Албертиньо кат дИте...
Ко му има, хубав си е! Освен това сме родени на една дата... smile3534

А майка му..... smile3544



Виж целия пост
# 166
 Joy, добре ви се отразява 1ви юни  Joy

Да сте много усмихнати днес всички
и дечицата ви да имат щастливо патилантско детство  Joy

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 167
О Пиер smile3544 smile3544 smile3544

Всички са много сладки като малки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 168

Как ще махате Монако, бре?  Close Традисионът си е традисион..... Crossing Arms













Виж целия пост
# 169


Това сигурно е на Ферари дядо му.. hahaha

Виж целия пост
# 170

Я глейте тука бате Марк с кои убавци се е фотографисал.... ooooh!
Този най-вдясно е Мат, да не би да не го забележите!

Монако 2004

Виж целия пост
# 171


Виж целия пост
# 172
 Crazy, ooo Бенджолина, снощи си отскочила до Монако чета  Crazy
много готини стари снимки, винаги ми е било приятно да гледам такива  Crazy
Обаче масичките на ресторанта до пистата ме утрепаха  Mr. Green, е, не бих си го позволила при все, че обичам да си похапвам и Формула  Joy

тази сутрин да ви разсъня, а ... за всички почитателки на Нандолетко  Crazy



и много моля без припаднали, тва е само татуировка  Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Я глейте тука бате Марк с кои убавци се е фотографисал.... ooooh!
Този най-вдясно е Мат, да не би да не го забележите!
Монако 2004


То това си е "Бандата на Оушън"  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 174
Ауу, каква хубава тутуровка Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 175
Не ми хареса нещо тая тутуровка Thinking
Виж целия пост
# 176
Не е особено красива, но е някак секси Blush. Може и заради местоположението си да ми навява скверни мисли де Blush Rolling Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 177
Какво правите, компания  Hug Тия дни сте погнали,де що благородник има Mr. Green

Старта, другата Неделя, бил от 21.00ч., бях забравила тази подробност. Та, то си е подходящо време за приятно лафче, усмивки и разпивки  Crazy със съфорумки  Mr. Green Пък може да откараме и до Понеделник, кой знае  Whistling

Бени, страхотни снимки си пуснала  Hug


Това си е цяло произведение на изкуството  Flutter........... и нямам предвид само татуировката  Mr. Green
Виж целия пост
# 178
Много яко тату, червена точка за Нандо при мен!

Малко щастливичък Марк от мен





Забравих да отбележа, че много ме кефи дизайна на приза



А Албер вече на дядка го докарва


пп Анелка из ютюб има много стари записи
Умирам си за формулите от турбо ерата в края на 70-те и началото на 80-те  Heart Eyes
Виж целия пост
# 179
Взимам си думите назад - харесва ми тауировката, може и да е заради това че е секси, както казва Джой (която не може да изневери на природата си и "спами" с мъжове Wink). Обаче трябва да се гледа само в този вид  Blush - а не подава се малко от рейс костюма.
И Анели, това не е само татуировка  Naughty

Всичкото снимки са много готини - особено ми хареса софрата до пистата...ей така се гледа Ф1 със стил  Crazy, а не да се редиш на опашка за сандвичи Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия