ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 390
За купона гласувах за Пирели, макар че вече ми се иска лекинко да ги поразстрелям  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Само една DRS зона във Валенсия http://planetf1.com/driver/18227/7825122/Second-DRS-zone-dropped-in-Valencia, това е другата джаджа, която вече не ме кефи - в началото беше забавно, но вече стана гротескно с комбинацията с Пирели...нямаше едно истинско изпреварване в Канада  ooooh!, всичко беше "правя ти път, щото галошите ми умряха, пък ти си включи турбото...ъъъъ. ДРС-а"
Виж целия пост
# 391
Само една DRS зона във Валенсия http://planetf1.com/driver/18227/7825122/Second-DRS-zone-dropped-in-Valencia, това е другата джаджа, която вече не ме кефи - в началото беше забавно, но вече стана гротескно с комбинацията с Пирели...нямаше едно истинско изпреварване в Канада  ooooh!, всичко беше "правя ти път, щото галошите ми умряха, пък ти си включи турбото...ъъъъ. ДРС-а"

От началото на сезона, няма хубави битки  Sunglasses Аз, за това все повтарям, колко ме е яд на Пирели  Naughty
От една страна е забавно да е гъчканица в класирането и да има нови лица по подиумите, но от друга, нещо от чара на този спорт се позагуби  Whistling
Виж целия пост
# 392
и много фенове не ги "кефят" вече тези джаджи  Sunglasses.
Наистина в началото интересни новости, на кой джаджата е по-добра  Mr. Green, ама вече е ужасно  Crossing Arms.
Прекалено изкуствено започна да става, единоборства дума да не става, щото след всяка близост един до друг единият изгърмява в повечето случаи  Crossing Arms
А гумите, от определящ фактор, в безнадеждна лотария  Rolling Eyes

направо започна да ми липсва дозареждането с гориво и боите къде ги разнасят из падока  Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Чета, че от Ферари ще дойдат с много подобрения, може пък 8-мия да е Дино, а двойния- Нандолети  Wink

И аз се надявам на някакъв такъв резултат,ако първото се случи,ще съм хипер щастлива,щото таково събитие не се случвало доста отдавна,а при Нандо положението е ясно  Mr. Green
Тоест гласувах в анкета с ДА bowuu bowuu bowuu

Много интересно четиво Ил за "20 причини защо на първия завой в неделя ще има меле" и аз се смях с глас  Joy Joy Joy

Иначе за това състезание се надявам,да има наистина повече изпреварвания,че това с гумите и ДРС-а верно се изтърка  Tired
Виж целия пост
# 394
Иначе за това състезание се надявам,да има наистина повече изпреварвания,че това с гумите и ДРС-а верно се изтърка  Tired

Плами, какви изпреварвания на Валенсия пък чакаш ти...най-много Лу да дръпне на Сейфтито  Wink
Виж целия пост
# 395
Иначе за това състезание се надявам,да има наистина повече изпреварвания,че това с гумите и ДРС-а верно се изтърка  Tired

Плами, какви изпреварвания на Валенсия пък чакаш ти...най-много Лу да дръпне на Сейфтито  Wink

 hahaha hahaha hahaha Бе случват се и чудеса  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 396
Иначе за това състезание се надявам,да има наистина повече изпреварвания,че това с гумите и ДРС-а верно се изтърка  Tired

Плами, какви изпреварвания на Валенсия пък чакаш ти...най-много Лу да дръпне на Сейфтито  Wink

 Joy    Joy    Joy    Joy    Joy

Той, тая година още не се е записал при стюардите, с лично провинение  Mr. Green
Чукам на дърво  Naughty
Виж целия пост
# 397
 Mr. Green,



 Joy, should I go, should I not  Joy
Go, go, go  Joy
Виж целия пост
# 398
Mr. Green,
 Joy, should I go, should I not  Joy
Go, go, go  Joy

Така е, като Майлендер се мотае  Crazy Няма, кой да го чака  Mr. Green Ние гоним Себ  Crazy
Виж целия пост
# 399
 Joy той Майлендер, много си позволяваше да се застоява тогава през сезона  Joy
аааа  Joy

Поздрав от Заубер  Mr. Green
Виж целия пост
# 400
Нямам спомен следващите снимки да са пускани тук, но съм сигурна, че сте попадали на тях  Mr. Green
Има, някой добри попадения  Crazy

- УбаФци  Heart Eyes

- На тази снимка Нико ми прилича повече на д-р Чейс от екипа на Хаус  Wink











Това ме кара да припадам от смях, всеки път, като го видя  hahaha



Виж целия пост
# 401

Обаче двойника на Дино по-убав от него  Crazy hahaha hahaha hahaha
А със Стефко са уцелели десетката Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 402
Този линк го открих във форума на Планет ф1- http://www.elmundo.es/elmundo/2012/06/18/valencia/1340038949.html  newsm78   newsm78   newsm78
Виж целия пост
# 403
 Mr. Green, хем имат две писти и две състезания и пак недоволни. Да се уточнят с другите испанци, пардон - каталунците, и да се свърши с тяхната мъка  Mr. Green.
Никак няма да ми е мъчно за валенсианската писта  Mr. Green



p.p. няма начин да го познаете, кой е този малък фарфалак , нали Laughing

Виж целия пост
# 404
Наличните места по трибуните, намаляват всяка година...

2008 - 100,000
2009 - 75,000
2011 - 65,000
2012 г. - 45,000

Пишеше, че повечето билети са купени от чужденци, явно тамошните, наистина нямат интерес  Thinking

p.p. няма начин да го познаете, кой е този малък фарфалак , нали Laughing



Хмм, червената тротинетка го издава  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия