ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 450
 Фреши  remybussi
не стаам аз за там, не съм на ти с моторспорт жаргонЪ  Mr. Green
ама мога се цаня У ББСто да са усмийвам в някое от студията  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и от време на време ще казам - Добре дошли/Добре дошли отново в студиото на формула 1  Mr. Green


хохохо, сега пак дават ГП2, как се нанизиха четирима един зад друг на 2ри завой  Mr. Green

ето и катастрофата, за която писах:

Виж целия пост
# 451
Аз, много не ги разбирам, но вчера след квалификацията, ГП2 ли даваха  newsm78 Не ги гледам, но нарочно постоях, за да видя старта..., и не ми хареса това, което видях...  Crazy 
Особено пилотът тръгващ от 2-ра позиция  Mr. Green
Виж целия пост
# 452
тъй, тъй и аз тва го гледах  Mr. Green
Mr. Green, ама имаше и вариант от ГП3, когато 2рия стана първи  Mr. Green ..така, че възможности има  Mr. Green ..късмет, само някой да не ни подпре изодзадзе  Joy
Виж целия пост
# 453
Ох, успокУи ма  Mr. Green А, за подпирането..., кандидати има, не е като да няма   Naughty  Crazy
Виж целия пост
# 454
между другото ГП3 и ГП2 направиха интересни състезания на тази спъната писта, с хубави борби, е, имаше си и катастрофи де  Mr. Green, ама някак си те оставиха с усещането за борба, а не както У висшата лига - пазене на гуми  Crossing Arms иии пазене на пак на гуми  Mr. Green ...направо лошо ми става като се спомене вече тва  Crossing Arms

Тимо Глок, няма да стратира днес, комисарите са му дали разрешение снощи, но днес лекарите са му забранили  Rolling Eyes.

Виж целия пост
# 455

 Joy Joy Joy, мушморок, бегай от там бръжи  Joy


- не така, не така  Mr. Green


 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ейй видях го този кадър с "потупването" по каската на Нандо от страна на Лукчо  Mr. Green, на урочасване се оказа  Mr. Green
А осезаемото и показното присътсвие на Жан Тод по време на квалито в бокса на ферари ми идва една идея в повече  Twisted Evil
Виж целия пост
# 456
А осезаемото и показното присътсвие на Жан Тод по време на квалито в бокса на ферари ми идва една идея в повече  Twisted Evil

 Май, точно той им донесе каръка  Whistling Един фен, доста наблюдателен  Naughty каза, че появата на Жан Тод в гаража на Ферари им е донесла каръка, а после се премести в гаража на Мерцедес  Whistling... и знаеш, кВо стана с МишУ  Wink

Добре, че не ни гостувА и на нас  Mr. Green
Виж целия пост
# 457
Така,изчетох фермана на Анелка ще изгледам малко ей сега части от квалификацията,която изпуснах и съм готова за състезанието  bowuu bowuu bowuu

Анелка настина направо отивай в ББС-то за коментатор,равна няма да имаш, и не само за след рекламите Naughty
Виж целия пост
# 458
...че появата на Жан Тод в гаража на Ферари им е донесла каръка, а после се премести в гаража на Мерцедес  Whistling... и знаеш, кВо стана с МишУ...

Това означава ли, че вчера Жан Тод и закусвал с Уебър  newsm78


Ще очаквам преди старта на днешното състезание да се ръкува с първите двама  Laughing
Виж целия пост
# 459
Ще очаквам преди старта на днешното състезание да се ръкува с първите двама  Laughing

 hahaha   hahaha    hahaha    Joy    Joy    Joy

Хайде, няма нужда smile3528, ние мОЕм да си се провАлим и без неговото присъствие  Naughty  Wink
Виж целия пост
# 460
Всеки един отбор понякога има нужда от маАалко помощ  Naughty


EDIT: След броени минути започва студио Ф1...
Виж целия пост
# 461
Успех на гарджетата!
Дано имаме добро състезание, без инциденти, но спортсменски борби!  Mr. Green



п.п.
 bishop
Виж целия пост
# 462
Фетел за сега лети напред,в средата е интересно  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 463
На Фетел какво са му сипали в болида?
Виж целия пост
# 464
Гледате ли влакчето на Хамилтън? hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия