ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 480
Фетел?????????????

Алонсо дъ бест  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Дино  ooooh!

Ил що бе Хам ей сега ще настигне Грожан  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 481
От това класиране съм НАЙ-доволна..  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 482
някой се е научил на вуду магия  Mr. Green 

каква драма дами и господа  Mr. Green  smile3544
Алонсо прави невероятно състезание, на пук на екипа си  Mr. Green
Виж целия пост
# 483
 #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 484
Алонсо прави невероятно състезание, на пук на екипа си  Mr. Green

Плюй да не му е уруки, че..... той и Грожан спря до тоалетна......
Виж целия пост
# 485
Айде и Грожан сдаде багажа  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 486
е, няма такова състезание! зор до последанта секунда!

Браво на Нандо, браво на Дедо!
Виж целия пост
# 487
E не Хам  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Тоя Малдонадо трябва да не бъде по пистите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 488
тъппппп, тъппп трафикант трябва да си голям идиот да се рвжеш така  Twisted Evil
Виж целия пост
# 489
Честито на Алонсо!Страхотно състезание!МНого добро каране, добра стратегия, браво!!!

аз съм бясна, ще пиша покъсно ... ма не знам кога  af
Виж целия пост
# 490
Браво на 2рия победител за сезона,който гласувал горе в анкетата,за това да пусне едно тото  Mr. Green Трафиканта трабва да бъде премахнат от Ф1 развали ми настроението  Tired А Дино финишира ли,голям карък удари и той  Confused
Виж целия пост
# 491
Само едно ми стана кристално ясно, че Себ ще вземе пола  Mr. Green А, като гледам, колко добре се движат Лотусите, може да се окаже, че само аз и Плами сме познали в анкетата...
За квалификацията нищо не мога да кажа, но по повод на анкетата мисля че отговорите Ви са грешни Laughing
Звездите ми говорят  Rolling Eyes и ми казаха, че 12-тия от горната класация ще спечели утрешното състезание.

И този път звездите ми говорят истини....


Махнете и Вашите покриви, пуснете звездите в своите домове.
Виж целия пост
# 492
Честито на Нандо  Peace

Честито и на дедо, ако е 3- ти  newsm78, изключих си телевизора след отпадането на Лу...
Виж целия пост
# 493
Страшен е Алонсо. Най-сетне да си поема дъх в това състезание.
Гледам го по испанска телевизия, не знам по българските коя ТВ го предава, но сега текат страхотни кадри на голямата радост на родна земя! Simple Smile Настръхвам от кеф!
Виж целия пост
# 494
Кими е 2ри,Дедо 3ти  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия