ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 615
Айде бе къде сте  Rolling Eyes

Бътан отпадна  ooooh! Глок пак обърка всичко,тоя човек не трябва да е там  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Мразя го тоя човек от 2008  Twisted Evil #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Най-сетне червен флаг,половината за малко да имат близка среща със стената  Tired

Jude Law беше в бокса на Ред бул ,чакам снимки да зарадвам оттатък Саркс  Crazy
Виж целия пост
# 616
 Mr. Green, тука съъъъм ... закъснЕх за квалитУ  Mr. Green, ужасТ...
ама така като гледам спрели са я зарад менИ  Joy

аууу какво прекрасно британско време  Mr. Green
Плами, я кажи какво стана ... и ЩО Джиджо е аут??????  Shocked
Виж целия пост
# 617
Как мислите докога ще продължи квалито? До към 7 съм свободна, може да ме забавляват дотогава Simple Smile

Хубава инициатива на РБ, но колата изглежда много грозно така.

Доколкото разбрах, Бътън не можа да завърши бърза обиколка, заради завъртането на Глок и жълти флагове, ама не съм сигурна, пропуснах първата част.

Страхотно британско време, нЕмам думи  Shocked
Виж целия пост
# 618
Айде скучно ми стана така сама да си водя монолог  Rolling Eyes Joy Joy Joy

Ми Джиджо,нямаше добри настройки и какъвто е карък все едни подвижни шикани се мяркаха пред него,после го вкараха да му сменят гумите,но Глок,се блъсна,имаше жълти флагове и до там  Tired

Виж целия пост
# 619
 Mr. Green, Чеко Перес може ли днес да се окаже най-големия късметлия, а  Mr. Green

има вероятност да прекратят квалито, ако продължи така да се изсипва с кофите, както се изказа Мъри  Mr. Green

тенкю за инфото за Джиджо ..мнооого жалко ..
Виж целия пост
# 620
Mr. Green, Чеко Перес може ли днес да се окаже най-големия късметлия, а  Mr. Green

Кат нищо  Crazy
Манчев дрънка сега за 4те часа и е възможно да изместят квалифито сутринта  Crazy
Виж целия пост
# 621
ааа никво изместване за сутринта  Mr. Green ..по-голямата част от квалито е минала, стартират така както са сега  Mr. Green
ше бъде много яко състезание в първите обиколки  Mr. Green


п.п.
ама публиката под дъжда и настроението им е суууупер  Mr. Green
Виж целия пост
# 622
Май все пак ще се пробват да я подновят. Аз съм за, по-очевидни причини Simple Smile
Виж целия пост
# 623
е, да, така каза и ЧарлитУ, ще я подновят веднага щом е възможно ..нужно е дъжда да спре и отводняване  Mr. Green

ама КС как поднася  Mr. Green, представяте ли си да изгуби контрол и тя  Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Тея мексикански вълни са много яки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,поне ни забавляват Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 625
хората са дошли да се забавляват въпреки всичко и е супер, че приемат по този начин нищослучващото се на пистата  Crazy
даже и припяват  Mr. Green

хихихи, сега видях че са затревили около боксовете, където седят спортния директор и състезателните инженери  Crazy
Виж целия пост
# 626
Определено  Crazy Сега се ровичкам и намерих това:

Waiting for this red flag to be over...


Алонсо преди флаговете  Crazy
Виж целия пост
# 627
ехеее, веднага са качили гифче на Нандо ли ...брейй

към 17ч, може и да се класираме за продължение  Mr. Green
Виж целия пост
# 628
Чи как  hahaha hahaha hahaha
Най-вероятно наистина към 17 ще почне,сега като изметат хубаво пистата  Crazy

И нещо говореха за това пате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 629
аз гледам ББСто, там такова пате няма  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия