Мода ли е да сме без грим?

  • 25 511
  • 529
# 345
Фереджето не е лоша идея. Така няма да се притеснява човек как изглежда надолу и без това няма да го разпознаят.  Mr. Green
Виж целия пост
# 346
Бу, на плаж в никакъв случай с герленски перли и каквото там хайлайтерско.Оная ми ти пот от жегата и ония ми ти перли като блеснат. Laughing На плаж не слагам фон дьо тен.
Виж целия пост
# 347
А, аз не мога да плувам, ама си играя, плискам се  Blush А тая сол като се напласти върху фдт, не ми се мисли. Особено беломорската - то не перли, не метеорити, ми кристален блясък направо  Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Аз на плажа никога не слагам грим, чувствам се много зле
Виж целия пост
# 349
Молив за очи и молив + гланц за устни са ми задължителни. Без не мърдам от къщи.
Виж целия пост
# 350
Dona, е каква ти сол, аз казах, че рядко ще се случи да си намокря лицето. )
Виж целия пост
# 351

Да не говорим, че такова нещо като водоустойчив гланц за уста няма.  Laughing

Ако не съм добре информирана, моля опровергайте ме, ще си го закупя за ежедневието, в което гланца ми изчезва ужасно бързо  Laughing

http://www.makeupforever.com/products/aqua-cream.html#.T8aU1PmurEc
Виж целия пост
# 352
Dona, е каква ти сол, аз казах, че рядко ще се случи да си намокря лицето. )
Абе на мен отношенията ми с морето са почти сексуални, обичам да се омажа отвсякъде, така да се каже  Mr. Green Аз с бански се чувствам некомфортно, камо ли с грим.
Виж целия пост
# 353
Дона, още не е петък Mr. Green
Виж целия пост
# 354
MissNellie, благодаря, сигурна бях, че мога да науча нещо ново  Laughing

Дона, ти пак изкара форумен бисер  hahaha

Сега да не последва отново тема за или против горнището на банския или как да избегнем ужасяващата разлика в тена  Whistling
Виж целия пост
# 355
Аз влизам да се къпя по шорти и блуза с дълъг ръкав...за избягване на разликите...)))))
Виж целия пост
# 356
Аз за плаж от няколко години слагам това.

http://static1.framar.bg/product/AVENE_pudra.jpg

Не за друго, ами е най-доброто което съм уцелвала за защита на лицето. От всякакви кремове лицето ми побелява след като изляза от водата. На устните слагам нещо такова и с това приключва плажният ми грим.  Heart Eyes

http://www.parfuma.com/image/12323
Виж целия пост
# 357
Мирама, а разликата от шортите с какво я оправяш?  Whistling

Я по-добре директно с фередже, така няма да има никакви разлики  Laughing
Виж целия пост
# 358
Мирама, а разликата от шортите с какво я оправяш?  Whistling

Я по-добре директно с фередже, така няма да има никакви разлики  Laughing

Аааааа, аз влизам в морето само намазана с фактор 100  Mr. Green, за 10мин, и след това излизам и заставам под чадър и си мятам един чаршаф. )))) така няма разлики. )

О, забравих...косата под тюрбан, че и тя много лошо изгаря от слънцето, пък нямам пари всяко лято да се подстригвам след море.
Виж целия пост
# 359
Мирама, а разликата от шортите с какво я оправяш?  Whistling
Я по-добре директно с фередже, така няма да има никакви разлики  Laughing
Аааааа, аз влизам в морето само намазана с фактор 100  Mr. Green, за 10мин, и след това излизам и заставам под чадър и си мятам един чаршаф. )))) така няма разлики. )
О, забравих...косата под тюрбан, че и тя много лошо изгаря от слънцето, пък нямам пари всяко лято да се подстригвам след море.
Аз имам някакъв продукт за коса за плажа, гел за защита от слънцето и водата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия