ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 510
Ралче  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 511
Ral4e i ot men Hug  Hug Hug
Виж целия пост
# 512
Ми пак съм аз Grinning Щом няма други желаещи.

В Олимпийското селище вече маята кипи. Днес за първи път се прибрах уморена. Много хора има и въпреки добрата организация, стават и разправии. Няколко случая имаме вече с разревани персони, които не пускаме да влязат, понеже нещо не им е наред с документите. А днес дойде представителката на Италия. Президентът утре идвал и в последния момент решил да вземе и сина си. Да, но правилото е да подадеш документи преди 15 часа в предходния ден. И казахме не, и тя като се разбушува, чак за военен отклик намекна Laughing Разни други величия и те се цупят като им кажем, че правилото е едно за всички- взимаме ти паспорта, проверяваме те в системата и ако всичко е тип топ ти даваме пропуск. Ако не, сори Laughing

Днес беше и официалното посрещане на Великобританския отбор. Много величествено беше!

Това засега. Утре пак Laughing Лека!

Виж целия пост
# 513
Радиии, а снимков мат'риал?
Рали, Hug
Доклад в стил Тобева - вчера близнаците Ива и Гого осъществиха другарска среща. Скачаха 20 минути на един батут, 15 пъти се въртяха на едни кончета, попързаляха се. Майките поприказваха. Гого не пожела да каже чао, но се надявам за срещата догодина вече да каже Mr. Green В резултат заспа още в 11 Shocked Спа като разстрелян без да мръдне Laughing
Виж целия пост
# 514
Радиии, а снимков мат'риал?
Рали, Hug
Доклад в стил Тобева - вчера близнаците Ива и Гого осъществиха другарска среща. Скачаха 20 минути на един батут, 15 пъти се въртяха на едни кончета, попързаляха се. Майките поприказваха. Гого не пожела да каже чао, но се надявам за срещата догодина вече да каже Mr. Green В резултат заспа още в 11 Shocked Спа като разстрелян без да мръдне Laughing

Да разбирам ли, че женското присъствие го изтощава?
Виж целия пост
# 515
Явно, защото вечер по принцип са все банда момчета Joy
Виж целия пост
# 516
Ралче, стиснати палци и от мен  Praynig Praynig Praynig

Дони, Ягодка, браво за срещата. А снимахте ли Ивка и Гого да ги видим и ние, а  Crossing Arms

Ради, страшно се кефя на новините ти от олимпийското градче. Обожавам олимпиадата - и лятната, и зимната. Имам особено отношение към този световен форум не само на спорта, а и на духа. С нетърпение чакам започването им в края на седмицата, а самото откриване винаги ми нося изумителен заряд и емоция. Всеки ден влизам да чета " Ради-нюз" така че не спирай с инфото от първа ръка  Hug

Ние се наслаждаваме на ваканцията в Разлог. Тук наистина си почивам, че даже и спя с децата по обяд  Mr. Green. Но днес примерно се занимавам с едни глупости по една от фирмите. Много е трудно да убедиш не особено умен и необразован човек, че еди какво си е в негова вреда или пък полза. Едно си баба знае, едно си баба бае, както е казал народа.

Таис, написах ИМ, да видим сега дали ще я върнат за отстраняване на нередности. Blush По мое мнение не би трябвало, ама знае ли човек.
Виж целия пост
# 517
хора, нося си слонче...вече е към кило и половина...а остава още доста...та не знам как ще я караме докрая...

иначе сме добре...и аз се радвам много на радостите на Радост и за мен олимпийските игри са някак си зареждащи Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Всички и се радват, а нея я няма  Joy
Ели, оптимист си ти!
Виж целия пост
# 519
Как ли са Ники и малчо? Дали са още в болница?
Рали, как е мъж ти?
Верно, бе, Дони, защо не снимахте срещата?
Аз след малко ще пия кафе - в 10 имаме почивка. Как беше? - Остават още 2 градини.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 520
Добрютру Simple Smile
Има 3-4 снимки, но няма кой да ги свали Rolling Eyes Вечер ме чака още на вратата и хващаме пътя. Прибираме се около 10 Embarassed Баня и спане. КОмпютъра в нас е хванал паяжини сигурно Joy
Иначе да се похваля - вчера Гого за първи път от близо 2 години ходене на ясла е спал с другите деца. Лелите решили да го пробват, той не се противил и така. Това си е супер постижение за него Mr. Green
Люби и кво - пак на море - завидЕх ти Crossing Arms
Виж целия пост
# 521
Люби и кво - пак на море - завидЕх ти Crossing Arms
НИдей!  Mr. Green Както не сме резервирали, може да увиснем. Браво на Гого!  Hug
Виж целия пост
# 522
Здравейте! Ние се завърнахме. Изписаха ни вчера и аз веднага отидох на работа:) Андрей го пращам още 2-3 дена при свекърва ми за всеки случай, въпреки, че докторите казаха,че не е заразен вече. Той е много добре, на външен вид все едно не е болен, но понеже скарлатината може да доведе до сериозни увреждания на сърце,бъбреци и стави се лекува с тежки антибиотици и към 10 дена..надявам се да опазим малкото. Иначе в болницата не беше зле, като на курорт:) Излизахме си в двора,имаше люлки, идваха ни на посещение, гледаме си филмчета в стаята, играем си, четем книжки. Успях да му се нарадвам, че все не остава ред за милото, така да съм само негова:))Много ме слуша детето, никакви оплаквания нямам:))
Ралче, стискам палци!
Люби, да си изкарате супер на морето. Аз пък планирам на планина малко с децата. Ще ходим жени с деца в едни къщички Марагедик в Априлци, много ми хареса да видим как ще бъде. Някой ходил ли е?
Дони, браво на Гого!Малко по малко често има напредъци. Искам и аз снимки с Ивка!
Лорини, много са ви хубави снимките от морето!
Виж целия пост
# 523
Ходих на гинеколог днес - при док, при която родих. Мамка му, имам киста на десния яйчник. Изписа ми лекарства. Ще ги пия и каквото стане..Каза след морето да ида да ме види пак. Пфу!
Ники, радвам се, че Анди е добре и в болницата не ви е било чак толкова гадно. Весело изкарване на планината. Ние септември бяхме близо до Априлци, в едно село Кръвеник - комплекс Романтика. На Кари много й хареса там. Снимки имам във фейса. Хайде, бай, за сега.
Радост е качила снимки - много са яки!
Виж целия пост
# 524
Люби, не се кахъри де, ще се оправи с лекарства! Една градина....???
Радост, радваш със снимките у ФБ!
Ники, аз съм ходила в Мара Гидик- широко и просторно, като за деца!
Тоби? Размаза се  на това море.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия