ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 585
17 август 2012
18:55:38

То и аз имам няколко...


Виж целия пост
# 586
17 август 2012
18:55:38

То и аз имам няколко...



Моето е само едно, но грамадно Mr. Green има и куп дребни ,но не са спешни.
Виж целия пост
# 587
Дзак Grinning

Отиваме в клубчето да дивеят зверките.

Хайде довечера на пиянска онлайн сбирка! 21 часа БГ тайм???



Виж целия пост
# 588
Наздравее!

lubito и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Егати сбирката.  Mr. Green
Виж целия пост
# 589
tobito и 0 Гости преглежда(т) тази тема Mr. Green
Е, Наздраве де Laughing
Виж целия пост
# 590
ей ма и мен. Тъкмо се прибрахме от хайманлък ;р Joy
Виж целия пост
# 591
candela, Доника, Радостчо и 0 Гости преглежда(т) тази тема

 Laughing


Айде наздраве Peace

Дони, къде бяхте?
Виж целия пост
# 592
Радост, да си дойдем на думата!
Не ми се работи. Или поне днес беше така.
Дано ме хване музата тия дни обаче  ooooh!
Виж целия пост
# 593
тук съм, ама нали не пия...Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Обикаляме улиците на квартала ooooh! Днес такава глава ме цепеше, но никой не ме пита. Вързах му се само за да го иьморя и евнтуално да заспи по-рано от 12, че утре трябва да стане в 7, защото е на езда...
Таисм то на кой му се работи в това време...
Виж целия пост
# 595
от време на време като пиша и гледам в коя седмица съм и колко дни остават...и ми става едно странно...като се сетя, че доскоро така гледахме усмихнатото... ама имам още време де...че доникъде не съм стигнала с покупки, подребда...щото време има...Simple Smile

Дони и кво заспа ли?
Виж целия пост
# 596
Да бе...мечтая си аз. Ще има утре зооор.

Мда наближава края на лентичката ти. Обаче някой да поема щафетата ;р
Виж целия пост
# 597
Радостчо и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Изпозаспахте ли?

Тайс, нормално да не ти се бачка насред Август. Виж, ако много ти се работеше, щеше да си е за притеснение Laughing

Лорини, то и с безалкохолно може да се чукнеш Wink Като се сетя миналата година по това време какво ми беше...хем се радвах, че ще си имаме бебе, хем така ми тежеше, че едвам издържах. Но приготовленията за бебето са си голям кеф. Чакат те страхотни емоции, съвсем скоро Grinning

Момичета, мисля да направим едно небрежняшко кръщене в БГ-то на мометата. Има ли нещо специфично да приготвям, освен по една сладурска рокличка? Трябва ли да нося нещо на попа и тн?

Уф, спи ми се, а имам да учааа

Виж целия пост
# 598
Най-добре да питаш в самата църква, защото може да имат различни изисквания.
Ние кръщавахме малката в Килифаревския манастир до В.Търново. Там носихме олио, вино, сапун, кърпа и по един пакет ориз, боб и леща. Това за манастира. Иначе за детето - нови дрешки. Това в общи линии.
Виж целия пост
# 599
Добрютру Cry Втора поредна вечер дребното не спи като хората. Сутринта стана със зверски рев и се държи за крачето...А снощи нищо му нямаше. Дано на кончето да му се оправинастроението. Че така като не знам боли ли го, схванато ли е...Питам си, но до там Sad
Ради, и ние носихме неща, като Любито, но без бобовете и тн. Само да добавя погача
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия