Отново трус или внушение?

  • 119 127
  • 2 179
# 1 995
  Е,този път и аз го усетих, но не като движение, а като световъртеж и гадене,все едно ми се обърна стомаха, както при спускане от високо. Но беше само за секунди.Полилея не помръдна.
Виж целия пост
# 1 996
Тъкмо бях решила да си поспя, че от доста време не съм си доспивала и се сещате как изфучах от кревата. В Радомир си беше доста силно, тресеше се яко и пак прозорците дрънчаха, уф направо си е гадост.
Виж целия пост
# 1 997
Аз пък тъкмо четях езотерично четиво как трябва да сме в мир със себе си...и да даваме енергия на майката земя - такава енергия ми подаде земята, че се изстрелях като тапа и се облякох като войник за три секунди. Та нещо енергиите ми пак не са в хармония от тази сутрин  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 998
Нали някакъв геолог беше казал, че покрай новолуние се очаква ново земетресение?
Виж целия пост
# 1 999
Тя и оная овца, Мая ли беше, също каза до 15-ти, ама нещо има отклонение.
Виж целия пост
# 2 000
Тя и оная овца, Мая ли беше, също каза до 15-ти, ама нещо има отклонение.

Прогнозата или Мая?
Виж целия пост
# 2 001
А защо тук го огчитат в Благоевград?

http://bbnet.gein.noa.gr/HL/seismicity/real-time-seismicity-auto … 4-hours-automatic
Виж целия пост
# 2 002
Играят на рулетка. Ако познаят стават герои, ако пък не народа забравя. Има шанс да познаят, но не защото предсказват, а защото е вероятно да стане. Иначе да предскажат е абсурдно и нелепо. Гадни шарлатани.
Виж целия пост
# 2 003
Тя и оная овца, Мая ли беше, също каза до 15-ти, ама нещо има отклонение.
Прогнозата или Мая?
Тя със сигурност.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 004
Аз искам да се похваля, че изобщо не го усетих, за което съм благодарна на възвърналия се здрав сън, иначе до сега да съм изперкала, ако ме събуди такъв трус.
Виж целия пост
# 2 005
Тя и оная овца, Мая ли беше, също каза до 15-ти, ама нещо има отклонение.

Прогнозата или Мая?
И трите  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2 006
Аз искам да се похваля, че изобщо не го усетих, за което съм благодарна на възвърналия се здрав сън, иначе до сега да съм изперкала, ако ме събуди такъв трус.
smile3508 newsm10
Виж целия пост
# 2 007
Много се облекчих от двата труса последните 2 дни. Дано да има още 1-2 такива, че иначе страшно. Аз вярвам в разни налудничави индикации, по-добре луда, ама аритмията ми да трае 1 мин, а не 10.

Обаче се чувствам тъпо, че го чаках будна труса до 6 часа, а той взе, че изчака да заспя, за да ме събуди  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 008
Много се облекчих от двата труса последните 2 дни. Дано да има още 1-2 такива, че иначе страшно. Аз вярвам в разни налудничави индикации, по-добре луда, ама аритмията ми да трае 1 мин, а не 10.

Обаче се чувствам тъпо, че го чаках будна труса до 6 часа, а той взе, че изчака да заспя, за да ме събуди  Mr. Green
В какви индикации вярваш? И в другата тема писа, че е имало преди силния трус... Какви са те?
Виж целия пост
# 2 009
edit
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия