Отново трус или внушение?

  • 119 123
  • 2 179
# 75
Хора, в тоя сайт, дето го дадохте по-напред, пише, че 4.5 е било в 7:23 сутринта. Не сега.


Там е по Гринуич, ние сме с 3 часа напред - 10:23

Офф,  Joy извинете!!
Виж целия пост
# 76
Хора, в тоя сайт, дето го дадохте по-напред, пише, че 4.5 е било в 7:23 сутринта. Не сега.

Така де, ей тоя: http://geofon.gfz-potsdam.de/


Там са три часа назад, затова е разминаването.
Виж целия пост
# 77
Ох ,не знам вече с тези трусове ,наводнения............Сериозно се замислям за края на света Confused 78
Виж целия пост
# 78
Преди около 20 минути усетих. В центъра, масивна сграда. Полилеите не се залюляха. Thinking

Обадих се на майка да я питам, тя каза, че не е усетила, но онази жена, феноменът Мария Някоя-си/не помня името/, била предсказала голямо земетресение в Перник пак. Crazy

Вече се изнервям.
Виж целия пост
# 79
Абе и аз го усетих, но викам пак си измислям Crazy Аз съм на работа и всеки, който мине покрай мен и тресне вратата ме друса и си помислих, че пак нещо съм изперкала. Май беше вертикално newsm78
Виж целия пост
# 80
3.8 току що го обяви Милошев по дaрик радио
И в Бан така е обявен,но си беше над 4,но нали трябваше да се съобщи,за това а не могат да отреагират толкова бързо,за това го обявяват 3,8
Виж целия пост
# 81
3.8 току що го обяви Милошев по дaрик радио
И къде е епицентърът?
Аз, както написах, виждам само едно в Сърбия, по същото време:
http://www.infp.ro/en
Това ли е или друго?
Виж целия пост
# 82
Не го усетих, бях на балкона, но чух по БТВ, че е станало земетресение. А, пак да кажат, че няма връзка с Италия, Сърбия, Гърция, Турция...
Виж целия пост
# 83
Kазват се: ВТОРИЧНИ ТРУСОВЕ!!!

Големи филми-голямо нещо! ooooh!
Виж целия пост
# 84
 Тук няма отразено никакво земетресение в България
http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/
Виж целия пост
# 85
Мдаа, и аз в Младост го усетих. Съвсем слабо, ама усетих. Колегите не повярваха и взеха да ме бъзикат, Crazy и аз реших, че изперквам вече. И след половин час отварям сайтовете и що да видя.  Confused
Сеизмолозите бяха казали, че още 2 седмици ще има затихващи трусове. Така че е нормално.
Виж целия пост
# 86
Преди около 20 минути усетих. В центъра, масивна сграда. Полилеите не се залюляха. Thinking

Обадих се на майка да я питам, тя каза, че не е усетила, но онази жена, феноменът Мария Някоя-си/не помня името/, била предсказала голямо земетресение в Перник пак. Crazy

Вече се изнервям.

И аз я четох тази и от тогава не мога да си намеря място от страх.
Виж целия пост
# 87
на центъра в София, нова сграда и се усети доста
Виж целия пост
# 88

И съпруга ми е в центъра и нищо не е усетил...

И ние сме в центъра, на 1 метър един от друг, аз го усетих доста силно, мъжа ми не, но той се люлееше на стола, няма как да го усети  Laughing

Тук няма отразено никакво земетресение в България
http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/

Със закъснение ги отбелязват, и при предишните беше така  Peace
Виж целия пост
# 89
Може ли, ако ще ни тресе пак да не е тази нощ, когато съм сам сама или така или иначе ще ходя към Костинброд да си оправям личните документи, направо и там да си остана, чак се чудя на смелостта си да спя сама в нас на 7-ми етаж... Но при предишното земетресение майка ми не излязла, защото била убедена че къщата няма да падне, ама баща ми който я е строил само дето не се е пребил по стълбите от бързане да излезе... а сега де!?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия