Бургаски майчета - 10 тема

  • 60 637
  • 744
# 210
Сетих  се да ви питам още нещо. Ще ми кажете ли къде мога да видя бебето на обикновен ехограф да не е 4D срещу 25лв. При моята докторка ехографа е много смотан - не обхваща цялото бебе и го разглежда на части, а пък аз абсолютно нищо не разбирам.Дава ми размазани снимки само с точки където нищо не се различава. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 211
В 27 г.с няма как да видиш цялото бебе Peace
На всички ехографи се вижда така лошо,но лекарите знаят какво да гледат.На 4Д вече се вижда по разбираемо за нас. 25 лв.е прегледа в Св.София.
Виж целия пост
# 212
Здравейте,момичета, да се запиша и аз при вас Simple Smile
Първа бременност 8г.с, засега си ходя при д-р Ризова  и ще се и записвам при нея на Ж.К. До колкото разбрах тя ще е завеждащ лекар в новата болница в Меден Рудник. Аз съм на мнение,че човек трябва да си следва лекаря, от който е доволен Simple Smile
Иначе за мен - на 31г съм, живея в ЦГЧ около Борисовата градинка. Много ми е рано емоциите,които изпитват момичетата с по-напреднала бременност, но и аз се вълнувам с всеки изминал ден Simple Smile
Лека и безпроблемна бременност на всичко Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Nastiya,аз лично не бих ти препоръчала Ризова.Бях при нея до 24 седмица,но я смених.Потресена съм от нея  #2gunfire В 24 седмица ми се появи кървене,при което тя ми каза че е нищо особено,без дори да ме прегледа.Естествено веднага потърсих друг лекар,който ме прие още същия ден е незабавно ме прегледа.Сега лежа вкъщи за задържане и пия един куп лекарства.Също така Ризова ми предписа лекарство,което не се приема от бременни и сега до последно ще треперя дали всичко е наред с бебенцето.Изключително студена и незаинтересована жена!
Виж целия пост
# 214
Stefanel, Благодаря за предупреждението, но в крайна сметка всеки си избира сам лекаря, с който се чувства добре. Аз от години ходя на гинекологични прегледи при нея и никога не съм имала проблеми с отношение или незаинтересованост. Така или иначе аз съм решила на по-късен етап да се преместя от Бургас и да се прехвърля в Пловдив. Не, че нещо против бургаските лекари, напротив, професията им заслужава уважение, но просто не съм от Бургас, а в родния град ще се чувствам по-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Цък Peace Запис и от мен / 31 г. втора бременност. Ходя при д-р Габровска, за раждане още не съм решила. Иначе сина ми се роди секцио (д-р Добрева, в МБАЛ "Дева Мария", но цялата бременност отново ми следеше д-р Габровска Peace
Виж целия пост
# 216
здравейте и от мен , на 36 години , първа бременност, в 13 г.с.
Виж целия пост
# 217
teta014 на 5.07 пак ще има в М.Р. училище. Не ми разведоха, защото не беше готово отделението.
http://www.facebook.com/kamelia.marinova.12  - А това е страницата на акушерката, която организира лекциите.
Виж целия пост
# 218
teta014 на 5.07 пак ще има в М.Р. училище. Не ми разведоха, защото не беше готово отделението.
http://www.facebook.com/kamelia.marinova.12  - А това е страницата на акушерката, която организира лекциите.

red_nelitka имаш ли информация от колко часа и къде ще се проведе.На страницата от фейса не ми става ясно

Момичета няма ли да си организираме една среща.Аз съм свободна така че давайте предложения.[/glow]
Виж целия пост
# 219
Otvoriha li ve4e novoto rodilno,dali Doriiska e pravila sekcio na 25.06?
Виж целия пост
# 220

teta014   i az sam za,da si organizirame sre6ta,na men 6te mi e za parvi pat,takmo da se zapoznaq s mami Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Здравейте! Случайно открих темата, и въпреки, че съм вече родила - бебчо е на 6 м. - с интерес ще следя постовете ви. Виждам, че всяка нова се представя - аз съм Милена, на 28 г,  лично се познавам с Шоколадово бонбонче, иначе доста от имената тук са ми познати от други темички. Бебчо го родих в МБАЛ Бургас при д-р Ангелов, а бременността ми я следи д-р Добрева. Ако някой се интересува от раждането, болницата или докторите - с удоволствие ще отговоря на всякакви въпроси  Hug
Виж целия пост
# 222
teta014 или в 10 или в 10.30 на 05.07 на 6-я етаж. И аз чакам подробности във фейсбук.  
Виж целия пост
# 223
ГОгова мама, би ли споделила ъа раждането и обстановкаа в ОБ. Мерси Hug
Виж целия пост
# 224
teta014 на 5.07 пак ще има в М.Р. училище. Не ми разведоха, защото не беше готово отделението.
http://www.facebook.com/kamelia.marinova.12  - А това е страницата на акушерката, която организира лекциите.


Това е акушерката на д-р Дорийска - как няма да го води тя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия