. Живот и здраве, при първите слънчеви дни догодина. 

. Иначе и аз съм набелязала доста теми, особено тези за кърменето и първите грижи за новороденото. Май ще чакам да стане поне Октомври, понеже сега ми се струва още рано да ги посещавам.
Общината отпуска ли средства за детенцето и какви са документите, къде се подават ?
в 39 г.с. съм с термин 26.08, вече нямам търпение да си гушна бебчето
Ще раждам в Дева Мария при доктор Драгнева, за сега съм много доволна от нея, след като в 8-ия месец се преместих от д-р Ризова при нея. Да споделя, че и аз съм в района на морската градина - близо до флората и с най-голямо удоволствие ще се запозная с вас - мамите от района като започнем да излизаме на разходка.
Пожелавам ти леко раждане и с удоволствие като тръгнете по разходки ще се виждаме 
. Кога? Какво бебче имат и как е минало всичко?
/ Бих се радвала да споделите как сте родили вие с или без упойка. Препоръчани теми