Само за пушачи :) Къде пушенето ще ви липсва най-много?

  • 7 015
  • 94
# 60
Искам да помоля гласувалите по точка 3 да се включат, може и на лични, ако се притесняват тук. Не съм виждала някой родител да пуши в яслата, градината или училището на детето си, малко ми е странно, че точно там ще им липсва най-много  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 61
Може би са гласували ученици. Аз сутрин като водя Никола, не мога през входа да мина - блокиран е от огромна група пафкащи хлапета - ей така, на тротоара пред училището. Ние едно време поне се скатавахме да не ни хваната, тези срам нямат Laughing
Ще повярвам, че забраната се спазва, когато на родителите на всички тези хлапета им друснат глоби. То на хлапетата ясно, че няма как. Искам да видя как ще наложат глобата на родител за пушещото му дете. Ей така, първо провинение - 300, второ - 500 Laughing Дай, тате, една заплата, щото съм тарикат и пуша под прозореца на директорката. Дали? Wink
Виж целия пост
# 62
Добре, де, пушенето не е ли вече демоде сред хлапетата? По наше време беше много куул и затова всички се научихме да пафкаме. Ами сега ми се струва, че вече не е така...
Виж целия пост
# 63
Не знам. Факт е, че виждам много деца да пушат, и то в училище. Дразни ме. Може и да е проява на двоен стандарт от моя страна/ понеже и аз пуша чат-пат, а и като ученичка съм пушила/, може и да е демагогия, но предпочитам да си пушат по скритите пейки в парка, отколкото на входа на училището.
Виж целия пост
# 64
Аз не разбрах за забраната на работното място?
Как точно е формулирана?
Забранява се тютюнопушенето и в помещенията с обособени работни места, където се полага труд, както и в помещенията към тях със спомагателно и обслужващо предназначение.

Значи, конкретно обособените места само за пушене, не би трябвало да подлежат на глоба, нали така? При нас има 2 помещения за почивка - за пушачи и за не пушачи.
Виж целия пост
# 65
Аз не разбрах за забраната на работното място?
Как точно е формулирана?
Забранява се тютюнопушенето и в помещенията с обособени работни места, където се полага труд, както и в помещенията към тях със спомагателно и обслужващо предназначение.

Значи, конкретно обособените места само за пушене, не би трябвало да подлежат на глоба, нали така? При нас има 2 помещения за почивка - за пушачи и за не пушачи.
Подлежат ,естествено .
Не би трябвало да има помещения обособени за пушене.
Пуши се навън .
Виж целия пост
# 66
Може би са гласували ученици...

Не се бях сетила  Embarassed има логика  Peace
Виж целия пост
# 67
Може би са гласували ученици...

Не се бях сетила  Embarassed има логика  Peace


И бивши пушачи  Simple Smile

На мен много ми липсва пушенето докато чакам детето след училище, и още повече ми липсва пушенето в тоалетната на четвъртия етаж, когато бях ученичка. Ужасно много ми липсват тези времена.
Виж целия пост
# 68
Ще ми липсва,когато съм в някое заведение.Обичам да разпусна с питие и цигара
Виж целия пост
# 69
Днес бях на сладкарница и нищо не беше променено. Както и преди - вътре не се пуши, на масите отвън се опъва здраво, нищо че наоколо щъкаха дечица.
Виж целия пост
# 70
Пушенето ще ми липсва единствено в клубовете, които посещавам. По-скоро ще ми липсват клубовете Simple Smile Поне докато не ги направят частни...
Виж целия пост
# 71
Аз си признавам, че няма да ходя в заведение, в което не се пуши. Сега лятото е лесно, но зимата ме губят като клиент. И да, ще се завърнат купоните от соца!
Но, все си мисля, че ще се намерят някакви вратички или ББ пак ще промени закона като ревнат наесен ресторантьорите.
Виж целия пост
# 72
Вечно ние сме по-католици от папата. В това ни е целия проблем.
Не мога да разбера, конкретно за фирмата, в която работя, защо
е нужно да се стига до крайности и кой печели от цялата работа?
Пушачите пак ще пушат, с тази разлика, че ще губят повече време,
за да стигнат до въшните пушални. Нито пречат на някой, изпълнени
са всички изисквания, като аспирация, зала за непушачи и т.н.
И вместо да ми говорят тези лумпени от парламента, как мислели за
нашето здраве, по-добре да вземат да се скрият някъде, защото
заради тях, цялата държава е на това дередже, хората живеят в
постоянен стрес, а всички знаем стреса до какво води, и че не
цигарите видите ли са ни най-големия проблем.
Виж целия пост
# 73
Искам да помоля гласувалите по точка 3 да се включат, може и на лични, ако се притесняват тук. Не съм виждала някой родител да пуши в яслата, градината или училището на детето си, малко ми е странно, че точно там ще им липсва най-много  Rolling Eyes

Не пуша, но искам да се включа тук.Защото чух много реплики днес за пушенето по градини, училища и площадки.Към момента, майките с деца в колички взимат бебето на ръце, защото няма как да го зарежели на площадката само и отиват да пушат встрани, зад блока.По 5-6 пъти на разходка=вгорчава им се разходката и пак пушат в лицето на децата си.В градините-нашият персонал пушеше зад една от къщите, докато децата спят, на смени, или сутрин много рано.Сега-не ги знам как ще е, но и няма как да ми се оплачат.Не ми пречи да ги попитам как им се отразява обаче и да опиша после. ThinkingПред училището на детето отдавна се пуши на отсреяния тротоар, не отпред или в двора, поне от повече от година време, реално там промяна няма да има и няма какво да им накриви шапката-свикнали са.До тук, за ден равносметка, излиза, че най-много ще им липсва на площадката припалването.
Виж целия пост
# 74
Виждала съм в ония държави - площадката е оградена, таткото стои извън оградата и пуши. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия