Само за пушачи :) Къде пушенето ще ви липсва най-много?

  • 7 015
  • 94
Е, честито! Simple Smile

Точка 3 се надявам да остане с 0 гласа Laughing

Е, браво, сега непушачите съвсем ще се зарадват на резултата Simple Smile радвам се, че имате чувство за хумор  Laughing
Виж целия пост
# 1
В бар и кафене ще ми липсва. На останалите места не пуша.
Виж целия пост
# 2
Пуша рядко и тертиплийски. Демек, седна ли в заведение на чашка - паля и по една цигара. Този момент е рядко удоволствие за мен и си го ценя. Ще ми липсва.
Виж целия пост
# 3
Ммм дам, честито   Wink Ерата на домашните вечеринки от комунистическо време ще се завърне с бясна сила  Crazy
Виж целия пост
# 4
В нощните заведения .
Виж целия пост
# 5
Заведенията са и моят отговор. По принцип не обикалям много, но сега съвсем ги спирам, надявам се да няма много като мен, за да не се отрази на бизнеса на хората.
Виж целия пост
# 6
В нощните заведения .

+ 1  Peace, за другите места ми е все тая
Виж целия пост
# 7
Кафенета и клубове.  Сега е лято, ще изкараме, ще видим зимата. Но на Витошка има едно такова - оградено, с печки. Сигурно ще се появят и още. 
Виж целия пост
# 8
НСЧ  дано да се включват само пушачи, защото от злобни непушачи ми омръзна, да ми се повтаря колко съм гадна, грозна, дебела,миришеща /воняща/ убиец на малки деца и прочие.Даже Б.Борисов ме днес ме нарече "простак",  в-к "24 часа" - 5 страница, приемам го като лична обида.

Ще ми липсват приятните моменти с приятелки на кафе в кафене.Ще направя сбирка в парка на всички пушачи, хем ще си хортуваме, ще си се смеем и ще си пушим.Но ще издигна лозунг "Аз не съм простак" , на следващите избори ще взема да се пробвам за премиер, та аз имам по високо образование от сегашният ни.
Виж целия пост
# 9
Заведенията са и моят отговор. По принцип не обикалям много, но сега съвсем ги спирам, надявам се да няма много като мен, за да не се отрази на бизнеса на хората.
Е ,няма как да не намаля посещенията .
Примерно момиче съм ама на бар и дискотека отивам да разпусна и искам да пия и пуша .
Пък на ББ някакси не мога да му се обидя  Grinning
Виж целия пост
# 10
Заведенията са и моят отговор. По принцип не обикалям много, но сега съвсем ги спирам, надявам се да няма много като мен, за да не се отрази на бизнеса на хората.

И аз така.

В кафетата. Досега сядах на кафе сутрин след като оставим децата. Нямах проблем и да ходим в заведение, в което не се пуши (част от компанията са непушачи).
Редувахме кафенетата всички да са доволни.
Но това беше избор, сега след като ме задължават просто вече няма да ходя на кафе.
Виж целия пост
# 11
на следващите избори ще взема да се пробвам за премиер, та аз имам по високо образование от сегашният ни.

Нали знаеш кой избира премиера?  Laughing

Не знам къде ще ми липсва най-много пушенето....по принцип най-много ми се пуши вкъщи, така че...
Тъпо ще е ако ме ограничават на хотелските тераси, плажовете и басейните.
Виж целия пост
# 12
На плажа също е много гот, като изляза от водата на слънце да си запаля цигара. Но там не забраняват още.
Виж целия пост
# 13
В заведенията,на другите места и без това не си позволявам да пуша.Ще пробвам електронни цигари,ако не ми допаднат,ще посещавам само частни клубове и ще отсвиря останалите.
Виж целия пост
# 14
На Вас, ще ви липсва пушенето тук и там, но представяте ли си, колко много ще липсвате Вие (пушачите) на собствениците и персонала в заведенията?  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия