Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 403
  • 1 269
# 645
ай-дразнещото е, че 240 идиота и най-вече тези от ГРОБ ще ми казват дали да пуша или не Stop
Е ако не са Герб, ще са някои други. Нали трябва да се подмажем на Европа. Пак казвам, всичко е политика и никой не мисли нито за здравето на хората, нито за работата им.
Атовете си ритат, магаретата си реват...

Andariel, тепърва ще се разгорещяват страстите. Сега е топло и всички са на открито, наесен ще се бРоим пак.
Виж целия пост
# 646
ай-дразнещото е, че 240 идиота и най-вече тези от ГРОБ ще ми казват дали да пуша или не Stop

Що бе те не ти забраняват да пушеш, а само да го правиш на определени места.  Wink
Виж целия пост
# 647
ай-дразнещото е, че 240 идиота и най-вече тези от ГРОБ ще ми казват дали да пуша или не Stop

Абсолютно никой НЕ ти забранява да си пушиш. Просто ти забраняват да пушиш на определени места.
Виж целия пост
# 648

Абсолютно никой НЕ ти забранява да си пушиш. Просто ти забраняват да пушиш на определени места.
За сега... догодина друга песен може да се пее  Grinning
Виж целия пост
# 649
 
Да се спазва забраната за пушене на обществени места е просто въпрос на възпитание.

newsm10
Виж целия пост
# 650
ами тогава защо не забранят продажбата на цигари, как едно нещо се продава свободно, а пък се забранява неговата употреба newsm78
Виж целия пост
# 651
ай-дразнещото е, че 240 идиота и най-вече тези от ГРОБ ще ми казват дали да пуша или не Stop

Абсолютно никой НЕ ти забранява да си пушиш. Просто ти забраняват да пушиш на определени места.
Съответно, ако пушиш да не ги посещаваш.
Виж целия пост
# 652
ами тогава защо не забранят продажбата на цигари, как едно нещо се продава свободно, а пък се забранява неговата употреба newsm78


Пуша  цигари без бандерол вече Simple Smile
Виж целия пост
# 653
ами тогава защо не забранят продажбата на цигари, как едно нещо се продава свободно, а пък се забранява неговата употреба newsm78


Пуша  цигари без бандерол вече Simple Smile
Правят ли проверки?
Виж целия пост
# 654
На кое?
Виж целия пост
# 655
За бандерол.
Виж целия пост
# 656
Къде?
В джоба ми не могат да ме проверят.
Виж целия пост
# 657
Не разбирам нещо, пуши ли ми се - пуша, това, че някой си е решил да заповядва къде може и къде не може си е негов проблем, аз не съм се съгласила.
Виж целия пост
# 658
Аз за момента съм намерила от къде да си  купувам. Дали проверяват магазинитею, нямам идея
Виж целия пост
# 659
ай-дразнещото е, че 240 идиота и най-вече тези от ГРОБ ще ми казват дали да пуша или не Stop

Абсолютно никой НЕ ти забранява да си пушиш. Просто ти забраняват да пушиш на определени места.
Съответно, ако пушиш да не ги посещаваш.

Може след като се нахраниш да излезеш да изпушиш цигара и да влезеш.
Аз пък винаги съм се чудила на хора които в едната ръка държат вилицата и ядът, а в другата ръка държат цигара и пушат. Като редуват хапка, дим.  #Crazy

Да се спазва забраната за пушене на обществени места е просто въпрос на възпитание.

newsm10

Да за повечето държави. newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия