Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 401
  • 1 269
# 705
Преди защото не се пушеше по улиците.  Laughing И по улиците си се пушеше, и по заведенията преди.
Виж целия пост
# 706
Определено по-малко се пушеше и си е напълно логично. Я мини по Витошка, имам чувството, че съм в задимено заведение. 
Виж целия пост
# 707
Наистина пушенето по улиците се увеличи драстично. Ама то, какво да правят хората, като ги изгониха навън.
Виж целия пост
# 708
И аз мисля, че и преди се пушеше по улиците.
Въпреки всичко по-добре там, отколкото на затворено място.

За да налея масло в огъня, във Франция се обсъжда в момента предложение (както било в Австралия) да се унифицират кутии на цигарите. Всички да станат бели, с еднаква големина и с еднакъв шрифт написана марка.
Виж целия пост
# 709
За да налея масло в огъня, във Франция се обсъжда в момента предложение (както било в Австралия) да се унифицират кутии на цигарите. Всички да станат бели, с еднаква големина и с еднакъв шрифт написана марка.

Това пък пушачите най - малко ги вълнува. И изобщо с каква цел?

Марианка, ако си чела извадката от закона, която виси зад гърба на шофьора по автобусите, там си пише черно на бяло, че е забранено да се возиш, ако си нечистоплътен. И с право. Аман от миризливци.
Виж целия пост
# 710
А последно може ли да се пуши в затворени заведения електронна цигара? Май много ще нашумеят.  Laughing
Виж целия пост
# 711
Марианка, ако си чела извадката от закона, която виси зад гърба на шофьора по автобусите, там си пише черно на бяло, че е забранено да се возиш, ако си нечистоплътен. И с право. Аман от миризливци.
Ама никой миризливец не го спазва.

А последно може ли да се пуши в затворени заведения електронна цигара? Май много ще нашумеят.  Laughing
Може.
Виж целия пост
# 712
За да налея масло в огъня, във Франция се обсъжда в момента предложение (както било в Австралия) да се унифицират кутии на цигарите. Всички да станат бели, с еднаква големина и с еднакъв шрифт написана марка.

Това пък пушачите най - малко ги вълнува. И изобщо с каква цел?


Твърди се, че за младите имало значение.
Виж целия пост
# 713
За да налея масло в огъня, във Франция се обсъжда в момента предложение (както било в Австралия) да се унифицират кутии на цигарите. Всички да станат бели, с еднаква големина и с еднакъв шрифт написана марка.

Това пък пушачите най - малко ги вълнува. И изобщо с каква цел?


Твърди се, че за младите имало значение.

Това е красиво и имиджово:



Това не:



Ще има значение за начинаещите тинейджъри, за дългогодишните пушачи едва ли. Повечето мерки са предназначени за младите и деца. 
Виж целия пост
# 714
Струва ми се доста глупаво някой да започне да пуши заради красива кутийка или пък да пие заради  добре оформен етикет,независимо от възрастта .
Въобще поредната голяма чиновническа  простотия .
Виж целия пост
# 715
А защо се почва, защото мирише добре и те разкрасява? Simple Smile
Виж целия пост
# 716
А последно може ли да се пуши в затворени заведения електронна цигара? Май много ще нашумеят.  Laughing

Вече нашумяха, появиха се много нови магазини, в някои заведения ти предлагат. Това с кутиите е върхът на глупостта. Те във Франция такива гадни картинки имат и пак пушат.
Аз пък да зарадвам пушачите - в София вече се готвят за зимата. поставят се конструкции за заграждане.
Виж целия пост
# 717
Струва ми се доста глупаво някой да започне да пуши заради красива кутийка или пък да пие заради  добре оформен етикет,независимо от възрастта .
...

Е, ти обезсмисли ролята на рекламата и марката, които съществуват от повече от век.   Laughing
Виж целия пост
# 718
А защо се почва, защото мирише добре и те разкрасява? Simple Smile
Не бе заради кутийката  и бутилката пък дрогата заради пликчето, в което е сложена .
Виж целия пост
# 719
А защо се почва, защото мирише добре и те разкрасява? Simple Smile
Не бе заради кутийката  и бутилката пък дрогата заради пликчето, в което е сложена .

Уф, айде стига глупости. Едното е законно, другото-не. Плюс това колко хора пушат в света, а колко се дрогират. Плюс това рекламата не случайно е бизнес, в който се въртят милиарди и с който се занимават сигурно вече над милион хора.
Честно, не разбирам такива опити да се върти и суче и да се отричат очевадни неща. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия