Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 410
  • 1 269
# 975
Тъкмо щях да кажа, че в дискотеките, в които ходя, не се пуши, после видях, че ставало въпрос за чалгаджийниците.
Виж целия пост
# 976
Хората не ходят по заведения, защото не им е по джоба. Не за цигарите. Е, някои ходеха само да пушат.
Реално 4-членно семейство вечеря навън скромно за около 50-60 лв. и не всеки може да си го позволи толкова често. Обяд на ресторант за 1 човек не пада под 10-12 лв.
Та затова са празни...
И аз съм пушач. Хиляди пъти сме сядали с приятели само на бира или на кафе и сме пушили по 2-3 ч. Това няма как да поддържа заведенията.
Заведенията се поддържат от поръчващи клиенти.
И хич не ми е пусто и празно, когато седна на заведение. По-обикновените заведения винаги са пълни - около офиса по обяд няма места. Същото е вечер в квартала. Популярните или наистина добри ресторанти са пълни - петък вечер обикновено се налага да обикаляме или да изчакваме за място.
Празни са наистина долнопробните капанчета или прекалено скъпите заведения. Peace
Все едно казваш ,че който пуши не яде и не пие  Laughing
На мен именно забраната ми оказва влияние на желанието да излизам.
А това пък как влизаш хапваш набързо и понеже не се пуши бързо освобождаваш място на някой от опашката пред заведението заведенията къртят кинти заради забраната  е нереално та чак забавно.
Виж целия пост
# 977
a поп-фолк заведенията ненормални ли са newsm78
Виж целия пост
# 978
Все едно казваш ,че който пуши не яде и не пие  Laughing
На мен именно забраната ми оказва влияние на желанието да излизам.
А това пък как влизаш хапваш набързо и понеже не се пуши бързо освобождаваш място на някой от опашката пред заведението заведенията къртят кинти заради забраната  е нереално та чак забавно.

Напротив. Казвам, че пушенето няма общо със забавлението.
Пуша, защото имам нужда. Забавлявам се, защото ми се иска.
По-добре да се забавлявам на незадимено и приятно място, а цигарата да си я дръпвам на определеното за пушене място и пак да се връщам на купона.
Виж целия пост
# 979
Да кажем, че в чалгаджийниците ходят едни по- различни като манталитет хора  Peace
Виж целия пост
# 980

Все едно казваш ,че който пуши не яде и не пие  Laughing
На мен именно забраната ми оказва влияние на желанието да излизам.
А това пък как влизаш хапваш набързо и понеже не се пуши бързо освобождаваш място на някой от опашката пред заведението заведенията къртят кинти заради забраната  е нереално та чак забавно.

Е ти ако излизаш в ресторанта за да пушиш, няма как да ти се помогне наистина Simple Smile
Виж целия пост
# 981

Все едно казваш ,че който пуши не яде и не пие  Laughing
На мен именно забраната ми оказва влияние на желанието да излизам.
А това пък как влизаш хапваш набързо и понеже не се пуши бързо освобождаваш място на някой от опашката пред заведението заведенията къртят кинти заради забраната  е нереално та чак забавно.

Е ти ако излизаш в ресторанта за да пушиш, няма как да ти се помогне наистина Simple Smile
Аз нужда от помощ нямам дет се вика спестявам даже  Grinning
Не излизам в ресторанта само за да пуша ,нито само за  да се нахраня нито пък само за да си побъбря с приятели ,нито само пък заради едната ракия .Излизам заради всичко заедно.
Виж целия пост
# 982
Аз като някаква бабичка ще ви прозвуча, ноо от стари ресторантьори, български, подчертавам, съм чувала, че храната плаща издръжката на заведението, разходи за ток, парно, заплати, осигуровки и т.н. а процентът върху алкохола е печалбата, е аз повече от половин бира в заведение, след въвеждането на забраната не съм консумирала, халал да им е моето левче.

Честно ви казвам, забавлявам се и искрено не искам да пада забраната за тютюнопушене Joy
Виж целия пост
# 983

Честно ви казвам, забавлявам се и искрено не искам да пада забраната за тютюнопушене Joy
Ми то и ние така.  Grinning
Виж целия пост
# 984
Да кажем, че в чалгаджийниците ходят едни по- различни като манталитет хора  Peace
И като възпитание,и като култура и като интелект.
Виж целия пост
# 985
да там ходят истинските купонджии без комплекси и надувки
Виж целия пост
# 986
да там ходят истинските купонджии без комплекси и надувки

 hahaha Laughing
Виж целия пост
# 987
да там ходят истинските купонджии без комплекси и надувки

 hahaha Laughing
smile3532
Виж целия пост
# 988
ясно е къде е купона, няма 2 мнения. Самото ви присмиване на това е комплекс
Виж целия пост
# 989
да там ходят истинските купонджии без комплекси и надувки

След това ти мнение вече никой тук няма да те взима на сериозно. Хайде сега отивай в Плаза да друсаш кючеци. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия