Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 404
  • 1 269
# 600
Странно , но недоволните от въпросният закон  в темата, са само хора, живеещи в България!!!!
Виж целия пост
# 601
Странно , но недоволните от въпросният закон  в темата, са само хора, живеещи в България!!!!

Колко странно да е, като сме българи Tired Представи си - даже и не се срамуваме да го признаем.
Виж целия пост
# 602
Лошо няма да си българин. И мен не ме е срам да си го кажа. Лошо е, като започнем да се правим на тарикати...
Виж целия пост
# 603
Спазвам закона! Даже и на стадиона на концерта на Guns, хората се съобразяваха и не се пушеше. Но смятам, че това вече е малко прекалено, нали съм на въздух..а и това не беше спортно мероприятие. За сметка на това, имаше безкрайно напили се с бира, които не знаеха защо са там.
Пуша във всяко заведение, което е на открито и не ме интересува дали има деца или не. В сладкарницата в която ходих преди, сега няма никой, нито един човек, въпреки че има вграден климатик.  Къде са непушачите...а там сервитьорите са на процент. Скоро бях и във Виена и там има сладкарници за пушачи и непушачи. Дали австрийците не са вън от ЕС?
Хубаво е да си "отличник", но нека и едни други икономически проблеми да са на ниво и да отговаряме на тях , както другите европейски страни.Да, зная, че веднага ще има реплика, че от някъде трябва да се започне, ама що не се започна от финансовата страна като заплати например, пък пушене или не, това ни е най-малък проблем.
Виж целия пост
# 604
Странно , но недоволните от въпросният закон  в темата, са само хора, живеещи в България!!!!
Интересно защо ли... много просто - законаът е приет в България къде да недоволстват? може би хора живеещи в Китай  newsm78


ma14, така е, вниманието на обществото се отвлича с подобни злободневни теми от истинските проблеми.
Всичко е политика, никой не мисли за здравето на хората. Първостепенна роля имат икономическите интереси, след това е всичко останало.
Виж целия пост
# 605
Законът е приет в много държави, не от вчера и не от днес.  Оборотите по заведенията са както всяко лято, посещаемостта спада, нормално е. А ако ходите в заведение да си попушите на воля и да разпусните, ми що не серете вътре, да не ставате да си разваляте рахатлъка...Аман от бгдрами.
Виж целия пост
# 606
Спазвам закона! Даже и на стадиона на концерта на Guns, хората се съобразяваха и не се пушеше.
Къде?  Mr. Green Щото при нас горе някакви си пушеха, в двата дни, поне три пъти сме молили стюардите да правят забележка. Rolling Eyes Поне като им направеха, гасяха.
Виж целия пост
# 607
Странно , но недоволните от въпросният закон  в темата, са само хора, живеещи в България!!!!

Доста туристи също са недоволни.
Виж целия пост
# 608
А ако ходите в заведение да си попушите на воля и да разпусните, ми що не серете вътре, да не ставате да си разваляте рахатлъка...Аман от бгдрами.








Много грозен пост, много!


ПП разпуснИте= разпуснете /това за протокола/
Виж целия пост
# 609
Аз пък си пуша на т.н. забранени места, правя се на ударена, освен възмутени погледи от други посетители не са ми правили забележка собственици на обекта примерно, а и пуша тънки цигари, и да дойде някой да ми се кара все ще успея да дръпна няколко пъти.
Виж целия пост
# 610
...каквъв беше проблемът с отделните помещения. Това според мен е компромисен вариант и трябваше така да остане.

Не знам в другите градове как е, но в малкото заведения, които посещавам в Бургас, никой не си направи труда да направи отделни помещения. В един ълъл 3 маси за непушачи, а останалото за пушачи. То, малко като вица за басейна с пикаещи и непикаещи.
Мисля, че това наложи да се забрани изцяло пушенето...
Виж целия пост
# 611
То, малко като вица за басейна с пикаещи и непикаещи.
Какъв е вица?
Виж целия пост
# 612
...каквъв беше проблемът с отделните помещения. Това според мен е компромисен вариант и трябваше така да остане.

Не знам в другите градове как е, но в малкото заведения, които посещавам в Бургас, никой не си направи труда да направи отделни помещения. В един ълъл 3 маси за непушачи, а останалото за пушачи. То, малко като вица за басейна с пикаещи и непикаещи.
Мисля, че това наложи да се забрани изцяло пушенето...

Ами в Сф /тези които аз съм посещавала/ си бяха изолирани със стъкло като аквариум и вътре трябва да работи вентилация.
Друг е въпросът, че вратите често оставаха отворени, което обаче е проблем на контрола

Естел, един общ басейн е разделен на зони за пикаещи и за непикаещи   hahaha

THE_dilian, надявам се, че това е написано с ирония.
Виж целия пост
# 613
Странно , но недоволните от въпросният закон  в темата, са само хора, живеещи в България!!!!

Защото в чужбина тези забрани не са толкова категорични.  Peace Намират се и местенца, където ние, прокажените гнусни пушачи да си димим на воля.
Виж целия пост
# 614
Последно пушачите загрижени ли са за кръчмарите и келнерите или заплашват неизвестно кого, че йок, н'ам къде си щели да пафкат, пък кръчмите да фалират? Laughing
Много важно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия