Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 401
  • 1 269
# 675
Оф , айде баста  ooooh!
На някой им пречи цигарения дим , но не забелязват вредните газове , които се отделят от колите .
Не забелязват че всеки ден се тровят със все по - некачествена храна .
Няма да изброявам и други вредни неща .
Разбрахме че пушачите са ви трън в очите . Дано същите се осъзнаят и не окадяват вашата нежна душа . Защото непушачите сте идеални , и вашите  действия по никакъв начин не засягат
останалото човечество , и околната среда . Вие просто сте перфектни .
А пушачите са калта на обществото , виновни даже за глобалното затопляне . Tired
Колкото дима от цигарата е вреден за човека , толкова и много други неща са в пъти по - вредни от цигарата за човешкото тяло .
Виж целия пост
# 676
Оф , айде баста  ooooh!
На някой им пречи цигарения дим , но не забелязват вредните газове , които се отделят от колите .
Не забелязват че всеки ден се тровят със все по - некачествена храна .
Няма да изброявам и други вредни неща .
Разбрахме че пушачите са ви трън в очите . Дано същите се осъзнаят и не окадяват вашата нежна душа . Защото непушачите сте идеални , и вашите  действия по никакъв начин не засягат
останалото човечество , и околната среда . Вие просто сте перфектни .
А пушачите са калта на обществото , виновни даже за глобалното затопляне . Tired
Колкото дима от цигарата е вреден за човека , толкова и много други неща са в пъти по - вредни от цигарата за човешкото тяло .

За другите вредни неща има други теми тук. Това нали все пак е тема за цигарите? Какво друго искаш да се дискутира?
Виж целия пост
# 677
Ама докато Сульо и Пульо си пият по пейките, не ми пречат да дишам нормално....
Ако Сульо и Пульо те набият ей тъй без причина, пак ли ще мислиш така?
Виж целия пост
# 678
Теда то последните страници от темата са си чисти заяждания .
Не виждам дискусия  Peace
Виж целия пост
# 679
Ама докато Сульо и Пульо си пият по пейките, не ми пречат да дишам нормално....
Ако Сульо и Пульо те набият ей тъй без причина, пак ли ще мислиш така?

Ами те и бездомните кучета могат да те нахапят безпричина......Мисля, че ме разбра Естел какво имам предвид...Наистина заяждането е в повече....ама така е, пушачи...нервни са smile3534 smile3534
Виж целия пост
# 680
То боят - с причина, без причина, си е незаконен. Wink
Виж целия пост
# 681
Ама докато Сульо и Пульо си пият по пейките, не ми пречат да дишам нормално....
Ако Сульо и Пульо те набият ей тъй без причина, пак ли ще мислиш така?

не без причина, а щото са се напоркали  Peace   Mr. Green
мале, мале, що глупости изчетох в тая тема, не е истина...  Joy
Виж целия пост
# 682
Какво ще стане ако сте в заведение, стане земетресение и ви затрупа заедно с някой пушач? Grinning Twisted Evil
Виж целия пост
# 683
В заведението е забранено да се пуши. Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Какво ще стане ако сте в заведение, стане земетресение и ви затрупа заедно с някой пушач? Grinning Twisted Evil

Тогава ще има възможност да си поделим последната му цигара.
Виж целия пост
# 685
Какво ще стане ако сте в заведение, стане земетресение и ви затрупа заедно с някой пушач? Grinning Twisted Evil
Няма да има покрив и ще си пушим цигари, за да ни намерят по дима и миризмата Laughing

Виж целия пост
# 686
Какво ще стане ако сте в заведение, стане земетресение и ви затрупа заедно с някой пушач? Grinning Twisted Evil

Tц, непушачите земетръси ги не ловят. Не важи за бивши пушачи - ние ще изкупваме доживот, освен ако не намразим искрено пушачите и не пледираме за лишаването им от граждански и политически права. Засега. Grinning
Виж целия пост
# 687
хаха личи си кои потребители писали по темата нямат климатик  Laughing
Виж целия пост
# 688
Ама докато Сульо и Пульо си пият по пейките, не ми пречат да дишам нормално....
А много е приятно в 12.00 на обяд да се качите в автобуса и някой да ви лъха на алкохол и на неомито....Аз съм непушачка и невиждам какво точно ви пречи на спокойното дишане като не му харесва на някой сменя кръчмата  Laughing
Виж целия пост
# 689
Какво ще стане ако сте в заведение, стане земетресение и ви затрупа заедно с някой пушач? Grinning Twisted Evil
newsm62
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия