Billa „СТИКЕР-АЛБУМ – РЕКОРДИ В СВЕТА НА ЖИВОТНИТЕ” - Тема 2

  • 48 151
  • 740
# 660
Да, разбира се  Simple Smile дано да мога да ви помогна!
Виж целия пост
# 661
Здравейте,
актуялизирам отново, защото се оказа, че съм сгрешила някои номера...
ТЪРСЯ: 119,170,179,187,189
ПРЕДЛАГАМ 5,9,11-3бр.,14,16,28,29,32,38,43,56,65,74,75,83,97,99-2бр.,100,101,112,126,127,136,147,148,162,163,171,173-3 бр.,175,178 -2 бр.,180,181 -2бр.,188 - 2 бр..
Ако някой има всичките 5стикера, аз давам всички мои. Peace
Съгласна съм и на размяна, и на закупуване. Разменям и по поща и лично.
От Варна съм.
Виж целия пост
# 662
благодарение на    mama Mamut успях да събера всички стикери
хиляди благодарности
Виж целия пост
# 663
Момичета, благодаря ви, страхотни сте. Току що мъж се обади и каза, че имам известие в пощенската кутия, довечера отивам да си взема стикерите. Но за съжаление ми трябват още-ПОМАГАЙТЕ!
Благодаря на RiRi, kremi7, karrita, мама Саша, Щастливка. Пожелавам ви много радост и успехи-лични, семейни и професионални. Бъдете здрави.
Виж целия пост
# 664
Нашия списък по-горе не е актуален.Очакваме 2 писъмца и тогава ще обновявам.
Виж целия пост
# 665
Момичета, благодаря ви, страхотни сте. Току що мъж се обади и каза, че имам известие в пощенската кутия, довечера отивам да си взема стикерите. Но за съжаление ми трябват още-ПОМАГАЙТЕ!
Благодаря на RiRi, kremi7, karrita, мама Саша, Щастливка. Пожелавам ви много радост и успехи-лични, семейни и професионални. Бъдете здрави.
Hug да ви се връщат пожеланията
Днес ще отскоча до Била,дали продават още стикери?
Виж целия пост
# 666
kremi7 не вече, от София ли беше, пиши ми, а и други да ми пишат, каквото имам да ви подаря. Чакам от 4 деца да си кажат окончателно липсващи, но иначе много малко май ми липсват, а останалите ми се повтарят по доста пъти.
Виж целия пост
# 667
Здравейте, търсим:
41, 48, 66, 111, 113, 118, 142, 163, 168, 177, 187.
Имаме за размяна:
178м 194, 199,201, 203, 205, 206, 207 (2бр).
Може по поща или в София - удобно ми е Люлин и централните станции на метрото.
Виж целия пост
# 668
Момичета, благодаря ви, страхотни сте. Току що мъж се обади и каза, че имам известие в пощенската кутия, довечера отивам да си взема стикерите. Но за съжаление ми трябват още-ПОМАГАЙТЕ!
Благодаря на RiRi, kremi7, karrita, мама Саша, Щастливка. Пожелавам ви много радост и успехи-лични, семейни и професионални. Бъдете здрави.
Hug да ви се връщат пожеланията
Днес ще отскоча до Била,дали продават още стикери?

Сестра ми каза, че там от края на юни не продават, ние затова не можем да си намерим.
Виж целия пост
# 669
Мами, моля ви каквито номера на стикери да имате от тези, които търся да ми пишете на ЛС. Благодаря.
6, 7, 50(2), 60, 63(2), 69, 73, 87, 104,110, 115, 163(2), 164, 165, 166, 174, 196(2).
Виж целия пост
# 670
Отново благодарности към тези, които ни помогнаха за събирането на стикерите! bouquet  bouquet  bouquet
Албумчето ни е вече запълнено.  Simple Smile

Подарявам стикери номера 25, 96, 97*2, 106, 127, 130, 140, 150, 161*2, 192, 209. За София, ж.к. Хаджи Димитър (Сухата река също, Киноцентър Бояна).
---
Зачертнатите току що ги обещах.
Виж целия пост
# 671
Останаха ми следните номера 4,8, 9, 13, 14,18, 20, 23, 25,27, 28,30, 40,44, 50, 54, 55, 65, 66, 70, 72, 73, 74, 76,81, 87, 96, 98, 108, 109, 114, 115,117, 120, 122,123, 133, 134, 138,152, 161,166,173, 177, 184, 187, 188, 189, 191,209,  за Варна. При интерес -пишете на лични
Виж целия пост
# 672
Привет и от мен. За 1ви път разменям, така че ако някой реши да помага нека ме уведоми как става по пощата.

Търся си:
3, 6, 9, 12, 17, 21/х2/, 27, 30, 32, 34, 35, 44, 50, 51, 55, 59, 61, 70, 71/х2/, 72/х2/, 81, 83, 84, 85/х3/, 87, 88, 91, 93, 95, 96, 99/х2/, 102, 109/х2/, 120, 122, 126/х2/, 128, 131/х2/, 135, 140, 145, 147, 150/х2/, 151, 153, 159, 160, 161, 167, 171, 177, 178, 179, 180, 184, 186, 188/х2/, 189, 191, 193/х2/, 194, 196, 206, 208

Понеже сме 3, имаме много за размяна и ще ми е по-лесно ако някой има интерес да ми пише, тъй като повтарящите са много и ми е трудно да ги напиша всички.  Hug
Виж целия пост
# 673
Katencеtoo - от София ли си, аз например не съм разменяла до сега  по пощата.
Виж целия пост
# 674
Katencеtoo - от София ли си, аз например не съм разменяла до сега  по пощата.

Да, извинявам се, забравих да напиша. От София съм  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия