BB кремове - 2

  • 102 678
  • 752
# 435
Искам да похваля - http://www.ebay.co.uk/itm/Elishacoy-Time-Capsule-BB-SPF30-PA-15m … fts-/280956526615
Подходящ е за мазна кожа с розов подтон Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Здравейте. Нямам възможност да поръчвам от Ebay, затова със се насочила към BB кремове, които мога да намеря в България. Спряла съм се на Garnier, L'Oreal или Maybelline. Кой от тях бихте ми препоръчали? Аз клоня може би към този на Мейбълин, тъй като те имат най-светъл нюанс, а аз съм доста светличка. Приемам и други предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 437
От няколко дни ползвам ББ крема на Гарние(тънката и дълга опаковка), след толкова положителни отзиви навсякъде не устоях, но се радвам, че се реших! Държи се чудесно на светла и мазна кожа, дори получих вече комплименти, че лицето ми изглежда по-добре Laughing С корейските мисля, че съм дотук. Може би само на Skinfood ми допадна и бих пробвала отново някой път. Peace
Виж целия пост
# 438
Здравейте. Нямам възможност да поръчвам от Ebay, затова със се насочила към BB кремове, които мога да намеря в България. Спряла съм се на Garnier, L'Oreal или Maybelline. Кой от тях бихте ми препоръчали? Аз клоня може би към този на Мейбълин, тъй като те имат най-светъл нюанс, а аз съм доста светличка. Приемам и други предложения Simple Smile

В темата доста вече хвалим Гарние-то. Светлия му нюанс и доста светъл - аз съм много бяла и ми пасва перфектно. А и как се държи през деня също ми допада. Освен това стои естествено. По моя преценка има средна покривност.
Виж целия пост
# 439
Здравейте. Нямам възможност да поръчвам от Ebay, затова със се насочила към BB кремове, които мога да намеря в България. Спряла съм се на Garnier, L'Oreal или Maybelline. Кой от тях бихте ми препоръчали? Аз клоня може би към този на Мейбълин, тъй като те имат най-светъл нюанс, а аз съм доста светличка. Приемам и други предложения Simple Smile

В темата доста вече хвалим Гарние-то. Светлия му нюанс и доста светъл - аз съм много бяла и ми пасва перфектно. А и как се държи през деня също ми допада. Освен това стои естествено. По моя преценка има средна покривност.

На мен ми е леко тъмен, но бива.
От всички, които се продават в БГ, препоръчвам Garnier във високата туба (за мазна кожа). Всички останали не биват.  Peace
Виж целия пост
# 440
То хубаво Гарнието, но светлият нюанс ми идва тъмен, а аз съм с нормална кожа и някак не ми се ще да се клепам с тоя за мазна...
Виж целия пост
# 441
Тествай го някъде, навсякъде има тестери.  Peace Мисля, че ще ти хареса.
На мен старият (в по-тумбестата туба) въобще не ми допадаше, много ми мазнееше, никакво покритие...
Виж целия пост
# 442
А пък аз имам само "стария",но ми е много добре, нищо че съм с леко мазна кожа
( Мислех да си купя и новия, но докато се наканя, свърши промоцията и пак му вдигнаха цената и реших да поизчакам, след като съм си доволна от "стария" ) Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Новия е намален в Ремедиум по 10 и нещо..поне в четвъртък беше Simple Smile))
Виж целия пост
# 444
Периодично има промоции в различните вериги.Обикновено цената е 10,99лв.
Виж целия пост
# 445
Да, купих го от Ремедиум на ниската цена, но не съм доволна- изпъпчих се от крема за мазна кожа  Shocked много странно, и също ми се струва че не мога напълно да го премахна- остава като наслоен в порите ми
Сега минах пак на другия- той ми е много добре, макар че малко боядисва,ако нещо се допре до лицето ми- хем не слагам много
Виж целия пост
# 446
Някой ползвал ли е този ВВ крем?
Виж целия пост
# 447
момичета пробвали ли сте ББ-то на Нивеа
Виж целия пост
# 448
Някой ползвал ли е този ВВ крем?


Не, не съм го и виждала даже. Продава ли се в Бг и идея за цена имаш ли?
Виж целия пост
# 449
Момичета и на мен на първо ползване Гарнието,за мазна кожа ми хареса,но след 3,4дни всекидневно ползване всички пъпчици по лицето ми се възпалиха,и дори ми излезнаха и няколко нови.Явно има нещо в състава,което ми дразни кожата,сега ме е яд,че си купих цяла тубичка,така,че ако имате възможност първо тествайте и тогава купувайте.
Днес тествам ББ-то на Лореал,то ми пасва по добре,кото цвят,а и като покривност много се доближава до Гарнието,учудващо за мен все още нямам никакво лъщене,а съм с него от 10 сутринта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия