Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 7

  • 122 962
  • 750
# 90
Малко черни Mr. Green

Ром  и мазохист седят в една килия.По едно време мазохиста си реже единият пръст и го хвърля през прозореца.След малко си реже и другият пръст.Накрая китката .Циганинът гледал, гледал, накрая не издържал и му казал:
-Абе брато ,ти много хитро се изнасяш...
_____________________________________________

Жена крещи на мъжа си:
- Ти луд ли си, бе, говедо смотано?! Как можа да счупиш новата маса, надраскал си цялата политура. Не, не мога повече, сърцето ми няма да издържи. Ти какво, бе - не можа ли да се обесиш някъде другаде...
______________________________________________

-Ало,болницата ли е?
-Не,моргата!
- Еее,рано ми е още!
-Еми спокойно,ще почакаме!
Виж целия пост
# 91
Спасителят на плажа крещи през мегафона:
- Лодка 99, връщайте се! Лодка 99, връщайте се веднага!
Приближава се негов колега и му казва:
- Но нашите лодки са само 70!
- Лодка 66, проблем ли имате!?

***

Спират шофьор за проверка късно вечертата.
- Моля, слезте за алкохолен тест.
Шофьорът слиза олюлявайки се и казва:
- Какъв алкохол ще тестваме...
Виж целия пост
# 92
Малко черни Mr. Green

-Ало,болницата ли е?
-Не,моргата!
- Еее,рано ми е още!
-Еми спокойно,ще почакаме!

 Laughing
Виж целия пост
# 93
Прием в Кремъл. Другарят Сталин си бъбри и пийва с чуждите посланици. Някой подхваща тема за вицове, други я разнасят и от дума на дума, събеседника по чашка на Сталин му разказва виц и го пита:
"Г-н Сталин, а вие обичате ли политическите?"
"Ама разбира се, даже ги колекционирам, над 10 лагера съм събрал до момента..."

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 94
В мръсна канализация, водопроводчик и калфата му.
Подава се от мръсната вода шефа и казва - Ключ 14 ми подай.
Оня от "брега", му подава...
Пак се появява изплувайки и вика - Учи се момче, че иначе, цял живот ключовете ще подаваш!
Виж целия пост
# 95
 Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 96
Баща и син правят ремонт. Бащата пита:
- Боядиса ли прозорците, сине?
- Да, тате. Остана ми малко боя. Да взема да боядисам и рамките?
Виж целия пост
# 97
 Mr. Green
Скрит текст:

Четири монахини катастрофират и загиват при инцидента.
На портата Св.Петър за да определи дали да влязат в рая или да гният в ада им задава въпрос:
(към първата монахиня)
-Ти някога пипала ли си мъжки полов член?
-Ами то такова.....ами.....то така....абе веднъж попа се беше разгонил и ... ами....само с едно пръстче
-Добре-отговорил Св.Петър-измий пръстчето в тази светена вода и влизай.
(към втората монахиня)
-Ти някога бутала ли си мъжки полов член.
-Ами то така...ами ....таковата....ами попа се беше разгонил веднъж и ....само с едната ръка....
-Добре , добре айде измий си и ти ръката и влизай в рая.
(към третата монахиня)
-Ти някога пипала ли си мъжки полов член?
-Амиии то така........
И в този момент четвъртата монахиня се обажда отзад:
-ААААААА слушайте ме сега внимателно ......Ако тая си подмие гъ*а в светената вода аз после няма да се жабуря......


Виж целия пост
# 98
Катаджия спира шофьор за превишена скорост:
- Нали знаете за какво ви спирам? - попитал полицаят.
- Да, знам, но нямам - отговорил шофьорът.
Виж целия пост
# 99
Малко черни Mr. Green

Ром  и мазохист седят в една килия.По едно време мазохиста си реже единият пръст и го хвърля през прозореца.След малко си реже и другият пръст.Накрая китката .Циганинът гледал, гледал, накрая не издържал и му казал:
-Абе брато ,ти много хитро се изнасяш...


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Баща и син правят ремонт. Бащата пита:
- Боядиса ли прозорците, сине?
- Да, тате. Остана ми малко боя. Да взема да боядисам и рамките?

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 100
Малко черни Mr. Green

Ром  и мазохист седят в една килия.По едно време мазохиста си реже единият пръст и го хвърля през прозореца.След малко си реже и другият пръст.Накрая китката .Циганинът гледал, гледал, накрая не издържал и му казал:
-Абе брато ,ти много хитро се изнасяш...


Зверски..... Joy


Спират шофьор за проверка късно вечертата.
- Моля, слезте за алкохолен тест.
Шофьорът слиза олюлявайки се и казва:
- Какъв алкохол ще тестваме...


 Joy
Виж целия пост
# 101
Баща и син правят ремонт. Бащата пита:
- Боядиса ли прозорците, сине?
- Да, тате. Остана ми малко боя. Да взема да боядисам и рамките?
Представих си Радко от "Столичани в повече"  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 102
Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Защото са пе**раси, сър. . .



Сръбска реклама за презервативи:
Добро юутро млади жени. Како спали, како се клецали?
Ако сакате да немате деца, ползвайте куробранка сръбска марка Партизанка.
Те тогава и меца да ви клеца - нема деца.



Един мъж ходел да играе голф всеки ден независимо от това какво е времето. Една сутрин тръгнал към игрището. Било студено и решил да се върне. Жена му си била още в леглото и той се съблякъл и сгушил до гърба й. Казал:
- Навън времето е ужасно.
- Да. Можеш ли да повярваш, че глупавият ми мъж отиде да играе голф.



Анка игриво:
- Василий Иванич, хайде да играем на криеница. Ако ме намерите ще преспим заедно, а ако не, ще бъда зад печката…


Върви си из младо момиче… Някакъв я загледал, харесал и се обръща към нея:
- Прощавайте, девойче…
Тя, с плътен алт отговаря:
- Вече не съм девойче.
- А как те викат?
- Мене не ме викат, аз сама си идвам.
- Извинете. А може ли за минутка…
- А ще успеете ли за минутка?
- За минутка? Горе-долу.
- Ако е за "горе-долу", аз си имам мъж.



Как се разказва виц на маце с малки цици:
- Ей, гадже, сега ще ти разкажа един виц от който ще ти паднат циците от смях… О, извинявай! Вече са ти го разказали…
Виж целия пост
# 103
Виж целия пост
# 104
 Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия