Смешки от форума - 6

  • 76 979
  • 750
# 240
Речено е, Коко, на една.
 Joy
Виж целия пост
# 241
Ааа, с две куки сигурно е за напреднали... Mr. Green
Виж целия пост
# 242
[quote
 Е, поне Персимон ще оцелее като яде растения, но предвид, че и питейната вода е на изчерпване, предполагам че ще оцелее с фреш от портокал.

[/quote]

от Раждане вкъщи
Виж целия пост
# 243
Тази цялата тема е за тук.  hahaha
Виж целия пост
# 244
 Shocked
Попрегледах я... Crazy
С повишаването на температурите, явно по-слабите мозъци се втечняват, а някои дори се изпаряват... Whistling
Виж целия пост
# 245
А защо тогава прадедите ни са се хвърляли в опасен лов на неестествени и вредни мамути, вместо да си ядат растителна храна?

Аз съм от партията ДЗП= Да Заколим Прасето.

И аз така.  Mr. Green
Цялата тема е готина.
Виж целия пост
# 246
"Ние не акаме във вашата църква. Бъдете така добри да не о*ирате нашата
Има достатъчно теми, в които да пеете псалми.
Изчезнете с полза за себе си!"


От ангелската тема Laughing Laughing
Виж целия пост
# 247
Цитат
Знаеш ли... мои наблюдения:
Реакция към ваксините правят по-специалните и чувствителни ХОРА!
Може би това е и целта - да останат само тъпанари и желаещи да работят по цял ден за дребни пари и да не мислят много много...
Виж целия пост
# 248
ЖДНБ!
Виж целия пост
# 249
СБСМ - аз съм уникално изключение тогава. Хем не съм правила никога алергия към ваксина, хем много много мисля как да не работя, ама за много пари.

Подозирам обаче, че не съм само аз така.
Виж целия пост
# 250
Цитат
Знаеш ли... мои наблюдения:
Реакция към ваксините правят по-специалните и чувствителни ХОРА!
Може би това е и целта - да останат само тъпанари и желаещи да работят по цял ден за дребни пари и да не мислят много много...
И това го казват адептите на естествения подбор!
Виж целия пост
# 251

Превод!  Praynig Simple Smile
Виж целия пост
# 252
СБСМ се опитах да го нововъведа съвсем скоро и виждам, че добре се прие Simple Smile
Скрит текст:
означава сийбалусичкатамама  Crazy
Виж целия пост
# 253
А аз го разчетох като Съюз на Бесните Среднофорумски Майчуни.  Blush
Виж целия пост
# 254
 Joy Joy Joy

Цитат
Знаеш ли... мои наблюдения:
Реакция към ваксините правят по-специалните и чувствителни ХОРА!
Може би това е и целта - да останат само тъпанари и желаещи да работят по цял ден за дребни пари и да не мислят много много...

Това от "дискусията" САМО ПРОТИВ ваксините ли е?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия