ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 420
Евала за мача. Flutter
Днес много слабо "познаване" от моя страна. hahaha Вай - утре е хубав ден за мен! Германия играе, Португалия играе... Ей това е кеф... Flutter Whistling
Виж целия пост
# 421
 bowuu

това вместо запис - ще пиша тия дни, че около мен малко роднински неприятности - не съм в настроение
Виж целия пост
# 422
Шами, дано всичко да се оправи и по-скоро да се завърнеш при нас , с целия си блясък  Hug
Виж целия пост
# 423
 newsm78 Още си оставам с единствения познат мач Германия - Португалия. Повредила съм се  Confused
Виж целия пост
# 424
shammi ,  Hug!
Гери, нЕма се пУашиш. Аз познах 5 от първите 6 мача, а оттогава - дръжки! Нататък ще мачкаме.

Група А ми се струваше адски скучна преди европейското. Сега обаче Полша и Чехия ще играят директен мач за излизане от групите, много интересно.  Party
Виж целия пост
# 425
Добро утро!

Днес най- вълнуващо ми е за Германия и Холандия. Не смея да прогнозирам.

А моят приятел беше много разочарован, че финалът ще е в Украйна. Искаше да гледа на финал във Варшава Германия и Русия. Laughing
Виж целия пост
# 426
Русия май не ми изглежда да стигне до финал, ама да видим. ooooh!
Привет, Шами! Hug
Германия-Холандия ми е много напрегнат мач. Най-нелюбимият ми отбор на това европейско срещу един от двата ми фаворита. Shocked Няма да давам прогнози. Embarassed
И за Португалия-Дания няма да прогнозирам, защото португалците, разбира се, са ми вторият фаворит в Група В, така че си мълча. hahaha
Хубав жегав ден ви желая! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 427
Шами, вчера май те видях нааа... Графа? Витошка? Бе в тоя район.  hahaha
Ама се разминахме супер бързо и нямах време да отреагирам.  ooooh!
Виж целия пост
# 428

Полша - Русия    0 (0%)
1    2 (6.3%)
х    2 (6.3%)
2    12 (37.5%)
Гърция - Чехия    0 (0%)
1    3 (9.4%)
х    7 (21.9%)
2    6 (18.8%)

Общ брой гласове: 16
Виж целия пост
# 429
Вероятни състави:

21:45ч.
Холандия: Стекеленбург, Ван дер Вил, Хейтинга, Матайсен, Вилемс, Де Йонг, Бомел, Робен, Снайдер, Афелай, Хунтелаар
Германия: Нойер, Боатенг, Хумелс, Бадщубер, Лам, Кедира, Щвайнщайгер, Мюлер, Йозил, Шурле, Клозе
съдия - Йонас Ериксон (Швеция)

19:00ч.
Дания:  Андерсен, Якобсен, Кяер, Агер, С. Поулсен, Квист, Зимлинг, Ромедал, Ериксен, Крон-Дели, Бендтнер
Португалия: Патрисио, Перейра, Алвес, Пепе, Коентрао, Велосо, Мейрелес, Моутиньо, Нани, Постига, Роналдо


Въпреки, че съм за Холандия, смятам, че няма да направят добър мач. По-скоро ще паднат ми се струва.....Та съм за 2 и Х......Но не връщам победа на Холандия, но много ме съмнява........

Другия мач.....нямам фаворит....смятам,че ще има победител, няма да е Х.........


Шами, липсваш....Дано роднините се вразумят и да няма проблеми повече!
Виж целия пост
# 430
Аз гласувах с победа за Германия и победа за Португалия.
Виж целия пост
# 431
http://www.sportabg.com/drugi/top/45703-arsen-venger-az-sam-ot-balgariya
Виж целия пост
# 432
Аз гласувах с победа за Германия и победа за Португалия.
И аз така. А дано. Praynig
Виж целия пост
# 433
Аз съм за Германия и Дания. Но гласувах за равен на Дания-Португалия.
Виж целия пост
# 434
Аз гласувах с победа за Германия и победа за Португалия.
И аз така. А дано. Praynig

Гласувах по същия начин.......Нищо, че съм за Холандия....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия