ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 450
Ъх, да, видях вчера. Забравих да пиша.  Embarassed
Виж целия пост
# 451
Честно казано хем го очаквах, хем съм изненадана. От една страна този човек изпълни мечтата на Абрамович /не, че АВБ няма голям принос също/, но от друга ... все си мислех, че ще търси човек с повече опит, по-голямо име един вид. Абрамович ме изненада приятно - тази негова постъпка говори добре за него, лоялен е към хората, които отговарят на очакванията. Може и да е чисто емоционално решение, знам ли.  Rolling Eyes Но се радвам за Ди Матео.
Виж целия пост
# 452
Феноменален пропуск на Крис  ooooh!
Виж целия пост
# 453
Леле, много се развълнувах  Mr. Green! Страхотен пропуск на Роналндо  - хареса ми  Mr. Green, но още повече ми хареса втория гол на Дания  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 454
Леле, много се развълнувах  Mr. Green! Страхотен пропуск на Роналндо  - хареса ми  Mr. Green, но още повече ми хареса втория гол на Дания  Heart Eyes!

 smile3521
А пред перспективата Португалия да стягат куфарите, направо ми се разхлопа сърцето.
Виж целия пост
# 455
Леле, много се развълнувах  Mr. Green! Страхотен пропуск на Роналндо  - хареса ми  Mr. Green, но още повече ми хареса втория гол на Дания  Heart Eyes!

 smile3521
А пред перспективата Португалия да стягат куфарите, направо ми се разхлопа сърцето.
Тюх, гледай колко ни беше малко радостта  Cry.........
Виж целия пост
# 456
Варела го поправи..  Grinning
Виж целия пост
# 457
Тихо, гледай корнеря! Praynig
Виж целия пост
# 458
Пък аз си мислех, че хърватите ще са най-голямата приятна изненада.  Laughing Почвам да се плаша от датчаните ... ще вземат да избутат до второто място и да не казвам за чия сметка ще е.  smile3506

едит: Ха, португалците до варелите ли опряха.  Laughing
Виж целия пост
# 459
Гоооооооооооооооол... /Ле-ле, викам за отбора на Роналдо/
Виж целия пост
# 460
едит: Ха, португалците до варелите ли опряха.  Laughing[/i]
Joy Joy Joy
Ама хубав му беше голът, колкото и да ми е неприятно, че го вкара  Mr. Green.
Виж целия пост
# 461
От ден на ден, по-хубави мачове стават. Добре, че пропуските на Крис не бяха фатални. Силен мач за Пепе, в отбора ми и ще ми донесе някоя точка  Simple Smile
Виж целия пост
# 462
От ден на ден, по-хубави мачове стават. Добре, че пропуските на Крис не бяха фатални. Силен мач за Пепе, в отбора ми и ще ми донесе някоя точка  Simple Smile
Mr. Green и аз съм го боцнала в моито отборче
Кристянчо  ooooh!
Виж целия пост
# 463
Португалците завързаха и тая група, победата им е добре дошла за Холандия.

#NED XI v #GER Stekelenburg, Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen, Willems, Van Bommel, De Jong, Sneijder, Robben, Afellay, Van Persie

#GER XI v #NED Neuer, Boateng, Hummels, Badstuber, Lahm, Khedira, Schweinsteiger, Ozil, Muller, Podolski, Gomez

Извинявам се, че са на латиница, но не ми се преписва.  Embarassed
Виж целия пост
# 464
Португалците завързаха и тая група, победата им е добре дошла за Холандия.

smile3521Жив и здрав да им е Варела, още много да си го ползват.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия