ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 585
Да ама аз не съм фен на Ман от последните няколко години, а не харесвам Челси, само от както ги взе Абрамович, просто винаги съм се кефила на техни мачове. Сега на финала за Шампионска лига бях много щастлива, но пак казвам любовта ми към Ман е нещо съвсем различно и не е от както Бербатов е в него. Просто предпочитам Челси да е шампион, пред Манчестър Сити, ама не е до желание, а до игра. Сити си извоюваха титлата, как да им се сърди човек! Малко последния мач, като че им подариха победата, ама айде Laughing

Айде сега подарили, да си бяха взели мачовете със Сити и  Twisted Evil ставаха шампион  Joy
Виж целия пост
# 586
Тази вечер съм за Испания и Хърватия

Нещо италианците не ме кефят, а ирландците са ми безразлични!!!
Виж целия пост
# 587
ВЕРОЯТНИ СЪСТАВИ

Италия (3-5-2): Джанлуиджи Буфон, Леонардо Бонучи, Даниеле Де Роси, Джорджо Киелини, Кристиан Маджо, Тиаго Мота, Андреа Пирло, Клаудио Маркизио, Емануеле Джакерини, Антонио Касано, Марио Балотели

Хърватия (4-4-2): Стипе Плетикоса, Дарио Сърна, Ведран Чорлука, Гордон Шилденфелд, Иван Стринич, Иван Ракитич, Огнйен Вукоевич, Лука Модрич, Иван Перишич, Никица Йелавич, Марио Манджукич




Испания (4-2-3-1): Икер Касияс, Алваро Арбелоа, Серхио Рамос, Жерар Пике, Жорди Алба, Серхио Бускетс, Чаби Алонсо, Давид Силва, Шави Ернандес, Андрес Иниеста. Фернандо Торес

Ирландия (4-4-2): Шей Гивън, Джон О`Шей, Ричард Дън, Шон Сейнт Леджър, Стивън Уорд, Деймиън Дъф, Кийт Андрюс, Глен Уилън, Ейдън Макгийди, Роби Кийн, Шейн Лонг
Виж целия пост
# 588
Опа, Торес титуляр. Shocked Shocked Shocked Айде, дано счупи каръка тоя път. hahaha
Пак Мата не е титуляр. Както и го усетих още в началото - Дел Боске не му е особен фен. Wink
Виж целия пост
# 589
Айде, дано счупи каръка тоя път. hahaha


bishop
Виж целия пост
# 590
За всеки по нещо.......Не се бутайте, има за всички ни.....

Виж целия пост
# 591

 Joy Joy
Виж целия пост
# 592
Опа, Торес титуляр. Shocked Shocked Shocked Айде, дано счупи каръка тоя път. hahaha
Пак Мата не е титуляр. Както и го усетих още в началото - Дел Боске не му е особен фен. Wink
Дано счупи каръка, но според мен Дел Боске прави грешка след като не пуска Хуан Мата. Имам преки наблюдения върху този футболист откакто той игра във Валенсия - според мен той чудесно би се вписал в нападението на Испания заедно със Иниеста. Торес е индивидуалист, а това не е много добре за колективната игра каквато се стремят да показват испанците. (дано да ме опровергае)
Виж целия пост
# 593
...вие поне имате ток и гледате мач  Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 594
...вие поне имате ток и гледате мач  Crossing Arms Crossing Arms

И видяхме току-що гола на Пирло от ПСУ - пряк свободен удар........1:0 за Италия.......

Твоя ток къде е избягал? Как минават изпитите, да идваме ли да черпиш?
Виж целия пост
# 595
Твоя ток къде е избягал? Как минават изпитите, да идваме ли да черпиш?

Към момента съм в нервна криза, утре имам два изпита по едно и също време  Laughing Единият на всяка цена трябва да го взема, другият и за септември може да остане. Та утре като минат двата, ми остават още 2, 6 взех. Дам, 10 изпита имам тази сесия  Sick
Виж целия пост
# 596
Хайде, резултатът е вече 1:1  Simple Smile

По повод дискусията по-назад за варианта, ако всички отбори имат равни точки в групата и кой се класира, нещо подобно е станало на световното в САЩ`94 /половинката ми е направо футболна енциклопедия  Simple Smile/
Става въпрос за група Е.
Е, не е в идеалния случай всички показатели да са равни, но отборите са с равни точки, еднаква голова разлика. От табличката разбирам, че показателите вкарани и допуснати голове са били решаващи /поправете ме, ако греша Simple Smile/.
Виж целия пост
# 597
Твоя ток къде е избягал? Как минават изпитите, да идваме ли да черпиш?

Към момента съм в нервна криза, утре имам два изпита по едно и също време  Laughing Единият на всяка цена трябва да го взема, другият и за септември може да остане. Та утре като минат двата, ми остават още 2, 6 взех. Дам, 10 изпита имам тази сесия  Sick
Успех с изпитите. Знам, че напрежението е в завидни дози, но няма нищо по-сладко от това да приключиш успешно една сесия и да си почиваш.  Hug

Нещо не ми е много футболно днес ... още ми е криво за холандците.  Sad  Вчера Снайдер се е извинил за слабото представяне на отбора. А точно той, милият, най-малко има за какво да се извинява. Rolling Eyes Иначе попоглеждам хърватите, дано ме зарадват поне малко.
Виж целия пост
# 598
Какво направиха Италия, бе? Shocked Shocked Shocked
Затова сте толкова тихи, явно. ooooh! Каква я мислихме, каква стана... ooooh!

Мощно, много мощно Испания сега! Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 599

 Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия