ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 510
Ван Перси ми е единствената лИбоФ при лалетата. Grinning

Коментаторчето, по-лекичко с емоциите. Поеми си дъх малко... То не бе Ван Перси, не бе чудо. Дишай... ooooh!
Чак плюеше от екрана, струва ми се. Joy Joy
Виж целия пост
# 511
Късно еееее! Няма обратен път назад....

Къ да няма? Къ да няма? 15 минути има!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 512
Сбогоооом, дано си щастливааа.... Heart Eyes

Кой е вярвал, че лалетата ще са първият отбор, който си тръгва?
Виж целия пост
# 513
Каръкът с номер 11 току-що напусна терена през задната врата.  Mr. Green Имаме шанс!
Виж целия пост
# 514
Сарки, честита нова премяна  Hug
Нова?
Сега виждам оФцата ти  Hug

Холандците посадиха едно лале най-после!!! Ван Перси доста си го отглежда.

Да видим машинките ще удържат ли  newsm78
Виж целия пост
# 515
Нищо не оправдава тази късна смяна на Марвайк, освен ако Каут не вкара или поне даде извеждащият пас за 2-рия гол.. Иначе е бавене на време?!?
Виж целия пост
# 516
Снайдер ще доиграе мача с мъка, горкия.  Sad Дано поне да си е заслужавало.
Виж целия пост
# 517
Сбогоооом, дано си щастливааа.... Heart Eyes

Кой е вярвал, че лалетата ще са първият отбор, който си тръгва?

Свиньооооу! Как можеш срещу мен да се обръщаш, мааа? 
Виж целия пост
# 518
 kiss
Виж целия пост
# 519
Мазниш ли ми се? Мазниш ли ми се? Тая моя скръб те избива на песен...  Cry
Виж целия пост
# 520
Сбогоооом, дано си щастливааа.... Heart Eyes

Кой е вярвал, че лалетата ще са първият отбор, който си тръгва?
*вдига ръка ентусиазирано*
Ох, че ми е хубавоооо... Flutter Не мое'м си намерим мЕсто от кеф. Flutter hahaha hahaha
Louren, съжалявам единствено за теб в момента. Confused Hug
Виж целия пост
# 521
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 522
Laughing Големи образи сте.  Hug

На Снайдер му е много тежко, личи си. Не знам за какво точно спори, но си личи колко го е яд. Поне даде всичко от себе си и няма от какво да се срамува ... за разлика от някои други в отбора му.  Rolling Eyes

t1n43t0  Hug
То се е видяло, че някои хора това лято ще си ги гледам в действие само на автара.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 523
Жалко, не виждам какви са им шансовете от тука нататък. Илюзорни. И това "играчите им нямат сили, уморени са заради дългият сезон в клубните първенства" не може да е оправдание.
Това важи с пълна сила и за немците и за повечето отбори на това европейско. Загубата от Дания се оказа по-важна отколкото очаквах.  Confused
Виж целия пост
# 524
Е-е-е-е, най-после два мача познати в актива ми  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия