CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 21

  • 58 832
  • 761
# 120
 И аз при вас момичета
След кандидатстване по точно 150 обяви за месец са ми се обадили от три
На едната чак се явих на работа, изкарах си нощната смяна и след като ме накараха да измия кенефа при положение че ме наемаха уж за крупие в казиното си тръгнах и не се върнах за втората нощна
Просто съм възмутена
И при все че имам ужасна нужда от работа пак съм възмутена
Виж целия пост
# 121
И аз при вас момичета
След кандидатстване по точно 150 обяви за месец са ми се обадили от три
На едната чак се явих на работа, изкарах си нощната смяна и след като ме накараха да измия кенефа при положение че ме наемаха уж за крупие в казиното си тръгнах и не се върнах за втората нощна
Просто съм възмутена
И при все че имам ужасна нужда от работа пак съм възмутена
Е, това е прекалено. Kasidy, не се отчайвай. Правилно си постъпила. Стискам ти палци.
ПС Аз седми месец продължавам да търся.
Виж целия пост
# 122
Зина, аз търся активно работа малко по- малко от година и малко повече от 6 месеца. Но аз съм от онези капризни и разглезени кадри, които не се дават току- така  Laughing Също и доста избирателно си избирам местата, на които си пускам документите и където евентуално бих приела да работя.  Simple Smile

Кандидатствах преди минути за две позиции и бях и на двете 117. Не се и надявам че някой ще ми погледне СВ-то.

Това въобще не бива да те спира!
Аз обикновено преглеждам обявите на следващия ден /в най- добрия случай/, като пусна СиВи често съм доста след 50, че и след 100 дори. И ми се обаждат за интервюта  Peace Сериозните компании четат документите на всички кандидатствали. С псевдо- фирмички не си струва да се занимаваме.  Hug
Много ми се иска най- накрая и аз да се похваля  Praynig
Виж целия пост
# 123
И аз при вас момичета
След кандидатстване по точно 150 обяви за месец са ми се обадили от три
На едната чак се явих на работа, изкарах си нощната смяна и след като ме накараха да измия кенефа при положение че ме наемаха уж за крупие в казиното си тръгнах и не се върнах за втората нощна
Просто съм възмутена
И при все че имам ужасна нужда от работа пак съм възмутена

Само да вметна,че в предишните две фирми,в които съм работила (офиси,за подбор на персонал,но тип гаражни малки БГ), сме си чистили сами, включително и тоалетните.
Виж целия пост
# 124
Някой има ли информация за тези фирми Изи кредит,Профи кредит. При тях изкарват ли се пари ? Когато си регистриран на БТ може ли да сключваш граждански договор ?
Виж целия пост
# 125
Някой има ли информация за тези фирми Изи кредит,Профи кредит. При тях изкарват ли се пари ? Когато си регистриран на БТ може ли да сключваш граждански договор ?

Можеш, да.
А за тези фирми, изкарва се, зависи колко си напорист и нахален, за да гониш клиенти. )
Виж целия пост
# 126
Някой има ли информация за тези фирми Изи кредит,Профи кредит. При тях изкарват ли се пари ? Когато си регистриран на БТ може ли да сключваш граждански договор ?

Можеш, да.
А за тези фирми, изкарва се, зависи колко си напорист и нахален, за да гониш клиенти. )

И колко можеш да лъжеш.
Виж целия пост
# 127
И аз при вас момичета
След кандидатстване по точно 150 обяви за месец са ми се обадили от три
На едната чак се явих на работа, изкарах си нощната смяна и след като ме накараха да измия кенефа при положение че ме наемаха уж за крупие в казиното си тръгнах и не се върнах за втората нощна
Просто съм възмутена
И при все че имам ужасна нужда от работа пак съм възмутена
Хубаво си направила. Предполагам, че това е поредният жалък номер да се отбият не техни хора. Ох до кога тези мръсни номерца....
Нещо друго, когато човек работи му се заема огромна повтарям огромна част от времето.  Sad За мен това е най-тежкото в една работа (друго не може да ме събори така Peace ) 'Нормалната' работа е за хора без никакви други ангажименти сяка
Виж целия пост
# 128
В jobs-а пуснаха обява, на която пратих CV, но сега видях, че са я изтрили и са я пуснали наново, но със gold статус. И се чудя, дали да не пратя още веднъж. Вие какво бихте ме посъветвали?
Виж целия пост
# 129
В jobs-а пуснаха обява, на която пратих CV, но сега видях, че са я изтрили и са я пуснали наново, но със gold статус. И се чудя, дали да не пратя още веднъж. Вие какво бихте ме посъветвали?
Аз бих пратила.

Tuala зарадва ме Simple Smile
Виж целия пост
# 130
В jobs-а пуснаха обява, на която пратих CV, но сега видях, че са я изтрили и са я пуснали наново, но със gold статус. И се чудя, дали да не пратя още веднъж. Вие какво бихте ме посъветвали?

Ами тя не е изтрита според мен, просто й е сменен статуса. Ако искаш за по-сигурно, я пусни пак.(кандидатурата си)
Виж целия пост
# 131
В jobs-а пуснаха обява, на която пратих CV, но сега видях, че са я изтрили и са я пуснали наново, но със gold статус. И се чудя, дали да не пратя още веднъж. Вие какво бихте ме посъветвали?

Ами тя не е изтрита според мен, просто й е сменен статуса. Ако искаш за по-сигурно, я пусни пак.(кандидатурата си)

Според мен е изтрита, защото от известно време, когато пратиш CV, се отбелязва най-отдолу, че си кандидатствал по дадена обява, а на новата няма нищо отбелязано. Ще пратя отново и се надявам, че ако забележат дублирането, това няма да се отчете като минус.
Виж целия пост
# 132
Момичета ,безкрайно съм възмутена ....днес сутринта ми се обадиха за интервю за работа в 8 и 30,което ще се проведе след един час.....леко се възмутих,но все пак отидох.И след 45 минути чакане пред въпросният магазин,заедно с още 5 момичета,на тротоара се паркира черен ягуар,а отвътре излезе един момък с омачкана тениска,къси гащи и джапанки....погледна ни,даже и не поздрави...като влязохме в магазина(една по една)попита само за името и след това обесни,как нямал други въпроси..  Mr. Green Ами ,ако знаех ,че интервюто ще е хавайски- "beach style" щях да си сложа банския  Mr. Green (работата беше за новоткриващ се магазин за спортни маркови стоки) Обадиха ми се от 2ро място ,точно веднага след това.Там момичето ме посрещна с репликата:"Вие,за работата ли?..Шефа Ви чака горе в кафето " Все едно сме си първи любовници...и държанието му беше такова..  ooooh! Не знам,аз ли не съм в ред...моите представи за провеждане на нормално интервю за работа ли са прекалено хай...  Thinking
Виж целия пост
# 133
ЛюбоЗавърче, не е проблемът в теб. Просто си попаднала на някакви селяци, които си мислят, че са егати бизнесмените. Има ги навсякъде, дажи и в по-големите фирми.
Виж целия пост
# 134
Има ги,да. За жалост не са малко, но масово по "новооткриващите" магазини е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия