Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
-
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
-
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
-
Какви са мненията за столчетата за кола и кошничките?
-
Какви са мненията за лекарите и болниците?

просто си маминка герой
И да...в БГ сигурно щяха да те сложат под ножа 
аз пускам щорите в цялата къща...лягам на дивана и това е
направо полудях
Малката е страхотна-гледах снимки
Ати си поч ивай
Да,ама е 2.700кг
срамота,аз каква голяма жена съм,а то
Ами то аз се обърках,наистина е цяла наука
Как да избера ?Дали няма да съжалявам после 

Аз бих заложила пак на Заимов, понеже е гъстичка сянката и е в центъра
Да видим колко ще се съберем този път 
За първата страничка-Ще раждам в Майчин дом София,не съм избрала екип,термин 15.07!
Дребосъчката ми е болна и се наложи да ходим до педиатър. Не й сложи диагноза - прилича на ангина, но има само 1 налеп. Не е и херп-ангина....."Ами до 3-4 дни ще стане ясно". Има температура над 38,6 и представете си какво даде да пием - Инфлуцид.... побеснях. Аз от този продукт особена полза не съм видяла, даже да не казвам - никаква. Звъннах на друга лекарка и почваме с антибиотик..... 

, но няма да се давам! 