Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
-
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
-
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
-
Какви са мненията за столчетата за кола и кошничките?
-
Какви са мненията за лекарите и болниците?

А пък мисля и лично да ви пусна по едно съобщение тука или във фейса като имам възможност да пиша вече 
Единственото хубаво нещо, освен че донапълних запасите за бебо е, че си купих кайсии и това ще обядвам. 
Искам нищо да не ми липсва и затова, а не само да призвънквам да ми донасят това или онова.
Гледахме бебо, не е мръднал на положение, лапа си пръстчетата, ритка си..дебелее си точно колкото трябва отново по седмици. До ден! Голяма точност, на мама пича
Не ми пусна обаче и тоя път микробиология, видя ми резултатите, каза да не си спирам желязото до последно, дано следв. път(ако не съм родила) да ми вземе секрет... 





. Аз бях първа и пак чаках час и нещо, защото доктора го нямаше. Както и да е, бебо е добре, завъртял се е точно както трябва, води и плацента в норми. Пъпната връв си е все така увита, но док пак ме успокои, че няма проблем да си родя нормално. Взе ми секрет, но не ми дадоха друг час…с него се разбрахме като тръгна да раждам да му се обадя и да идва да си ме изражда! 
,
. Знам, че различните ехографи могат да дадат различни стойности, но все пак за първи път ми казват, че не си отговаря на седмиците и се притесних. Каза ми и, че пъпната връв в близо до врата и това евентуално може да е проблем при раждането, но все пак ме успокои, че има още време. Все пак препоръча да ми се направят записи на тоновете. Утре съм на преглед при АГ по ЗК, така, че стискайте палчета