Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява направление за хоспитализация и обменна карта?
-
Какво е важно при избора на столче за кола за дете?
-
Какви са предимствата на бебешката седалка и кошчето за кола за новородени?
-
Какви са мненията за столчетата за кола и кошничките?
-
Какви са мненията за лекарите и болниците?
, трябва да питам гинеколога, ама като се има впредвид,че е мъж, незнам какъв съвет ще ми даде 
, сутринта бях ок, но като ме почнаха по обяд…не смея да мърдам, то си е и болезнено де. Не ми се ражда още, ама да видим „шефа” на какво мнение ще е. 






.Много ме е яд значи. Докторката,при която ще раждам,ми записа час в сряда от 11.00 и ще ходя да се уговорим за раждането.
Хич не искам да ме режат, но ако се налага и това ще стане. Само бебо да е добре.
Тогава си ги записах надлежно и от днес вече пия Арниката 9сн 2х5. Благодаря ти миличка още веднъж