ЮЛИ щастие ще ни дари, бебче сладко чакаме да се роди - 17 темичка

  • 33 505
  • 741
# 525
Добро утро, сладурки!
Аз тази нощ пак не спах добре, ама нищо Simple Smile Днес пак съм предвидила програма максимум, дано успея. Още не съм започнала да пера дрехите на бебо, чакам утре да дойде леглото и тогава направо да редя дрешките вътре, където им е мястото, Това естествено ще стане като го сглобим, почистим и се измирише малко. Надявам се бебо да не бърза.
BeReady, стискаме палци! Леко раждане и да се похвалиш после с прекрсно бебче!
Виж целия пост
# 526
Момичета да ви се похваля: Изчакаха ме на системи до 12.06. сутринта извадиха бебо - момче, 3,950 кг., 54 см. Роди се малко недоносен и се наложи да стои в кувьоз 2 дни. От снощи пък го пекат на синя лампа заради жълтеницата. Но съм доволна, че ми го дават да го кърмя вече.
Запишете ме на първа страница, моля! Бебето се казва Георги.
Виж целия пост
# 527
Честито, Цанкова! Да сте живи и здрави с Георги! Да расте здраво и щастливо дете за родост на мама и тате! А на теб - бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 528
Здравейте мамчета Hug
Честито на всички рожденици на патерица-да са живи и здрави и много щасливи! newsm67
На новите мами добре дошли и лек финал Hug
Честито tsankova!Да ти е жив и здрав малкият Георги!Да  има прекрасно детство и много да слуша мама и тате!Бързо възтановяване  Hug!
BeReady  fingerscrossed
мама Рая  всичко ще е наред с бебка и мама Hug,повече почивай и мисли положително това е много кофти с колелото на малкия
nadenceto6640 благодаря за пожеланията
ulski_Izgrev не се ядосвай,те вай почети вс лекари по зк са такива Hug,всичко е наред
bishi777 fingerscrossed всичко ще е наред с бебките и с теб Hug
cotton4e радвом се че си по-добре Hug
Ками браво за хубавите резултати Hug
Съжалявам ако съм пропуснала някой,но напослудък имам време само да ви изчета набързо надявам се от утре да съм редовна Mr. Green
Много гуш на всички  Hug Hug мислете положително и стискайте кълки малко ни остана Hug
Хубав и прохладен неделен ден!
Виж целия пост
# 529
Добро утро!
Ех, как започна деня с чудесна новина. Честито ти момченце Цанкова, да са ти живи и здрави и тримата!
Виж целия пост
# 530
Добро утро!
Цанкова, Честито бебче много да те радва и бързо да се възтановяваш много  Hug.Да сте живи и здрави с Георги! Да расте здраво и щастливо дете за родост на мама и тате!
Ох мамчета страхотна новина много се развълнувах  Simple Smile
Виж целия пост
# 531
Цанкова,честито бебче,мила Hug!!!Много ме развълнува,да сте живи и здрави всички в къщи и бебо да ви радва безкрайно! HugБързо възстановяване на тебе! Hug
Прекрасно българско име!Браво!Св.Георги да го закриля,както и вас,а и като първо бебче след нашите късметчета- близначета на мама Fire Ball -имаме си хубав,голям и силен водач на нашата групичка!  Two Hearts
Виж целия пост
# 532
Честито на Цанкова,много да ви радва юнака,на мама бързо възстановяване! smile3525
Виж целия пост
# 533
Честито и от мен   bouquet!  Да е живо и здраво бебенцето и леко възстановяване на tsankova.
П.С.tsankova, когато имаш време и сили , ще разкажеш ли за секциото?Simple Smile

Виж целия пост
# 534
Ехааааа, а точно вчера казах, че нямаме още бебчета, след близначетата.
Цанкова, да ти е жив и здрав Георги. Недоносен, а със завидните почти 4кг. Много да ви радва, да има най-прекрасното детство и да си играе много с батковците  bouquet  bouquet  bouquet
Павлина, радвам се, че и вие сте добре Hug Ще ви чакам с нетърпение когато поотраснете и дойдете към Видин Heart Eyes
Леле момичета, вие всички вече сте готови, а аз още се туткам, но какво да направя, като сега в къщи едвам се спи на леглото, а какво остава за другите неща. Всичко приятно за мен предстои другата седмица. Вече и аз нямам търпение Blush
Виж целия пост
# 535
tsankova, ЗНАЕХ СИ АЗ! ТАЗИ СУТРИН КАТО СЕ СЪБУДИХ БЯХ СИГУРНА, ЧЕ ЩЕ ИМАМЕ БЕБЧЕ. МНОГО МЕ ЗАРАДВА !!! Hug
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ГЕОРГИ И МУ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА! РАДВАМ СЕ, ЧЕ СТЕ ДОБРЕ И ДВАМАТА! МНОГО, МНОГО УСПЕХИ!


Въпреки, че писах за други неща тази новина я прочетох накрая....отивам да си поцивря малко, че много ме зарадва Hug

BeReady, Hug Hug Hug успех, мила. Сигурна съм, че всички ти стискаме силно палци. Дано всичко да мине както трябва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сузи1, радвам се, че си толкова щастлива....не знам за какво става въпрос но щом си го искала толкова много се радвам, че е станало накрая. Hug

За кошарката се оказа, че моята е на три нива, което не променя много ситуацията де. Пак трябва да е на най-горното а и аз имам шкафчета, за които се замислих как ще се прашат. Сядам вчера да ви чета и гледам roxanna точно за това говори Grinning. Аз реших да изчакам да мине последния преглед и след това да си приготвя легълцето т.е. тогава ще се опитам да натъпча там обиколника bowuu
Аз също си взех Тео бебе течен и не знам какъв точно му е модела ( че ме мързи сега да ходя да го гледам) ама ми хареса как изпира и как мирише. Виждам, че доста хвалите Персил и реших като ми свърши този да изпробвам и него Grinning

мама Рая, това с колелото е много неприятно. На нас преди две години ни откраднаха едно колело, като имаш в предвид, че сме на последния етаж и вратата на входа се заключва а колелото беше заключено за парапета. От тогава сложих СОТ на апартамента, че много се притесних. А уж квартала ми е от хубавите. Ама това да откраднат на детенцето колелото е още по-гадно. Важно е сега да не се разстройваш - както казвам често - станало е вече - недей се измъчва а и малките злини предпазват от по-големи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 536
Честито на tsankova. Да Ви е живо и здраво бебето Георги и много, много да ви радва!
BeReady стискаме палчета всичко да мине ОК.
Лелеее и аз се развълнувах  Grinning.
И аз не съм от редовно пишещите, но чета пък редовно, то докато прочета не остане време да пиша  Joy.
В петък бях на консултация, плацента каза зряла ако реши да се появява бебчо няма проблем, вървим както трябва око 3100кг. каза. Даде ми направление за хоспитализация и изследванията, но пък обменна карта не ми даде (чета тук че и такава карта дават). Първия път като раждах имах само последните изследвания в мен  Joy. Бях и до еднокринолога - ТСХ е както винаги ОК, то ФТ4 пак под долна граница даже, но то цялата бременност я изкарах така.
Аз дупката под матрачето я закривах с едната част от обиколника, и сега ще процедирам така. В шкафчето наредих чаршафчетата и пелени и ги покрих пък с другата част от обиколника. Аз засега на леглото не смятам да слагам обиколниците, защото само ще събират прах колкото и малко да е, пък и бебчо няма да се върти още  Hug. Педиатърката навремето ми беше казала, да ги махам, и че спират притока на въздух до бебето.
Дрешките са изпрани и изгладени, остана само комплекта за изсписване да изгладя. А в сака остана да сложа бибката и помпата, но изкчаквам максималко за да ги стерилизирам, макар че като не се знае кога ще е.......... (то помпата ще е само за облекчение, но....) .
Виж целия пост
# 537
Цанкова да ти е честито! smile3525 newsm51 newsm44 newsm68 newsm44
Айде да сте живи и здрави Hug
Виж целия пост
# 538
Цанкова, честит ти голям трети мъж   bouquet  bouquet  bouquet Да е много здрав и щастлив и да пълни дните ви с радост  Hug
Виж целия пост
# 539
Цанкова честито мамче!Да ви е жив и здрав малкия Георги,много да ви радва,да расте усмихнато и щастливо дете!Радвам се,че сте добре.Бързо възстановяване и да се прибирате скоро вкъщи  Hug   bouquet
BeReady с теб сме мила,вярваме че всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия