Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 507
  • 746
# 285
Здравейте момичета!
Да споделя от кои други продукти съм доволна.Бях чела доста из нета за тази нова серия която е доста щадяща за косата.Привлече ме аромата.Обаче се оказа доста по-добро отколкото очаквах.След къпане нямах почти никакво падане на косми,както по принцип става с Керастаз да речем...Косата ми стана обемна,хубава и мека...Скалпа ми се успокои...Доволна съм Peace Сега мисля да взема и детския шампоан от серията.Мога да му се доверя Grinning
Скрит текст:
и

По-нататък ще споделя и за другите продукти които си поръчах от ФЮ Peace
Виж целия пост
# 286
ГО чакаш да изсъхне? кое имаш предвид  Rolling Eyes

аз имах предвид, че косата не трябва да е мокра преди да сложиш тиги-то, а като го сложиш на не много мокра коса - сушиш веднага  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 287
 Момичета,коя маска е по-лека, Форс архитекта или Цимент Анти Усурито и съответно,кой от двата ш-ана към тях е по нежен към скалпа?
 И още,този балсам http://www.enzo.bg/kozmetika/moroccanoil/moroccanoil-repair-kond … nditioner-250-ml/  с какъв ш-ан е добре да се ползва,по измивен или хидратиращ newsm78
Виж целия пост
# 288
Момичета,коя маска е по-лека, Форс архитекта или Цимент Анти Усурито и съответно,кой от двата ш-ана към тях е по нежен към скалпа?
 И още,този балсам http://www.enzo.bg/kozmetika/moroccanoil/moroccanoil-repair-kond … nditioner-250-ml/  с какъв ш-ан е добре да се ползва,по измивен или хидратиращ newsm78

Архитект е по-лека(под "лека" визирам по-нежна, за по-изтощена коса, но с по-лек втвърдяващ ефект). С шампоана Архитект към нея - той е по-нежен.   Peace
По втория въпрос - за този балсам е подходящ по-силно измиващ/терапевтичен шампоан, според мен. Бейн де Форс, шампоана за изтощена коса на Афоджий - такива.   Peace 
Да уточня защо смятам така -  въпреки, че е овлажняващ, балсама съдържа главно протеин и кератин и след използването му косъмът е осезаемо жилав и може би леко втвърден. Не липсва усещането обаче и за хидратираност.
Това са впечатленията ми след двукратна употреба.    Peace

bubka Simple Smile, след отзивите ти, ще взема най-накрая да пробвам тази серия.  Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Здравейте момичета - искам да се посъветвам с вас относно продукт за къдрици - имам предвид да оформяш с дифузер къдрици. Кой според вас е подходящ, някой ползвал ли е такъв. Ровейки се в сайта на златна рибка видях този продукт - Балсам-активатор за къдрици Lakme Rings 150 мл. - и - Гел за оформяне на къдрици Lakme Curl Action 150 мл.. Може и друг по подходящ да има, не знам, ако някой е ползвал - моля да сподели.
Виж целия пост
# 290
 Feeling,благодарско! Hug
Виж целия пост
# 291
Feeling,серията е подходяща за фина коса Hug
Момичета,моля да ме светнете за коприната на Chi.Днес я получих,но аромата ми е странен.Мирише ми на мъжки крем или парфюм...Иначе е прозрачна,течна,като кристалите...Така ли е или моята нещо не е наред!Все си мислех че е кремообразна и без аромат Blush
Виж целия пост
# 292
Feeling,серията е подходяща за фина коса Hug
Момичета,моля да ме светнете за коприната на Chi.Днес я получих,но аромата ми е странен.Мирише ми на мъжки крем или парфюм...Иначе е прозрачна,течна,като кристалите...Така ли е или моята нещо не е наред!Все си мислех че е кремообразна и без аромат Blush
Така си е, всичко е наред  Peace
Виж целия пост
# 293
bubka:), моят косъм е плътен. Даже сега, след балеажа, си припомних колко плътен е всъщност.   Crazy   

Ето как изглежда коприната.


Ароматът е, както го описваш.   Wink
Виж целия пост
# 294
Момичета,благодаря ви за отговорите  bouquet Сега като я гледам,наистина е с леко жълтеникав цвят.
Feeling,супер си с тези бързи снимки Hug Да,опаковката ми е като на твоята снимка...Ох,значи си е наред!така се притесних Blush

_Freya_ ,серума на Вела как е като аромат?Искам серум,но без аромат или поне да е някакъв на цветя, че да ми ходи с всичките щуротии които съм си накупила Peace
Виж целия пост
# 295
Момичета,коя маска е по-лека, Форс архитекта или Цимент Анти Усурито и съответно,кой от двата ш-ана към тях е по нежен към скалпа?
 И още,този балсам http://www.enzo.bg/kozmetika/moroccanoil/moroccanoil-repair-kond … nditioner-250-ml/  с какъв ш-ан е добре да се ползва,по измивен или хидратиращ newsm78

Архитект е по-лека(под "лека" визирам по-нежна, за по-изтощена коса, но с по-лек втвърдяващ ефект). С шампоана Архитект към нея - той е по-нежен.   Peace
...

+ 1  Peace и са някак по-хидратиращи, не бетониращи  Peace
Виж целия пост
# 296

_Freya_ ,серума на Вела как е като аромат?Искам серум,но без аромат или поне да е някакъв на цветя, че да ми ходи с всичките щуротии които съм си накупила Peace
Ох, как да го опиша, ( с ароматите малко се затруднявам в описанията  Grinning ) мирише свежо, като парфюм, но лек парфюм и то само докато го нанасях, след него напръсках с Л2 и при изсъхване на косата се усеща като лека нотка  Blush
Виж целия пост
# 297
Хайде и аз с отзиви за Макадамията. Прекрасни продукти, преобразяват косата така както никой не е успял от едно нанасяне. Да кажем , че ефектът прилича при мен като оранжавата ампула на керастас-хидратирана, лигава коса, пригладена и подредена и същевременно витална. До сега не съм ползвала маска, която от един път да възстанови суха коса и непокорни крайща. Не сплесква, не утежнява, напротив -обемът при мен е запазен. Просто е серия, която всеки който тормози косата си трябва да има Heart Eyes
Виж целия пост
# 298
ГО чакаш да изсъхне? кое имаш предвид  Rolling Eyes

аз имах предвид, че косата не трябва да е мокра преди да сложиш тиги-то, а като го сложиш на не много мокра коса - сушиш веднага  Rolling Eyes
Имах предвид, че го слагам нектар термика на суха коса преди преса, но го изчаквам да попие в косата преди да почна да суша Simple Smileне се изразих както трябва  Grinning
Виж целия пост
# 299
пробвай и другия начин и виж дали няма да ти хареса повече  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия