Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 504
  • 746
# 120

Сега съм поръчала макадамията -шампоан и маска и я чакам , но тези от ензо нещо не се обаждат newsm78 На вас звънят ли за потвърждение и до колко дни пристигат?

Честита прическа!   Heart Eyes

От сайта не са ми звъняли никога на мен.   Peace

Melany99, този балсам ли визираш?
http://www.enzo.bg/kozmetika/moroccanoil/moroccanoil-repair-kond … nditioner-250-ml/

Ще видим при мен балсамът как ще е. Ще го пробвам още тази вечер - иначе няма да мирясам.   Laughing
Виж целия пост
# 121
Feeling, този - да.

На мен лично не ми се видя да има някакво особено въздействие, нещо подобно като на Джойко балсама го почувствах. (Не тази новата маска със златно и черно)
Но ти си го пробвай де, може да ти хареса.
Тъй като аз си мия косата на 5-6 дни, не редувам вече балсам и веднъж в седмицата - маска. Слагам си на всяко миене маска, а от време на време реконструктор на Джовани или на Афоджии.
Виж целия пост
# 122
След колко време употреба на ластайзер екстрийм видяхте ефект?Аз съм го слагала 3-4 пъти и никаква раззлика не виждам. Crossing Arms
Виж целия пост
# 123
Melany99 , ще споделя.     Hug

Мелиса, още първия път усетих разликата.   Peace
Виж целия пост
# 124
и аз  Blush

Мелиса, разкажи как го ползваш, колко слагаш, ползваш ли нещо преди него,какво ползваш след и т..н

опиши косата  Peace

и кой еластисайзер ползваш - направо може и линк  Peace
Виж целия пост
# 125
Става въпрос за Екстрийм-а.   Peace

Виж целия пост
# 126
Дали бихте могли да ми препоръчате шампоан против косопад? За ежедневна употреба.

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 127
А може ли да ми препоръчате шампоан, от който черната боя на косата да не пада? Или поне устойчива боя? Garnier, Syoss, L'oreal не стават - пробвала съм почти всичко. Само MM Beauty като че ли издържа малко повече.
Виж целия пост
# 128
черната боя - на естествена коса ли я слагаш или на изрусявана  newsm78
Виж целия пост
# 129
След колко време употреба на ластайзер екстрийм видяхте ефект?Аз съм го слагала 3-4 пъти и никаква раззлика не виждам. Crossing Arms

Аз кой знае какво не видях и след една кутия. На този етап съм се отказала от него, някой ден мога да му дам пак шанс, но сега не  NaughtyЕдинственият път, който ми е харесвал беше с добавка арганово масло Tired
Виж целия пост
# 130
Аз се чудя за маската за финна коса.Имайки предвид че ампулата не ми харесва,маската би трябвало да е съобразена все пак с нуждите на тънката коса  newsm78
Виж целия пост
# 131
Сърбят ме ръцете,в ЛФ има добри отстъпки...И се чудя,да поръчвам ли пак newsm78,какво да поръчам newsm78.Много се бавят понякога,а така се изкушавам...Тези Tigi са на 64%.Кое на Tigi тук обсъждахте,че е добро?
Виж целия пост
# 132
Аз се чудя за маската за финна коса.Имайки предвид че ампулата не ми харесва,маската би трябвало да е съобразена все пак с нуждите на тънката коса  newsm78

коя маска?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 133
Най- вероятно за Ботокс маската става дума.
Виж целия пост
# 134
Имам въпрос относно сайта Ензо,нали имаше съмнение,че стоките не са качествени за тези цени,получилите вече от там продукти може ли да споделят нещо по въпроса,искам да си взема на Керастазе бейн сатен шампоана  ,гледах го в ензото на мн добра цена,та затова питам Rolling Eyes

Имам нужда и от съвет-от две седмици имам нова преса за коса  и съответно си изправям косата два пъти седмично,но започнах да я усещам леко суха по краищата
Използвам на вела шампоан от СП серията рипеър,после маската пак от СП серията само че колор
редувам понякога маската с двуминутния реконструктор афоджи
След измиване и преди изсушаване слагам по краищата от коприната на чи,а преди изправяне пръскам термозащита на вела,от нея ли не знам но косата ми стана леко суха,като леко фиксирана с лак за коса,не пръскам много
коя серия на керастазе бихте ми препоръчали за моята коса
Изрусявам се ...
Много станаха въпросите,но ще съм благодарна на вашата помощ поне на някои от тях
мерси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия