Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 130

  • 38 073
  • 726
# 30

фатмагюл - добре си ни дошла  Peace

 Hug може да не съм от началото на темата , но поне да съм в нея в края на филма  Wink  ... после се чудя къде и в коя тема от раздерл романтични сериали да се метна  Mr. Green
гледа ми се нещо интересни и да ме държи в напрежение както КВФ , но и да има емоции дайте идея  newsm78
Виж целия пост
# 31
Момичета,знае ли някой от вас? Тази вечер на наградите кои филми и актьори ще участват? И кои актьори са номинирани!Хайде за Керим са съгласна за главна мъжка роля,но за Берен не съвсем.За поддържаща женска роля ми се иска да е Мукадес,а за мъжка се двоумя  между Рахми и Мустафа.Всички играят страхотно!
Абсолютно съм съгласна за Мукадес, макар ,че и Мерием се справи добре и Перихан.Но Есра,тази Есра беше в стихията си.Това беше нейният сериал. Караше ни да се смеем ,да я мразим ,да и се подиграваме ,измисляхме и наказания все едно сме испанката инквизиция,събираше в нас толкова много чувства.Този филм никога нямаше да е същия без Есра


Колкото до мъжката роля и аз се двоумя.Там има доста кандидати.Ердоан също направи блестяща роля ,Решат Яшаран, та дори и Мюнир накара всички да го мразим
Виж целия пост
# 32
привет мацуранки и мацуран4овци  Hug

4естита ви нова седмица, 4естита ни нова тема , марианка   bouquet

мал4ева, коя е новата ти любоФ? да не е същата като моята?

фатмагюл - добре си ни дошла  Peace
Аааааххх,обсебена съм от един тежък сериал,но в него видях всичко като микс и поднесено по интересен начин! От вчера съм се потопила в действието и направо не мога да отлепя очи,но интересното е че една серия я гледам цял ден,връщам се отново и отново....
Филма се казва "Безмълвните" и аз съм едва на втората серия,но направо съм като потопена в действието!

Норитка,е прочете ли онова в спойлера? newsm78
Виж целия пост
# 33
Не е ли тази вечер Златната пеперуда  newsm78

значи техния оскар?


Да,Златната е -проверих.Е,не ни остава нищо друго освен да стискаме палци за нашите актьори.Те всички бяха страхотни!!!
Виж целия пост
# 34
Норитка,е прочете ли онова в спойлера?

Ти шегуваш ли се?
Аз чета всичко без значение кой го е писал и какво е писал....Затова ви обичам всички 

 newsm51   newsm51   newsm51 
Виж целия пост
# 35
За Есра+1 и от мен.Колко теми сме изписали за тази нейна Мукадес. Страшен персонаж и невероятна игра от човек ,който не е актьор по образование но е талант.Тук в този сериал големите роли се изиграха именно от такива актьори по призвание ,но  по принцип в него няма един ,който да не си е на мястото и да не е играл страхотно.
Виж целия пост
# 36
Привет в новата тема и от мен!

Без съмнение второстепената женска роля е за Есра Peace
а мъжка  -  Ердоан или Рахми Peace
Виж целия пост
# 37
ananova, благодаря ти! Това май настина са най-престижните награди за филми и сериали пре съседите. Второто интервю с Елена Петрова е много интересно, разказва неща от кухнята, как се снимат сцени със шамар, любовни сцени, как ..., ако ви е интересно, прочетете.

Сложно нещо е правенето на филм. Трябва да си много добър психолог, мениджър и не на последно място темерут, за да издържиш в тази лудница.
Ние знаем за трите най-важни за един добър филм неща:
- добра история
- добре режисирана история
- добре изиграна история.
Ами по край тях колко още има. Много ми е интересно като пусне някой филм за филма. Само по канал 1 остава едно такова предаване, иначе в близкото минало почти всички телевизии излъчваха такива мейкинги.

Сещам се, че е жизнено важно и монтажиста да е много твой човек  Laughing Колкото и добре да си се справил с първите три стъпки, монтажа може да подреди съвсем друг филм Mr. Green!
Виж целия пост
# 38
Толкова ми е гадно че сериала свършва ,че започвам да изпитвам умиление и към Мукадес и към магаретата Яшаран, а исках лично да им извия врата
 На това му се вика откачена работа
Виж целия пост
# 39
Норитка,е прочете ли онова в спойлера?

Ти шегуваш ли се?
Аз чета всичко без значение кой го е писал и какво е писал....Затова ви обичам всички 

 newsm51   newsm51   newsm51 

Добре тогава!
Репортаж

Скрит текст:
Тъмната стая в Ава! Фг усеща размърдване из леглото и внимателно отваря око,нацупва се и пита Керим:
-какво става,мили? Ти къде отиваш?
Керим грабва близката хавлия и увива кръста си с нея,с леко гузен поглед я поглежда и бавно тръгва към банята:
-Мила,заспивай,аз ще отида да се изкъпя,че ми е много горещо...
-Керим,я се върни! И аз искам да се изкъпя,но нека да е на сутринта,моля те! Ела,прегърни ме,моля те!
-Фг,не мога така да си лежа до теб,отивам да се изкъпя!Хайде,ти заспивай!
Той влиза в банята като оставя леко открехната вратата,за да чува дали тя е заспала...
Но Фг не може да заспи в празното легло,става,сваля нощницата,слага си  халата и влиза в банята,където открива Керим под душа,сваля халата и бельото си и с нежна усмивка влиза под душа!
Керим отначало се ококорва,после се усмихва доволно и целува своята любима първо нежно,а в последствие все по-страстно... Допира устни до ухото и и прошепва:
-Знаех че ще дойдеш...
Фг протяга ръка и обгръща врата му,нежно го целува и се отдава на нежните му ласки...
[/color][/b]
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 40

Репортаж

Скрит текст:
Тъмната стая в Ава! Фг усеща размърдване из леглото и внимателно отваря око,нацупва се и пита Керим:
-какво става,мили? Ти къде отиваш?
Керим грабва близката хавлия и увива кръста си с нея,с леко гузен поглед я поглежда и бавно тръгва към банята:
-Мила,заспивай,аз ще отида да се изкъпя,че ми е много горещо...
-Керим,я се върни! И аз искам да се изкъпя,но нека да е на сутринта,моля те! Ела,прегърни ме,моля те!
-Фг,не мога така да си лежа до теб,отивам да се изкъпя!Хайде,ти заспивай!
Той влиза в банята като оставя леко открехната вратата,за да чува дали тя е заспала...
Но Фг не може да заспи в празното легло,става,сваля нощницата,слага си  халата и влиза в банята,където открива Керим под душа,сваля халата и бельото си и с нежна усмивка влиза под душа!
Керим отначало се ококорва,после се усмихва доволно и целува своята любима първо нежно,а в последствие все по-страстно... Допира устни до ухото и и прошепва:
-Знаех че ще дойдеш...
Фг протяга ръка и обгръща врата му,нежно го целува и се отдава на нежните му ласки...
[/color][/b]
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 41
Добре заварила в новата ни темичка! wavey Mr. Green

Аз от носталгия си пуснах първи епизод.Усещанията ми обаче вече са доста различни,което е нормално.
Но се насладих на къпещия се Керим под душа Blush.
След репортажчето на Малчева,веднага ми изниква как Фатмагюлчето се промъква тихичко и влиза под душа при онзи хубав Керим... Heart Eyes

п.п. И като гледам,колко голичък са го давали, тази пасивност сега си мисля,че се дължи на лоша физическа форма Laughing.Няма друга логика просто ... Grinning
Виж целия пост
# 42
Толкова ми е гадно че сериала свършва ,че започвам да изпитвам умиление и към Мукадес и към магаретата Яшаран, а исках лично да им извия врата
 На това му се вика откачена работа

Мукадесита е незабравима. Въпреки гадостите които натвори,  образът и е пълен с колорит.
И винаги все  казваше - " Ама аз за ... добро"
Дано си е взела нужната поука - и да бъде от сега нататък по - малко клюкарка и пъхаща  носа си навред, даваща мнение без да я питат. Да стане по-добра майка и съпруга, съседка и представете си "общественичка" - да помага на Рахмито като управител на жилищния блок.

Но пък без това - сериалът нямаше да е същият -
 



Виж целия пост
# 43
Нерде го тоз трейлър WhistlingДвете гургулици съвсем ще ни изцедат нервите до последно.
И нашите сценаристки ги погълна трастиката  newsm78.Мъка,мъка Sad
Виж целия пост
# 44
Привет! Hug

Дами,

Скрит текст:
-Почерпете се за мое здраве макар и виртуално,днес станах по- мъдра и красива с още една година! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия