Топола скайс?

  • 54 827
  • 421
# 255
Ако си качила снимките в снимка.бг направо даваш линка,а ако искаш да покажеш няколко снимки,като отвориш прозорец за отговор в темата,където са иконите над червения надпис НОВО,на долния ред втората икона,цъкваш на нея и там постваш адреса на изображението,което искаш да покажеш от съответния сайт,например,ако е в снимка.бг или прикачи и т.н.
Дано си ме разбрала. Simple Smile
Виж целия пост
# 256
И миналата година много се притеснявах за избора си, заради коментарите за храната, затова и пуснах темата. Ако има 2 вида супи и таратор, и 3 вида салати за вечеря, пресни плодове, и постно ядене някакво, това на мен ми стига. Надявам се поне това да има. Ааа, и пиците следобед да не свършват бързо.
А "инфинити" басейна как е? Гледах снимки и изглежда невероятно. Не са много местата в България където може да се направи такъв басейн.
Как беше анимацията вечер? Имаше ли гостуващи народни танци и латино вечер?
Виж целия пост
# 257
Да до коментирам притеснителните моменти:
- миризмата, както казах е на входа за добре дошли, но според мен най-близките апартаменти до входа я усещат също, в останалата част на комплекса не се усеща;
- храната, да както gal94 е написала, изброените неща присъстват, но салатите примерно са еднакви и коментара ми беше по-скоро за качеството на продуктите, пържените полуфабркати присъстват в 80% от менюто, всички знаем какво съдържат тези "храни"; десертите са предимно от химическите кексове, кремовете на които съдържат всичко друго, но не и мляко и сметана и т.н. може да се изброява още дълго, а и т.нар. пици представляват една по-голяма дебела тестена бухта с запечени остатъци от закуската; НО всичко е много субективно и не карам никой да се съобразява с моето мнение, просто споделям, като се надявам да съм полезна на някой;
- басейните са чудесни, новия инфинити е наистина прекрасен, а и там е доста по-спокойно и приятно с гледката на откритото море пред него. Ние имахме възможност да се плацикаме един ден бонус на т.нар. ВИП басейн, който е по-малка инфинити версия на горния. При настаняването ни дадоха талонче бонус за повече от 7 нощувки;
- относно анимацията и тук рискувам да си навлека критики, но т.нар. вечерни шоа на амфитеатъра са една доста измъчена и зле озвучена версия и опит за кабаретно/вечерно шоу; за 10 дни така и не се случи така коментираното огнено шоу, което се оказа че е извън програмата тази година, това което си струваше до някъде е шоуто с фокуси и номера, но отново казвам всичко е много субективно и това, че на нас нещо не допада, не означава че други няма да се забавляват.
Хубаво лято момичета  Peace
Виж целия пост
# 258
Здравейте!
Реших да напиша и моето скромно мнение за комплекса,което е като цяло положително макар,че има какво още да се желае,но смятам,че за цената която платихме/930лв.с резервация за 2възрастни и 2 деца на 10 и 7г. направена месец април/ комплекса си заслужава.Най-големият недостатък или пълна греда, както казва сина ми е плажа,останалите нещта,като храната, и персонала в хотела са на това ниво просто защото не са наети хора професионалисти.Няма как да искаме специалитети и
завъртяни манджи от подбрания персонал в кухнята /неискам да обидя никой от младите хора,който работят там,защото бяха винаги усмихнати и вежливи/,но момичето,което ми отсервираше масата в ресторанта,вечер ми сипваше и питие на бара до басейна,като казвам питие имам предвид Пинаколада а не сложен коктейл с направата на който се съмнявам да се справи!
До тук с мойте критики!
Всичко останало ме спечели,чистота и простор в апартаментите, подръжка на тревните площи,анимацията особенно кака Миши е много добра и внимателна с децата,клубния танц също много хареса на дъщеря ми,сауната е безплатна и мъжа ми беше много доволен от нея,чистотата на басейна,който е отопляем позволяваше на децата да киснат повече време също голяма екстра за мен понеже малката е по- зиморничева!И само да не забравя да предопредя,ако има вечерно шоу за избиране на мис Топола,ако сте с ревнив съпруг не се съгласявайте да участвате,просто гледайте и се забавлявайте!
Хубаво лято и незабравими почивки на всички желая!


Ака някой иска снимки мога да изпратя,ако ми изпратите пощата си на лични!
Виж целия пост
# 259
а минерална вода има ли включена в AI?

А снимките, ако може не на лични а тука?  Hug

п.п Как да искам апартамент, така че да сме далеко от вонята?
Виж целия пост
# 260
Разказите само потвърждават това, че комплекса не е построен за AI, от самото начало се мъчат да го продадат като апартаменти, и това си е. Не е предвиден за хотел явно, затова и кухнята не е предвидена.
veseluhka Не ви ли хареса плажа на Бялата лагуна? Или така модерния сред варненци плаж пред Трейшън Клифтс. Аз не съм била на Трейшъна, но сина ми е ходил и беше много впечатлен. Само да отбележа, че това не е плажа на хотела.
Вода имаше миналата година от стандартните автомати за вода, то това и оставаше.
Виж целия пост
# 261
gal94, на мен това, че комплекса не е строен за да работи на ОЛ ИН, не ми пречи.  Peace
Много такива комплекси се настроиха по Черноморието, уж да продават апаратаменти на братския руски народ, но не би. И минаха на план Б - да ги отдават под наем, или да работят като чисти хотели, къде на ол ин, къде на НВ. Поне още два-три от тези дето редовно се обсъждат в бг-мама, са такива. В тези случаи туристите печелим просторни и луксозни помещения на сравнително по-ниска цена.
Аз разбирам, че няма да е албенския ол инклузив, и къде ти, няма как, като цената е наполовина. Но на мен ми трябва вариант за септемврийска почивка. Отопляемия басейн, сауната, комфортното обзавеждане и наличието на хляб, салата и сладолед, напълно ме удовлетворяват. А, и анимацията, че да има кой да ми гледа поне 2 от трите деца.   Simple Smile
Виж целия пост
# 262
На мен пък тук ми хареса много повече от Албена  Mr. Green
Отопляемият басейн обаче не е много топъл през септември, да знаете  Peace
Виж целия пост
# 263
Ходихме до плажа на Бялата лагуна само на разходка вечерта преди да си тръгнем.Но слизахме на един по-дълаг плаж,като ивица на 2км преди с.Топола  на който имаше много лагеруващи руснаци,който се изсипаха буквално 15мин. след като се разположихме втория ден и се наложи да се изместим веднага!Останалите дни от резервацията ни идвахме пак на същият плаж но вече знаехме къде е по-спокойно,оставахме само до обяд а следобедните часове прекарвахме в комплекса!Децата обикновенно играеха на тенис на маса, джаги и билярд в 3 Блок а аз се излежавам на някой шезлонг докато започне водната гимнастика за преяли мами!
Виж целия пост
# 264
тонита Ще ти кажа първо  smile3501 за трите деца.
Аз съм ходила доста години в Албена и не бих заменила този комплекс за Албена на този етап. Най-най-ценното тук е, че няма сергии, батути, люлки, стреблища, колички и т.н. платени глупости, които там ми разваляха почивката. Моето дете е голямо вече, но пак му е трудно да разбере, че на вечер може по две или по три забавления, той иска на всичко. Така, че на Тополата си спестявам купуване на всякакви простотии и най-вече дългите часове сълзи и убеждавания, че крачето на незнам коя играчка се е откъснало, защото е некачествена или че захарния памук сме го хвърлили предната вечер и няма да му купувам пак. Има едно безценно спокойствие за мен. Тази година съм обаче и с големия син, а той обича да си хапва, та да видим дали няма да е проблем храната.
Виж целия пост
# 265
gal94, благодаря ти!  Hug

Ние сме редовни в Албена. След 10 дни сме там. Но септемврийското море ще бъде евентуално без таткото, та чудно ще е ако няма такива капани.
Виж целия пост
# 266
Днес се върнахме от комплекса и мнението ни е доста положително, дори останахме 1 ден повече от резервираните 7. Преди да тръгнем децата се опитаха да измолят още ден-два, но няма начин след 3 дни сме на планинска почивка. Преди да тръгнем имахме най-големи притеснения от храната, но те се оказаха напразни, всеки можеше да намери нещо вкусно за себе си и резултатът е +1-2 кг. Всичко, което беше написано тук за апартаментите, чистотата, басейните се припокри напълно- без забележки. На плаж ходехме сутрин с колата, пътя е 5 минути, слизат се малко по-стръмни стълби още 5 минути и си на малък, чист плаж, охраняем, малко каменист, но това зависи от вълнението на морето. Безплатните чадъри към хотела ни са 10, които сутрин са заети от тумби румънци. След обед нашите чадъри са свободни, останалата зона е на Калиакрия и чадър и 2 шезлонга са 20 лв. Няма проблем да си сложиш и твой чадър- има място. Към анимацията също нямаме забележки- 2 момичета и 3 момчета, много се стараеха. Сутрин започваха с гимнастика, след това волейбол, детски игри с Ира в детският кът,дартс, тенис на маса, коктейлна забавна игра. След обед водна гимнастика, водна топка, футбол, пак детски игри, танци. Вечерните шоута бяха много интересни и хората се забавляваха истински. Поговорих с едно от момчетата, техният шеф- Туни, той каза, че са пристигнали краят на юни и абсолютно нищо не им е било подсигурено, те са си купували костюми, топки, реквизит, уреждали са договори с външните изпълнители. Сега всичко вече е о.к.
  На тръгване първото нещо, което ме питаха децата беше " Кога ще дойдем пак? "
Виж целия пост
# 267
Може ли малко повече да опишеш храната като видове и избор?

До Кранево и Балчик ходихте ли?Къде е по-близко от двете места?Има ли луна парк в градчетата?
Виж целия пост
# 268
Напълно подкрепям мнението на Allex.В момента сме тук и си прекарваме страхотно.
Виж целия пост
# 269
Вече получих от първа ръка информация, че в Кранево е много зле, нищо няма за разглеждане, не било хубаво там, явно си е тип малко морско градче, при което не залагат особено на туризма.
Остава вариант Балчик за разходка. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия