КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 49 853
  • 729
# 90
За жалост шестиците са от  Стара  Загора и Бургас Sad
Виж целия пост
# 91
За жалост шестиците са от  Стара  Загора и Бургас Sad

             Иви,какви шестици ,бе душа, в Ст.Загора и Бургас? Mr. Green НЯМА шестици в неделния тираж и джакпота и в първо и във второ теглене си стои.Даже се е и увеличил!Първо - 93, 840.64 лв,второ - 4, 163, 216.42 лв  smile3508 Така,че оставяме Париж и кафенцето за след четвъртък! Wink
Виж целия пост
# 92
Значи, търпение му е майката  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 93
Най после да се вмъкна тук !От събота нямах лаптоп...засече ми уиндоуса и не ме пуска да вляза Днес първо в сервиза и след обяд ми се обадиха да си го получа обратно Зарадвах се !
И добре че стана да  да не ме забравите когато тръгвате за Париж Laughing Naughty
Яжче,аз явно не съм в час и се чудя  за какъв съквартирант иде реч...но като почета сигурно ще вляза в час Cry
Айша,Дидиа,Макавели,Римарче,Кари,Ивлин Hug
Днес купихме  най после хладилник с фризер  Измъчих се няколко месеца с малкия,щото големия се умори от служба и ни  изостави..Чаках да привърши ремонта че на чистичко да сложим новия...т е ремонта  е на привършване  Grinning Сега обаче ,явно на дедичко му хареса и реши че ще успее до идването на децата ако се захване и с банята...Ох,не че не искам ама вече ми писна да съм калфа...
Сега ви пожелавам лека да ви е нощта и ви връзвам  люлка на луната,която ще залюлеем заедно!
Виж целия пост
# 94
Дааа, значи аз трябва да проиграя тото, за да пиете кафето си в Париж или където ви се иска.
Не се бъзикам, късметлийка съм,върви ми в хазарта, нищо че в живота късмета ме е позабравил .
Ще трябва да пусна едно фишче и отивамеееееее  newsm78
Виж целия пост
# 95
Хайде Хули-пускай. Аз съм си карък на хазарта, ама продължавам семейната традиция с едни 6 числа, откакто сме се оженили. Но, нъцки досега. Както се казва, надеждата умира последна.
Ако не до Париж, поне може да ти се изтърсим на гости в това хубаво китно местенце  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 96
Хули , пускай!  Peace
Ще ви чакам след Париж да минете и към нас.  Grinning
Кафето в Париж , вечерята на Коста Брава.  Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Добро утро, приятелки мили!

Ей ме и мен. Завърнах се вчера, но нали знаете как е след отпуск, макар и кратък.  Grinning Но... пък гледам тук се готвите за кафепиене в Париж, за вечеря при Жабчето. Ами, да ви кажа много ми харесва тази идея. И аз искам да се включа, ако може.  Heart Eyes

Прочетох ви по диагонала набързо, но ще си наваксам тези дни, надявам се.

Жабче, много ти е хубаво момчето и пораснало. А както имам спомени е и послушно. Как да не го глезиш такъв сладур? Да ви е жив и здрав Краско и да ви радва!

Дидия, много красива чинийка е напривла Неда! Тя няма на кого да се метне. Много е добре, че има желание и търпение за това!

Яжка, как сте със съквартиранта? ДАно да не остава за дълго, та да не се притесняваш и да го мислиш какви ще ги натвори.

Нелка, ти ме питаше къде ми е обичайното място за релакс, но Роси ти е отговорила точно - в Костенец, там имаме вила и ходим всяка седмица и всеки свободен момент.

Гъбче, да знаеш, че ако ти имах телефона щях да ти звънна да се видим някъде по  средата на маршрута - например в Пловдив, тъкмо щяхме да се видим и с Роси. Ама, тя не замина ли вече?  newsm78

Сега ще чакаме новини от Здравчето и Джили за техните чуждоземнски почивки и разбира се, в голямо очакване сме на Кари. Кари, идвай си, не остана време.

Момичета, за днес толкова от мен, че отивам да се подготвям за работа. А кафето си го пия егоистично сама, но на вас ще оставя да ви го поднесат я Макавели, я, друга ранобудница - с кеф и на красиво място, естествено.

До скоро, мили мои!

Виж целия пост
# 98




Добро утро Simple Smile

Марина, благодаря за кафенцето  Hug Добре си се завърнала - бодра и свежа   bouquet
Сядам с моето набързо - напоследък като че ли предпочитам да поспя още 20-тина минути, никак не ми се надига от леглото. Сутрин е едно прохладничко, а после става такава жега Rolling Eyes И още по-топло ще бъде днес ... Пазете се от слънцето, особено по обед  Wink

Хубав и усмихнат ден от мен 
Виж целия пост
# 99
Добро угро! Hug
Маринка,добре дошла от почивка,насъбрала добра енергея  bouquet
Макавели благодаря за кафето!  bouquet
Нели вижда му се края Peace Grinning
Дидия объркала съм се Peace
Приятен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 100
  Добро утро,момичета!
  Маринче,тази нощ те сънувах.Бяхме ти на гости в Костенец.Но имаше и непознати.
  Вчера намерих на вратата писмо,пълно с обвинения.Няма да мине без война.
  Трябва да излизам,че много закъснях.
  Приятен ден и целувки за всички!
Виж целия пост
# 101
Привет момичета !

Макавелиии - и аз искам там да си пия кафетоо
Благодаря ти.

Маринче - добре завърнала се. Hug
Иви  Hug Hug

Яжке - дано се разминат нещата като не му обръщаш внимание.
Аз така и не разбрах той официално ли се завръща ,в смисъл за постоянно или просто ей така - да те дразни newsm78
Моля се да не е за постоянно. Hug
Нели - давайтеее,не се отказвайте. Поне ще мине всичко наведнъж. Hug Hug

Приятен ден момичета Hug Hug
Виж целия пост
# 102
Девойки мили,сядам да си взема малко въздух ,за утре се отказах да тръгвам,че едва си движа коляното, днес вечерта съм на ортопед,така че остава за следващата сряда.Неразборията в къщи намалява постепенно.Вчера имаше празник в детската градина послучай края на учебната година, та и дъщеря ми си остана в къщи,така че двете заедно успяхме доста.
Успях да прочета само тази страница, Маринка, радвам се да те видя Hug,Яжка, както си си сложила превозното средство в подписа, надявам се много съседа или съсела да го яхне натам отъдето е дошъл Praynig
От Париж на закуска до Коста Брава на вечеря, може пък плажа на обяд да е на тукашните златни пясъци с местни вкусотии,как ви се струва Mr. Green

Не ви споменавам поотделно мили приятелки че ми свърши почивката, но на всички без изключение много много Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 103

 Чувам за Париж и Коста Брава и се явявам на проверка Joy
При мен - нищо ново.На работа съм, действам по документацията. От снощи и Криско е у дома - домъчняло му за баба и дойде за 2-3 дена. Та днес с него бяхме на работа.След малко ще отидем за Анжелка, после игра на вън, вечеря, сън и утре.....пак същото.При мен нито ремонти, нито разходки....сиво ежедневие.
Лека вечер на всички  Hug
Виж целия пост
# 104
Здравейте дружина!

Кари, чакаме те  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия