АФК~146~Никой не знае колко самота и горчивина,се крие зад привидното щастие!

  • 31 293
  • 732
# 255
Добро утро на всички!Слънчев и хубав ден!!!Последен работен ден на седмицата и ден за нашето Филмче!!Ще споделя нещо за което много писахме и разисквахме,но сега ми дойде музата и трябва да го кажа!Отново гледам последните преведени серии,благодарение на Неси!Да си жива и здрава Неси,много ти благодаря,че отделяш от личното си време за нас!Наистина Фериха с всеки изминал миг повяхваше,и най-лошото е,че и Емир го забеляза,но нищо не направи по въпроса.Всеки път,когато Едже му се обадеше,той поглеждаше виновно Фериха,целуваше я ,както брат целува сестра и отново я оставаше сама!Току що гледах момента в бара с Ханде,Фериха и Емир от 63 епизод!забелязахте ли,колко изплашен беше Емир,като ги видя в бара.а след въпроса на собственика дали е намерил Едже,погледна толкова изплашено Фериха и се мъчеше да замаже положението,като ги покани да седнат и да поговорят!Ядоса се като си тръгнаха и разбра,че Фериха му се разсърди,но какво от това!!!За мен той усети,че Фериха го ревнува и че я натъжава,въпреки думите който каза на Едже!Имам чувството ,че започна да си прави експерименти с нейното търпение,че я изпитваше докога ще издържи!Уж да докаже на всички,че може сам да се справи,заинати се да спасява и пази тази нищо и никаква мафиотска лигла,а тя през цялото време нарочно го предизвикваше!Разговора и с Мехмет в бара,а после и с Емир ,го доказа!И накрая най-нагло заяви на Явуз,че никой не наранявала и не пречила на никой,но нямала да се махне от живота на Емир!Нарочно дразнеше Фериха и това Емир отново го усети,,пролича му по погледа в болницата и на партито за рождения ден на Корай,но пак не направи нищо,даже напротив,усамоти се с Едже и приказва надълго и нашироко с нея,като поглеждаше с уж изплашения си поглед Фериха!За мен след изгледаните преведени последни моменти,Емир не предизвикваше само Явуз,той изпитваше и търпението на Фериха!Защото,колкото и да са големи амбициите и колкото и да ти е голямо егото,ако обичаш един човек толкова много ,както казваше,никога не би постъпил така с него!Той просто искаше на него да му е удобно,Фериха да се съобразява с него,без значение какво иска тя,и най-важното на него му беше добре с Едже!!!Сега всичко което му се случва е напълно заслужено,и както видяхме от фрагментите,за да защити отново Едже,ще се сгоди за нея!Тя доста добре си изигра играта,всичко при нея беше с цел да си върне Емир и го постигна без дори и той да се усети,само Явуз и Фериха се досетиха!Леле много дълго стана!Може и да не сум права,но аз така смятам!Лек ден!!!до довечера
Виж целия пост
# 256
Добро утро в петък.Усмихнат ден и незабравима вечер Hug

soi4e newsm10
Виж целия пост
# 257
Продължавам,още малко и няма да пиша и да досаждам повече!Писала съм изплашен поглед,но не бе само изплашен,но и виновен.Емир много добре осъзнаваше какво прави,не напразно се извини на Фериха на партито на Корай,и после когато подготвяше другото парти също и каза ,че знае,че я пренебрегва,но остана още малко.Той си мислеше,че Фериха го обича безрепотно и след като не реагира-така както преди,значи ще стой и ще си мълчи и трае.Виждаше в погледа и тъгата,но това него не го интересуваше!За него тя вече беше даденост,тя му е съпруга и трябва да се съобразява с него,веднъж не се постави на нейно място,сцената с Руя в болницата беше жестока за Фери,но и той и с това не се съобрази,отново се разсърди,че го е оставила сам и споделя всичко с Левент.Еми той попита ли е как се чувства,само веднъж Фери се опита да му каже нещо относно парите и изневярата с Руя и получи шамар за това!Не го оправдавам за нищо и въобще не го съжелявам!Всичко което им се случи в последните серии,той го направи съзнателно,без да се съобразява,че до себе си има друг човек и малко или много трябва да се съобразяваш с мнението му и да му пазиш достойнството.За Фери,не че е светица,но тя прекалено много изтърпя в името на тяхната любов.С много работи се примири и мълчеше през цялото време,само и само да не разгневи краля на нощите!Но всичко си има граници,в един момент,след разговора с Явуз,тя се осъзна и за това постави условие на Емир!Отговора вече го знаем,няма смисъл да пиша и за това!Нямаше смисъл Фери да остава повече при Емир,защото щеше съвсем да се обезлечи!Трябваше сама да се отърси от всичко и да поеме своя път,за да докаже първо на себе си,че тя и силна,знаеща и можеща,а после и на всички други,които я унижаваха през цялото време!Много жалко,ако наистина се е върнала в Истанбул,само да отмъсти на Емир,тя не беше такова момиче!Но Емир  я направи такава!Неговия избор,показаха на Фериха,колко той държи на нея!Той всъщност и доказа,че държи повече на Едже и работата си отколкото на нея,нищо,че все и казваше,че много я обича,че без нея той е нищо.Ами да, вече е нищо,Фериха беше за него въздуха който диша,но човек когато загуби нещо тогава го оценява!Ще видим какво са ни подготвили сценаристите,много искам въпреки всичко да ги съберат,но незнам.Думите на Корай много ме плашат,ти ще си умреш с тази истина.Дано само да не измислят да убият Емир,че абсолютно целия филм се обезмисля!Би трябвало да ги съберат отново,за да ни покажат,че силната любов през каквито и перипетии да минава,винаги ще съществува и ще побеждава!Стига толкова!Извинявайте ако съм Ви досадила,но който иска да не го чете!Хубав ден момичета!!!
Виж целия пост
# 258
Добро утро Hug Hug
Дикси,Сойче Hug
Сойче много хубаво си го казала  bouquet
И заедно да закусим и изпием по кафе преди всеки да забърза към ежедневието си.

Днес е много специален ден за мен и не само защото съм много развълнувана и очаквам с голямо нетърпение епизода от който колкото и да ме боли гледайки го ще донесе промяна и много действие,но и защото аз ще го гледам с Вас за последно в реално време.Толкова съжалявам,че на финала няма да съм с Вас и да споделя емоциите Ви преди завесата завинаги да падне.И от това много ме боли.


Насладете се на хубавия моменти и на хубавата музика,която така подсилва момента  и го прави много специален.
Виж целия пост
# 259
Добро утро. Hug Hug Hug
Дикси, Вяра, благодаря.    bouquet  bouquet

Сойче,  Hug не си досадила, но не съм съгласна с почти нито една твоя дума, но то не е и необходимо. Вярно, че Емир има много трески за дялане, ама направо като мнострадалната Геновева си я описала Фериха, с което не съм съгласна. Просто на нея й липсва нещо много съществено - не може да подкрепи любимия, да му влезе в положението, а иска същото от отсрещната страна. Нейната подкрепа досега е била или много кратка, или на думи, или в болницата, след някой инцидент. А върха на всичко е да поставиш ултиматум на най-близкия си човек, а като не стане на твоята, да се фръцнеш и да избягаш с Левент. С ултиматуми не се разбира колко те обича другия, така само го предизвикваш да реагира по различен начин от очакваното Така както го е направил Емир, както бих направила и аз, например. Ама така е - момичето няма житейски опит. Peace


Не ми харесва темата така празна. Sad

Успешен ден. Heart Eyes
Виж целия пост
# 260
·٠•Snejka•٠· много съм съгласна с теб.
 Другото, което искам да споделя е, че аз не харесвам новата Фериха. Изглежда още по студена, отегчена и резервирана. А поведението и пред къщата на Ръза само потвърди за мен, че все още не е пораснала.
 Приятен ден момичета.
до довечера
Виж целия пост
# 261
Добро утро  Hug Hug Hug

Сойче, Вяра, Снеже   bouquet  bouquet  bouquet

И на мен не ми допада така темата.

Моля ВИ/ вие си знаете кой сте/ да не се отказвате и да пишате тук.Независимо от всичко не се отказвайте от насссссс Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 262
Добро утро Simple Smile
Дикси,Вяра  bouquet  bouquetВерче страхотна емоция ми донесе постнато от теб клипче. Heart Eyes
Снежи Heart Eyesсъгласна съм с теб.
Soi4e не си досадила. Peace
Неси и аз благодаря за преводите. smile3525
Присъединявам се  към Снежи и Тинчи. Sad
Виж целия пост
# 263
https://www.facebook.com/#!/hazakaya.fanclub[/video]

На стр. има клипче с Юнал,Айсун и част от екипа на АФК. Simple Smile

Виж целия пост
# 264
Добро утро! Hug Hug Hug

Дикси, Вяра  bouquet  bouquet

Сойче Hug, не само че не си досадила, но и много верни неща си написала.

Кой се е отказал? Shocked Някои хора скоро не съм ги засичала и дано да не са се отказали.

·٠•Snejka•٠· много съм съгласна с теб.
 Другото, което искам да споделя е, че аз не харесвам новата Фериха. Изглежда още по студена, отегчена и резервирана. А поведението и пред къщата на Ръза само потвърди за мен, че все още не е пораснала.
 Приятен ден момичета.
до довечера
Разбира се, това, че иска да преодолее мъжа, който й е причинил най-голямото  страдание в живота, я прави в очите на някои студена, отегчена и резервирана. ooooh!

Не съм съгласна, че няма житейски опит. Поне Емир за това й помогна Joy Благодарение на него тя стигна дъното, от сега нататък тя може да върви само нагоре.

Хубав ден! Hug
Виж целия пост
# 265
Снежи Hug.Честити дрешки,мого си хубава. Heart Eyes
Диде,Виле чесито и на Вас,красиви и шикозни както винаги с новите премени. Hug
Неси,Еси,Ферда благодара много за превода на 63 епизод.Този труд които полагате значи много за мен.Благодаря. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Неси Heart Eyesлипсваш,мила.
След като видях днес третия фрагмент,много ме натъжи.Толкова много болка как я събраха в този кратък миг.Защото аз  освен една дълбока тъга друго не видях и усетих.Стана ми толкова мъчно и за двамата и така ми късат сърцето.И вече в себе си простих на Емир,че колкото и да го упреквам за случилото се той с тези 3 години е погребал себе си и всичко свързващо го с живота.Оставил се е на течението и болката изгаряща го от вътре.Само като го гледам и в мен всичкото натрупано безверието спрямо него пада.Може и довечера да съжалявам,че съм мекушава,но болката и на двамата така застана в гърлото ми,че съм готова да преглътна всичките им грешки в момента.Това съм аз.Много се радвам,че тази седмица информацията и снимките,дори и фрагментите не ни показаха много и с епизода довечера ще има изненади.А не като миналата седмица всичко се знаеше и интереса се изгуби при мен поне.Нещо в мен постоянно ми говори,че нещо тази вечер ще се случи и това нещо го скриха умело и това ще е повратната точка на всичко,защото всички фрагменти водят към една точка и едно решение.Карат ни да мислим в една посока и да ни объркат,но тук има нещо и друго,което остава скрито и именно това ще е бомбата тази вечер.Очаквам много довечера от този епизод и дано не съм разочарована.
Желая Ви много хубав ден момичета и довечера да споделим поредната среща с любимите ни герои.

Виж целия пост
# 266
Добро утро  Hug Hug Hug Усмихнат и приятен ден... Искам днес на всякъде усмивки да виждам независимо как ще го завършим довечера след поредната серия  Simple Smile Simple Smile

Вяра  Hug Hug ти винаги ще бъдеш с нас, независимо колко си далеко от тук  Heart Eyes Heart Eyes

Меги, Сойче, Снежи, Дикси  Hug Hug Hug

Аз искам Фемир така



А не така



Еси  Hug newsm10
Виж целия пост
# 267
Цитат

Разбира се, това, че иска да преодолее мъжа, който й е причинил най-голямото  страдание в живота, я прави в очите на някои студена, отегчена и резервирана. ooooh!

Не съм съгласна, че няма житейски опит. Поне Емир за това й помогна Joy Благодарение на него тя стигна дъното, от сега нататък тя може да върви само нагоре.
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 Hug
Виж целия пост
# 268
 инфо за новия сериял на Джейда Атеш:

  CEYDA ATEŞ'İN YENİ DİZİSİ BELLİ OLDU!Adını Feriha Koydum'un Hande'si Ceyda Ateş'in yeni projesi belli oldu.13 Haziran 2012 21:33

  Roman uyarlaması dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Orhan Kemal'in 1956'da yazdığı Evlerden Biri dizi oluyor.

Koliba Film'in yapımcılığını üstlendiği dizide Ceyda Ateş ve Özgür Çevik başrolde yer alacak.

Cibali'de yaşanmış bir aile dramını konu alan romanın 1987'de sinema filmi de yapılmıştı



   Май ще си партнира с Йозгюр Чевик-играеше главната роля в "Брак с чужденец"
Стана ясно новият сериал на Джейда Атеш. Стана ясен новият проект на Ханде от АФК.

Ще имаме още един сериал направен по роман. Романът "Един от домовете", писан от Орхан Кемал през 1956,става сериал.

Колиба филм е продуцентската къща, а Джейда Атеш и Йозгуз Чевик са в главните роли.

Романът разказва за една семейна драма, изживяна в Cibali/не знам какво е това/ и през 1987 беше направен и филм по него.


Ето озета,ако има някакви разминавания по-късно,който може да ме поправи  Peace Peace

Емир и Фериха три години по-късно застават лице в лице

Пътищата на Емир и Фериха са били разделени през последните три години.Много неща са се променили в техният живот и е трябвало да се научат да живеят с тежките си рани.Фериха,която е била в Америка с Левент се завръща в Турция и е напълно различна жена.Емир и Едже се подготвят за своя годеж.Времето,което е минало е променило всички:приятели и врагове са се преместили на различни места(са си сменили местата-бел.прев.).Фериха,която се е върнала в Турция с цел трябва да избере най-доброто време,за да действа.
Години по-късно Емир и Фериха застават лице в лице с техния гняв и разочарование.Дали ще бъде възможно да запалят отново огъня на любовта?Или има омраза която е толкова силна,колкото любовта им,която ще ги доведе до ръба.

Сега гледам турския текст и  виждам разлика в последните две изр, не е голяма, но все пак:
Дали е възможно да запалят огъня на любовта им,който се опитвам да угасят с техния гняв и разочарование? Или любовта ще ги доведе до вражда, силна, колкото любовта им?
Виж целия пост
# 269
Рали, привет и на теб Hug Hug

Вяра, мислено ще си с нас Hug Hug Наистина този път не показаха много, ако не друго, очаквам поне да е интересна серията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия