ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::19::..

  • 22 612
  • 729
# 600
Според допитване до испанските жени,на въпроса-"С кой от футболистите им биха изневерили на половинката си?",над половината са отговорили:
1. С Касияс
2.С Йориентес(язък ,че горския не го пусна нито за миг,та да изплакнем окото и ние!) smile3512
3.С Рамос

Аз абсолютно се присъединявам към испанките! Wink

А за италианците,като им гледам отбора ,от чисто женско чувство за естетика ,май ще си въздишам по онези славни години,когато едно от най-големите достойнства на Скуадра Адзура беше,че като да са се всичките пръкнали от котилото на София Лорен! newsm53
Виж целия пост
# 601
И кво праиме ся  smile3516?
Све, ни очила, ни магии действат...
Тежката артилерия трябва да включиме...вудуто  smile3508
Виж целия пост
# 602
А за италианците,като им гледам отбора ,от чисто женско чувство за естетика ,май ще си въздишам по онези славни години,когато едно от най-големите достойнства на Скуадра Адзура беше,че като да са се всичките пръкнали от котилото на София Лорен! newsm53
Ооо, италианците с Неста, Малдини, Канаваро, Буфон и Пипо бяха мечта, като изпод четката на Караваджо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иначе аз и половинка, и третинка, и цял портокал зарязвам зарад луничките на Торес, не ми трябват други от испанците Mr. Green
Виж целия пост
# 603
Тоти  Heart Eyes

Лудите жаби да не се окажат само " на съъъъъън",както си е в песента,между впрочем?! newsm03

Знаех си, че някой ще се сети да ме цака ... с топла бира.  Laughing
Пирло ще си връща от мое име.  Mr. Green

едит: Оуууу, тук имаше ръчичка.  Joy
Виж целия пост
# 604
Стискам палци за Испания! Heart Eyes
(от толкова стискане... вече вкараха 2 гола  Joy)
Само така!!!!
Маме,ако така ще продължава мачът,айдеееееее и дуспа не ни дадоха,ръка имаше тук Twisted Evil,съм съгласна да ме глобиш толкоз кифтака,колкото парцала ви набутаме във вратата! Wink HugАма не може да си кривите душата- ИВЕРИЙЦИТЕ МАЧКАТ!
Ели,ако вудуто ще се цели у Мустака на нашия тренер ,съм съгласна! hahaha
Виж целия пост
# 605
А за италианците,като им гледам отбора ,от чисто женско чувство за естетика ,май ще си въздишам по онези славни години,когато едно от най-големите достойнства на Скуадра Адзура беше,че като да са се всичките пръкнали от котилото на София Лорен! newsm53
Ооо, италианците с Неста, Малдини, Канаваро, Буфон и Пипо бяха мечта, като изпод четката на Караваджо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И Алекс Дел Пиеро да добавим, ммм  Heart Eyes!?
Виж целия пост
# 606
Оо, престъпление да го забравя, той има такива зелееени очи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ФОРЦААААААААААААААААААА, само три гола ни трябват newsm18
Виж целия пост
# 607
ФОРЦААААААААААААААААААА, само три гола ни трябват newsm18

И двата отбора са ми симпатични,ма си личи,че Испанците са на ниво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,Италианците нямат добра защита и от там иде цялата  драма Mr. Green
Виж целия пост
# 608
А за италианците,като им гледам отбора ,от чисто женско чувство за естетика ,май ще си въздишам по онези славни години,когато едно от най-големите достойнства на Скуадра Адзура беше,че като да са се всичките пръкнали от котилото на София Лорен! newsm53
Ооо, италианците с Неста, Малдини, Канаваро, Буфон и Пипо бяха мечта, като изпод четката на Караваджо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иначе аз и половинка, и третинка, и цял портокал зарязвам зарад луничките на Торес, не ми трябват други от испанците Mr. Green
Абе,аз колкото пъти го видя Торес,което тук на Европейското май-май е доста рядко явление,предвид странните схеми на треньора,все си мисля че си държи вентилатора в тоалетната,примерно hahaha!
Виж целия пост
# 609
Оо, престъпление да го забравя, той има такива зелееени очи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ФОРЦААААААААААААААААААА, само три гола ни трябват newsm18
Имам друг сценарий ... Два гола и ги изнасят от терена с дузпи.  Laughing
Виж целия пост
# 610
Оо, престъпление да го забравя, той има такива зелееени очи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ФОРЦААААААААААААААААААА, само три гола ни трябват newsm18
Имам друг сценарий ... Два гола и ги изнасят от терена с дузпи.  Laughing
Съгласна съм  Mr. Green Joy.
Виж целия пост
# 611
И кво праиме ся  smile3516?
Све, ни очила, ни магии действат...

Кво правим.....отиваме право у Роми....тя ако смята,че с едни кИфтаци ще мине.........жестоко се лъже.......

само три гола ни трябват newsm18

Само трииии........ hahaha hahaha hahaha

Е, ся дузпа........шшшшттттт.......
Виж целия пост
# 612
Никога не съм харесвала националния отбор на Италия, дори и онези красавците..... за това сега съм доволна - тия Еспаньолите са ми по - близки по кръв))))))))))
Виж целия пост
# 613
И кво праиме ся  smile3516?
Све, ни очила, ни магии действат...

Кво правим.....отиваме право у Роми....тя ако смята,че с едни кИфтаци ще мине.........жестоко се лъже.......



Ми елате,ама бая път шА биете ,аз съм в Мароко в момента,заела любимата си късметлийска за Испания поза на дивана с бира в ръка! Wink Финала на Световното пак го гледах тук на същия диван и всичко и същата бира!!!Иначе,другата седмица,ако е рекъл Бог,се завръщам за цял месец в България!И тогаз може,обаче ,като се замисля ,май по ви изнася да ви лепнем още някой и друг гол,че то само 2 кИфтака за кого по-напред?! smile3533

Виж целия пост
# 614
Никога не съм харесвала националния отбор на Италия, дори и онези красавците..... за това сега съм доволна - тия Еспаньолите са ми по - близки по кръв))))))))))
Аз пък ,Шами,да ти кажа,винаги съм ги харесвала.......обаче само на външен вид! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия