
, зависи, от детето, от учителят, от изискванията на родителите. На мен поне 5 пъти в годината ми идва да го преместя в друго училище. Незнайно как все още се въздържам, но аз съм тази с по-големите изисквания
Направо си затвърждавам мнението за Вазов. Само това със смените ще ми е проблем, но ще се справим все някак. Страх ме е повече за Здравко, че е момче и не знам колко ще го влечат уроците, а там ги натискат, но дано излезе ученолюбив и да попадне на учител, който да ги грабне. А сега как е в първи клас, че съм забравила - само един учител ли ги учи или имат и други?
Нищо общо с ученето и стреса, дето ги мина Габи в малката езикова. Там направо ги скъсваха децата от домашни и труд. Сега гледам в Музикалното имат точно 3 предмета = БЕЛ, математика и Роден край. По цял ден рисуват и апликират, Кари се записа и да пее в хор. По 2 пъти седмично има урок по китара. Отсега съм се заканила и Дани да го записвам там след 5 години
И в градината не са ги взели в хора, нямат данни просто.


Препоръчани теми