Азиатска козметика и грим

  • 78 999
  • 743
# 120
Ползвала съм такива хартийки преди години - наистина са идеални за по-мазна кожа. Но не помня марката... Кожата ми обаче много се промени след раждането и май е нормална вече  newsm78
Виж целия пост
# 121
Хартийки, разбира се. Как ми е дошло на акъла да напиша кърпички и аз не знам  Laughing
Да попитам, има ли значение от коя страна /изглеждат ми напълно еднакви и от двете страни/ и как се слагат на лицето? С две думи- нещо по- специфично при употребата им? Вчера тествах две по едно време, ефектът ми се стори краткотраен.  Thinking
Виж целия пост
# 122
Срам-не-срам - гол запис с една поръчана лимонова маска и още около трийсетина неща в "Add to Watch list" в ибей  Blush
Виж целия пост
# 123
аз продължавам да ги мисля тези лепенки  Whistling Whistling Whistling  може би някои са предвидени залепват силно и да се прави и пилинг по този начин, а други са пердвидени да са по-нежни и основно въглена да чисти  newsm78

ще пробвам с лепящи и не толкова лепящи - да видим  Mr. Green
Виж целия пост
# 124
a.l.e.n.a, аз също много се замислих за тия лепенки, но така и не разбрах кои да си поръчам. Кожата ми е нормална, към смесена, светла съм доста. Но определено бих искала да пробвам нещо ефективно за носа и брадата.
Виж целия пост
# 125
Ще се радвам някой да се престраши да пробва препоръчаните от мен и да сподели  Hug

в събота очаквай резултат от мен Wink Hug

ооох,сега пък викате кърпички да поръчваме Crazy Joy както е тръгнало дали ще остане нещо непоръчано като артикул hahaha аз изоставам доста от вас,но в събота смятам да направя една доволна поръчка от ибей Sunglasses

еее,всичките ли сте безбръчкови,че никой не се осмели да препоръча нещо изпитано Wink
Виж целия пост
# 126
аз продължавам да ги мисля тези лепенки  Whistling Whistling Whistling  може би някои са предвидени залепват силно и да се прави и пилинг по този начин, а други са пердвидени да са по-нежни и основно въглена да чисти  newsm78

ще пробвам с лепящи и не толкова лепящи - да видим  Mr. Green

По скоро не. Предвидени са си да залепват този тип, за чистене от съставките се ползват sheet mask. Просто някои залепват по-добре и вадят повече, други по-малко. Най-ефективния продукт от този тип който съм пробвала е онази маска на The Face Shop която коментирахме преди няколко страници че е спряна от производство.
Виж целия пост
# 127
Хартийки, разбира се. Как ми е дошло на акъла да напиша кърпички и аз не знам  Laughing
Да попитам, има ли значение от коя страна /изглеждат ми напълно еднакви и от двете страни/ и как се слагат на лицето? С две думи- нещо по- специфично при употребата им? Вчера тествах две по едно време, ефектът ми се стори краткотраен.  Thinking
Няма значение от коя страна, аз си натривах леко лицето с тях. Ефектът не е особено траен, да, но те са по-скоро да попиеш излишната мазнина от кожата. Не мога да си спомня какво ми обясняваше продавачката тогава - оризова пудра ли имаха  newsm78
Виж целия пост
# 128
Хартийки, разбира се. Как ми е дошло на акъла да напиша кърпички и аз не знам  Laughing
Да попитам, има ли значение от коя страна /изглеждат ми напълно еднакви и от двете страни/ и как се слагат на лицето? С две думи- нещо по- специфично при употребата им? Вчера тествах две по едно време, ефектът ми се стори краткотраен.  Thinking
Няма значение от коя страна, аз си натривах леко лицето с тях. Ефектът не е особено траен, да, но те са по-скоро да попиеш излишната мазнина от кожата. Не мога да си спомня какво ми обясняваше продавачката тогава - оризова пудра ли имаха  newsm78

Моите хартийки имаха различна гладкост от двете старни и просто експериментирах с коя страна ще има по-добър ефект. Но аз не натривах лицето, а просто ги поставях лекичко, потупвах с пръсти и махах. Най-хубавото на тези хартийки е, че дори да имаш грим отдолу, ти го запазват, а не го размазват. Що се отнася до оризовата пудра, мисля, че има със и без такава.
Виж целия пост
# 129
Някои матиращи листчета имат оризова пудра, някои не. Някои имат по-лъскава и по-матова страна, обикновено лъскавата се ползва в такива случаи, някои са си еднакви от двете.
Целта на матиращите листчета е да попият мазнината, а не да контролират омазняването, за това се ползва козметиката преди това, и листчето е предназначено да влиза в употреба 1-2 пъти дневно или в екстремна ситуация. Просто се притискат към омазнения участък, за да попият, ако се търка се разваля грима.
Виж целия пост
# 130
Аз не ползвам ФДТ, сигурно затова съм търкала смело  Laughing
Виж целия пост
# 131
Междувременно попаднах на блога на Пух и прочетох за една почистваща маска,която много ме заинтригува-TheFaceShop Black Head EX Nose Clay Mask.


Много  съм учудена, че са я спрели, беше мнооого популярен продукт. Наистина почиства много добре черни точки,има достатъчно гнуснички снимки из нета какво изкарва, аз лично не мога да я използвам, но чат пат като ме остави, мажа ММ с нея. Надявам се новата да е също толкова добра.
Защо не можеш да я ползваш?
Аз я ползвах 2-3 пъти, но ми направи впечатление, че ми откъсва косъмчета от носа и това ме притеснява, а и имам чувството, че след нея порите ми се разшириха  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 132
Защото имам слаби стени на кръвоносните съдове и от такива продукти ми се пукат капиляри на лицето при отлепяне.
За разширяването, може след отлепяне да обтриеш с тонер на алкохолна основа и после кубче лед.
Виж целия пост
# 133
о, значи и аз да  "внимавам в картинката"  Rolling Eyes Blush
Виж целия пост
# 134
По съвет на моята козметичка,черните точки почиствам само при нея-веднъж месечно-по причините,посочени по-горе Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия