Азиатска козметика и грим

  • 79 007
  • 743
# 210
Все още очаквам вулканичната маска и маската с ябълка(от същата серия като лимоновата и паприката).
Пристигна обаче,при това за седмица,нощната гел-маска на La Neige - sleeping pack ( $27 платих,сайта на cosmetic-love).
Миризмата е страхотна.Ужасявам се от тежки,химични миризми,имитиращи плодове,цветя и прочие.
Маската ухае едва долувимо,на 'чист полъх'.Попива бързо(слагам по два слоя).
Kато ефект не мога да кажа нещо конкретно,въпреки многократното използване.Не усещам кожата си по-различен начин.Дали защото непрекъснато я 'храня' с всевъзможни кремове/маски/гелове,дали защото няма нужда от допълнителна хидратация и омекотяване...Не виждам минуси,но и не виждам плюсове.Може би е една идея по-мека от обичайното и действа на вътрешна основа.За тази сума предпочитам да си взема европейски продукт.
Виж целия пост
# 211
   http://www.ebay.com/itm/220713550427?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649

   Заповядай!   bouquet

   И да, наистина е "вълшебна" тая пущина - уж нищо и никакво воднисто кремче, а на сутринта - ефект "wow" в огледалото - за пръв път в живота ми кожата ми "блести" не от себум, или недобре попиващ крем, а от "самосебе си". Освен това установих, че дори и много малко количество върши същата работа - доста често нямам време да я чакам да попие - и започнах да я ползвам като нощен крем(аз поне не нанасям много в такива случаи, а едва-едва, колкото да се каже, че съм сложила и аз нещо там  Mr. Green )
   Не мога да се подпиша с две ръце под следващото, но ми се струва, че при мен има и леко стягащ ефект, или поне тургурът на кожата ми е с видимо подобрено състояние на сутринта - имам бъбречни проблеми и отоците, подутините и странните на цвят сенки под очите са често явление - като цяло кожата ми оттича и повяхва, когато не съм в кондиция - нищо подобно не забелязвам на лицето си, а в същото време ръцете и глезените ми са подпухнали. Естествено - изключвам околоочната зона.
Виж целия пост
# 212

Поръчах я.Ще я комбинирам с ябълковата.
Леко скептично настроена съм към подобни продукти за по 10на долара,но да видим...
Виж целия пост
# 213
Как я поръчахте лимонената маска с икономична или стандартна и за колко дни пристига newsm78
Виж целия пост
# 214
За седмица с икономичната(безплатна) доставка Peace
Виж целия пост
# 215
Благодаря, Lunen_sun. И мен ме зарибихте.  bouquet
Виж целия пост
# 216
Ябълковата пък за какво е?
Виж целия пост
# 217
Поръчах Паприка-та.  Peace
Лимоновата ще поизчака.  Laughing

Нещо друго за пори да препоръчате?
Виж целия пост
# 218
наааай-накрая ми пристигна така дългоочакваната лимонова маска Laughing

само че имам едно питане и ще помоля всички,които вече я имат ако могат да се включат,че нещо се притесних... ooooh! значи на самата кутийка има дата,която не мога да разбера за срока на годност ли е,защото ако е така моята е с изтекъл срок на годност #Cussing out значи на моята пише 20110811-като преди тези цифри има нещо си на корейски Mr. Green

освен това за първи път ми пращат нещо без грам мостричка Crossing Arms другият път ще се замисля много за този продавач Naughty

Виж целия пост
# 219
Досега на всичката ми корейска козметика е пишело датата на производство, възможно е и при теб да е така. Помириши, виж консистенция, направи запитване към продавача какво конкретно означава тази дата, пък тогава да нищим.  Thinking
Виж целия пост
# 220
Момичета,пиша тук,понеже не открих тема за размяна на козметични продукти/само за коса и парфюми Wink
Миналата седмица получих ето тази база за лице - http://www.ebay.com/itm/BAVIPHAT-Sugar-Girl-All-Skin-Collagen-Pr … sh=item4cf6ca44ae
но не съм доволна-не ми прикрива така,както напр.базата на Лумене Confused Готова съм да я разменя за някое ВВ кремче или маска Peace Кожата ми е нормална към смесена в Т-зоната Peace
Виж целия пост
# 221
На първа стр. е написано в секция Важно, на корейските продукти се изписва датата на производство. Датата на годност е според типа обикновено 2-3 г. от тази на производство.
Виж целия пост
# 222
Досега на всичката ми корейска козметика е пишело датата на производство, възможно е и при теб да е така. Помириши, виж консистенция, направи запитване към продавача какво конкретно означава тази дата, пък тогава да нищим.  Thinking

На първа стр. е написано в секция Важно, на корейските продукти се изписва датата на производство. Датата на годност е според типа обикновено 2-3 г. от тази на производство.

благодаря ви за бързото включване момичета!това съм го пропуснала май,май..Blush
Виж целия пост
# 223
Момичета,пиша тук,понеже не открих тема за размяна на козметични продукти/само за коса и парфюми Wink
Миналата седмица получих ето тази база за лице - http://www.ebay.com/itm/BAVIPHAT-Sugar-Girl-All-Skin-Collagen-Pr … sh=item4cf6ca44ae
но не съм доволна-не ми прикрива така,както напр.базата на Лумене Confused Готова съм да я разменя за някое ВВ кремче или маска Peace Кожата ми е нормална към смесена в Т-зоната Peace

Размяна на козметика
Виж целия пост
# 224
Благодаря ти, Бубанка   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия