Азиатска козметика и грим

  • 78 999
  • 743
# 600
Записвай се в темата, с намерението да я следя, защото ще ми е от полза. До сега не съм ползвала азиатска козметика, главно бялата ме интересува. Надявам се да намеря перфектните продукти за сухата си кожа.  Peace
Виж целия пост
# 601
Взех си Тонимоли, на дъното има тази дата, предполагам се чете 11 февруари 2013 и е дата на производство, а не 02 ноември 2013, което в такъв случай трябва да е годно до

 На вашите опаковки какво пише? Не че няма да го приключа до ноември, си мисля. Всъщност купилите втора опаковка, за колко време стигна първата?
Имам и две мострички подарък, такива
Виж целия пост
# 602
Дати на производство се изписват.  Peace
Виж целия пост
# 603
О, чудесно тогава! Мерси Мис Нели  Peace
Виж целия пост
# 604
А може ли да ми препоръчате нещо за кожни проблеми като червени петна от акне? За нещо против черни точки няма да питам, там мисията е невъзможна.
Виж целия пост
# 605
Мац, преди малко ми дойде Тонимоли и моята дата е същата! Ще дам отзиви след седмица-две  Hug
Виж целия пост
# 606
Мерси, Наде! Ти не виждам да имаш нужда от него, кожата ти е прекрасна, но да споделиш мнение задължително   bouquet
Виж целия пост
# 607
Мерси, Наде! Ти не виждам да имаш нужда от него, кожата ти е прекрасна, но да споделиш мнение задължително   bouquet
Еха... много благодаря   bouquet
Винаги има какво още да се желае, имах една колежка която грубичко казваше, една жена над 35 избира да има или дупе или лице Mr. Green
Виж целия пост
# 608
Получих мостра на Lioele Waterdrop Sleeping Pack

няколко вечери вече го ползвам - кожата е мека, еластична и овлажнена
Но ме интересува мнение от някой, който го е използвал по-дълго време  Hug
Виж целия пост
# 609
Почивката свърши, но да се намъкна да споделя))) Бях на басейн и сауна, като не си бях почистила лицето изобщо. Т.е бях наклепана с крем, бб, пудра и т.н. Вярно, че по-трудно се изпотявам по лицето, но нищо не ми се разтече и размаза по лицето от жегата, водата и влагата. Ходих на масаж и масажистката ми вика, ау колко еластична и хубава кожа (чак да ми е хубава - не) но факт е че с околоочния (на Ohui Mr. Green и маската на Toni Moli) много бързо ми се хидратира кожата.
Виж целия пост
# 610
Наде и аз ще чакам отзиви за Тонимоли и за яйчената пяна, че нея мисля да поръчам на дневен ред.
Виж целия пост
# 611
Момичета, видяхте ли избелващият крем Снежанка  Rolling Eyes

http://www.ebay.com/itm/Secret-Key-Snow-White-Cream-50g-Korea-co … sh=item20d26a4e0c
Виж целия пост
# 612
Нахлувам и в тази тема най-нахално.  Whistling

Тук съм, за да похваля базата за сенки на Etude House :


и това BB кремче на SkinFood:


Базата на някои места я сравняват с тази на UD, но тъй като аз не съм ползвала втората не мога да дам мнение. Знам само, че ми се случи да нанеса сенки на обяд и вечерта да си легна с тях( знам, че не е полезно, не ми е редовна практика  Blush) и на другата сутрин, за моя голяма изненада, и да се събудя с тях. При това във завидно добро състояние. Много съм доволна, за цената си е чудесна.  Peace

ББ кремчето не е никак покривно, но хубаво изравнява тена и има естествен завършек. Доста комплименти получих за кожата си откакто го нося. И все пак ако човек е с наистина мазна кожа( за каквато уж е предназначено), не мисля че ще се справи много добре с матирането и...  Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Някой да е пробвал тази почистваща маска на Миша? В един блог четох много добри впечатления?



Скрит текст:
Виж целия пост
# 614
Пристигнаха най-после  Simple Smile И мострички и на други очни кремове са ми пратили.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия