Голямата тема за малките масла 4

  • 78 271
  • 750
# 585
здравейте,шипковото масло го ползвам едва от 2 седмици  и то не всяка вечер ,така че не мога да кажа дали изглажда бръчките.Наистина попива много хубаво и лицето ми се чуства много добре,за разлика от жожоба или бадемово .Днес си купих сандалово масло  специално за аромалампата ми,сега търся из нета повече инфо за други негови свойства.Поднових си и шишенцето с чаено дърво( оказа се ,че немога да живея без него,харесвам аромата му:)
за съжаление  Манука-та стои в един ъгъл и трудно се погаждаме Simple Smile
това е от мен за сега,лека вечер
Виж целия пост
# 586
Аз си направих маската за коса от клипчето.Косата ми сега е лъскава,мека и подхранена.Може би за суха коса ще е още по-удачна.Трябва само да си намеря някакво ароматни масло да си капна вътре,че да я направя като купешките. Mr. Green
Виж целия пост
# 587
Аз си направих маската за коса от клипчето.Косата ми сега е лъскава,мека и подхранена.Може би за суха коса ще е още по-удачна.Трябва само да си намеря някакво ароматни масло да си капна вътре,че да я направя като купешките. Mr. Green

Може ли да кажеш какво сложи в маската? Колко време стоя с нея? Аз съм с много суха коса и ще ми е от полза.
Виж целия пост
# 588
Откъде в София мога да взема шипково масло? Без Зоя, че там е 30лв.. Rolling Eyes Купих си преди няколко месеца от друг град, но сега мирише на гранясало и ми трябва ново Sad
Виж целия пост
# 589
Потърси в аптеките  Peace
Виж целия пост
# 590
Аз си направих маската за коса от клипчето.Косата ми сега е лъскава,мека и подхранена.Може би за суха коса ще е още по-удачна.Трябва само да си намеря някакво ароматни масло да си капна вътре,че да я направя като купешките. Mr. Green

Може ли да кажеш какво сложи в маската? Колко време стоя с нея? Аз съм с много суха коса и ще ми е от полза.

 Купих от маслата на Икаров(това имаме тук).Сложих цялото количество от кокосово масло,разтопих го на водна баня,прибавих 3с.л.масло от жожоба,1ч.л. масло от авокадо( понеже нямаше от гроздови семки).Разбих с миксер и го оставих във фризера за 20мин.Извадих го,пак го разбих,прибавих 3с.л глицерин и мин .вода(на половината от шишенцето от кокосовсото масло).Пак го разбих хубаво и го сипах в кутия.Намазах си косата,постоях 2 часа(докато си свърша работата) и после измих по обичайният начин.
 
Виж целия пост
# 591
Прилича малко на хоум-мейд еластайзера на едно момиче от мързеливите красавици.
Общо взето пак е същия принцип - няколко масла и глицерин, само че там има и витамини.

RAL77 - може да прибавиш и рициново масло, както и витамин А. Взаимствано от този хоум-мейд еластайзър  Laughing .
Виж целия пост
# 592
Следващият път ще ги сложа.Сега ще изразходя тази маска.А иначе аз се водих по клипчетата,които ви качих.Само да не почне много да ми се омазнява косата от това,че и без това я мия през ден.
Виж целия пост
# 593
Откъде в София мога да взема шипково масло? Без Зоя, че там е 30лв.. Rolling Eyes Купих си преди няколко месеца от друг град, но сега мирише на гранясало и ми трябва ново Sad
да но е на далавера , тук от аптеката купужам шипково 10 мл за 9 лв , а от Зоя 50 мл са 30 лв
Виж целия пост
# 594
Откъде в София мога да взема шипково масло? Без Зоя, че там е 30лв.. Rolling Eyes Купих си преди няколко месеца от друг град, но сега мирише на гранясало и ми трябва ново Sad
да но е на далавера , тук от аптеката купужам шипково 10 мл за 9 лв , а от Зоя 50 мл са 30 лв

Сега видях в сайта, че имат и някакво 18лв за 50мл, може би към него ще се ориентирам Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Откъде в София мога да взема шипково масло? Без Зоя, че там е 30лв.. Rolling Eyes Купих си преди няколко месеца от друг град, но сега мирише на гранясало и ми трябва ново Sad
да но е на далавера , тук от аптеката купужам шипково 10 мл за 9 лв , а от Зоя 50 мл са 30 лв

Сега видях в сайта, че имат и някакво 18лв за 50мл, може би към него ще се ориентирам Simple Smile
така ли  Shocked и аз влизам да го видя
Виж целия пост
# 596
Откъде в София мога да взема шипково масло? Без Зоя, че там е 30лв.. Rolling Eyes Купих си преди няколко месеца от друг град, но сега мирише на гранясало и ми трябва ново Sad
да но е на далавера , тук от аптеката купужам шипково 10 мл за 9 лв , а от Зоя 50 мл са 30 лв

Сега видях в сайта, че имат и някакво 18лв за 50мл, може би към него ще се ориентирам Simple Smile
така ли  Shocked и аз влизам да го видя

На Алтея ограникс
http://www.zoya.bg/%D0%91%D0%B8%D0%BE-%D1%88%D0%B8%D0%BF%D0%BA%D … _B8_D0_BF_D0_BA-s (дано не се сметне за реклама Rolling Eyes)
Виж целия пост
# 597
Откъде в София мога да взема шипково масло? Без Зоя, че там е 30лв.. Rolling Eyes Купих си преди няколко месеца от друг град, но сега мирише на гранясало и ми трябва ново Sad
да но е на далавера , тук от аптеката купужам шипково 10 мл за 9 лв , а от Зоя 50 мл са 30 лв

Сега видях в сайта, че имат и някакво 18лв за 50мл, може би към него ще се ориентирам Simple Smile
така ли  Shocked и аз влизам да го видя

На Алтея ограникс
http://www.zoya.bg/%D0%91%D0%B8%D0%BE-%D1%88%D0%B8%D0%BF%D0%BA%D … _B8_D0_BF_D0_BA-s (дано не се сметне за реклама Rolling Eyes)

не съм ползвала тази марка до сега , някой има ли отзиви ?
Виж целия пост
# 598
Известна българска био марка са, само хубави неща съм чувала за тях.  В предните теми се споменаваха често като че ли Peace
Виж целия пост
# 599
Много добра марка са Peace Купувала съм техни масла и води-розова и лавандулова,доволна съм Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия